Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bölüm güzeldi sonunda gereksiz sahne azdı. Karmaşık gelmiş olabilir bazı kişilere 16. bölüm gibi ama böyle daha iyi bence Ab grubu kesin artar gibime geliyor. Bölüm sonu güzeldi ama keşke fragmanda vermeselerdi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bölümü Türkiye'ye açmamaya başladılar yine anlamıyorum açınca ne oluyor

• Üzücü

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi sonunda gereksiz sahne azdı. Karmaşık gelmiş olabilir bazı kişilere 16. bölüm gibi ama böyle daha iyi bence Ab grubu kesin artar gibime geliyor. Bölüm sonu güzeldi ama keşke fragmanda vermeselerdi.
Aynen biraz karışık geldi bana da başında.
Yorumumu buraya yazayım bari :D

Bölüm çok güzeldi, 6 ay zaman atlaması oldu ve bi şimdiki bi de önceki zamanı anlatmaları başta bi karışık geldi bana. Geçen bölüm ne atlattım diye düşündüm şu disiplin meselesi konuşulunca.
Oldukça heyecanlı ve duygusal bir bölümdü.

Yapılan hatalar ihmaller oldukça etkili sahnelere sebep oldu. Dizide bu tarz sonu kötü biten vakaları da göstermeleri iyi, her nekadar üzücü olsada.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynen biraz karışık geldi bana da başında.
Yorumumu buraya yazayım bari :D

Bölüm çok güzeldi, 6 ay zaman atlaması oldu ve bi şimdiki bi de önceki zamanı anlatmaları başta bi karışık geldi bana. Geçen bölüm ne atlattım diye düşündüm şu disiplin meselesi konuşulunca.
Oldukça heyecanlı ve duygusal bir bölümdü.

Yapılan hatalar ihmaller oldukça etkili sahnelere sebep oldu. Dizide bu tarz sonu kötü biten vakaları da göstermeleri iyi, her nekadar üzücü olsada.
Karışık geliyor ama ben bu tarz daha seviyorum yapbozun parçaları tek tek koymak gibi güzel oluyor. Ama bizim izleyici dram odaklı tamamen o yüzden dram mutlaka ön planda olmalı en çok reyting alan bölüm bu sene 18. bölüm hem de Masumlar Apartmanı tam yükselirken.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı'nın iç bayan bölümünden sonra çok iyi geldi keşke bu bölümü TV'den izleseymişim. :A Fragman da güzel olmuş sonunda istediğimiz hareketlilik geliyor. Bir de şu Selin mıymıntısı giderse tamamdır. :Z

• Harika
Reactions: Gerekli24 and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Masumlar Apartmanı'nın iç bayan bölümünden sonra çok iyi geldi keşke bu bölümü TV'den izleseymişim. :A Fragman da güzel olmuş sonunda istediğimiz hareketlilik geliyor. Bir de şu Selin mıymıntısı giderse tamamdır. :Z
Çok uzattılar çok. İki hafta içinde hikayesi bitmesi gerekiyor. Dizinin ondan bin kat daha iyi hikayeler var. Acilen ona geçmeleri gerekiyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Diyorum sana Kırmızı Oda yeterince dram ihtiyacını karşılıyor diye :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Düşük de olsa ihtimal aklıma geldi iyi aile babası Güldür Güldür gittiği için salıya konabilir. Cumartesi iki süreç film dizisi olması saçma hem de türleri aynı

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Umarım fragmanda ki sahne Selin'i gideceğine işarettir orijinaldeki sahnesi böyle miydi bilirsin. :A @mesmeso61

Güzel bölüm geliyor üstelik rakiplerden biri de gitmişken yine 4+ gelir. :Z
Umarım ara etkilemez zaten fena tutmuş Sadakatsizi cumartesi tekrarını koyacağına Hekimoğlu'nu koysaydı tekrar da olsa reytingini görmek isterdim içimde ukte kalacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Umarım fragmanda ki sahne Selin'i gideceğine işarettir orijinaldeki sahnesi böyle miydi bilirsin. :A @mesmeso61

Güzel bölüm geliyor üstelik rakiplerden biri de gitmişken yine 4+ gelir. :Z
Sanırım gidiyor ama farklı gidiyor. Orijinalde biraz "ateşli" bir ayrılık yaşıyorlar. Mehmet Ali'nin hikayesi de biraz değiştirilmiş. Acaba sezon arası bölümünde bir sürpriz görür müyüz?

• Güldürdün
Reactions: Aserat