Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu bölüm son bölümlerden farklı olarak daha neşeliydi tek sevmediğim yani Zeynep ile hastanın sahneleri çok vardı bölümü izleyen anlar dediğimi. Neyse olacak o kadar bir yerlerde sürenin uzaması gerekiyor

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061

Sonunda bölüm biter bitmez Türkiye erişimli bir şekilde atmışlar YouTube'a. Gözlerim yaşardı :A
Menajerimi Ara fanları gün değişimi istedi oldu, Hekimoğlu fanları da yurt içine erişim ve daha çok PR istiyordu oldu salı dizileri için işler yoluna giriyor. :A

Gelecek hafta TV'den izlemeye devam edeyim o zaman. :Z Gerçi Alev Alev de aklımı çekmiyor değil ama yeni diziye başlamak istemiyorum Masumlar da artık pek sarmıyor. :A

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Menajerimi Ara fanları gün değişimi istedi oldu, Hekimoğlu fanları da yurt içine erişim ve daha çok PR istiyordu oldu salı dizileri için işler yoluna giriyor. :A

Gelecek hafta TV'den izlemeye devam edeyim o zaman. :Z Gerçi Alev Alev de aklımı çekmiyor değil ama yeni diziye başlamak istemiyorum Masumlar da artık pek sarmıyor. :A
Boş ver onu :A Esas alev burada :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Bırak o Alev Alevi esas

Boş ver onu :A Esas alev burada :A
Belki Masumlar'ı izleyebilirim diye de düşünmüyor değilim çünkü nispeten kısa süresi ve eğlenceli sahneleri nedeniyle Hekimoğlu'nu internetten takip etmesi daha kolay. :A Ama şu an Hekimoğlu'na daha çok meylediyorum. :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Belki Masumlar'ı izleyebilirim diye de düşünmüyor değilim çünkü nispeten kısa süresi ve eğlenceli sahneleri nedeniyle Hekimoğlu'nu internetten takip etmesi daha kolay. :A Ama şu an Hekimoğlu'na daha çok meylediyorum. :A
Kırmızı Oda senin dram ihtiyacını yeterince karşılıyor zaten :A Ayrıca sen Masumlar konusunda bir kaç olumsuz şey söylememiş mıydın? :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Kırmızı Oda senin dram ihtiyacını yeterince karşılıyor zaten :A Ayrıca sen Masumlar konusunda bir kaç olumsuz şey söylememiş mıydın? :A
Söylemiştim ama Ezgi Mola ve Merve Dizdar o kadar iyi oynuyor ki Safiye ve Gülben'in hikayesinin kalanını da izlemek istiyorum. :A Neyse gelecek haftaya daha çok var düşünürüm artık. :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Söylemiştim ama Ezgi Mola ve Merve Dizdar o kadar iyi oynuyor ki Safiye ve Gülben'in hikayesinin kalanını da izlemek istiyorum. :A Neyse gelecek haftaya daha çok var düşünürüm artık. :A
Onun sahnelerine internetten bakarsın o dizinin haksız rekabeti yüzünden iki güzel dizi düştü. Biri gün değiştirmek zorunda kaldı bunu unutma :A

• Güldürdün