Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
2 Şubat 2020
2,507
1,369
185
18
Bursa
Bu bölüm çok anlamlı bir bölümdü duyduğuma göre ödül de almış bu bölüm ama bizim Türk izleyicisine sıkıcı gelmiş. İki saat olduğu için de olabilir. Umarım reytingi etkilemez.

mesmeso61

Moderatör
27 Kasım 2016
7,584
2,998
360
20
Trabzon
Dizinin şu ana kadar ki en iyi bölümüydü. Ateş gençlere daha çok eğitim vermeli. Selin keşke bir kaç bölümlük değil de kalıcı olsaydı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
61,932
42,617
1,061
İstanbul
Gerçekten harika bir bölümdü. Dizi normal şekilde sezon finali yapsa yeni sezonun ilk bölümü olurmuş ki sezondan ilk fragman da bu bölümden gelmişti. Özellikle son 1 saatte Ateş'in hikayesinin olduğu kısımlar çok iyiydi ve Timuçin Esen de her sahnede döktürdü. Zaten orijinal dizi için çok önemli bir bölümmüş ve (aslını izlemesem de) biz de hakkından gelmişiz bence. Ama keşke Selim'i başka biri oynasaydı. Belçim Bilgin tekdüze bir oyuncu olduğu için Ateş-Selin sahneleri pek vurucu olamamış gibi geldi. Üç vaka olması bakımından da oldukça akıcıydı çünkü daha önce de dediğim gibi tek vakayı 40 dakikadan 130 dakikaya uzatmak senaryo için sorun yaratabiliyor.

Dünkü reytinglerin yüksek gelmemesinin nedeni sadece Masterchef ve Menajerimi Ara değil bence. Geçen sezonun aksine PR hiç iyi yapılmıyor ve Youtube'daki bölümlerin yurt içinde kapalı olması da izleyicilerin habersiz kalmasına neden oluyor. Bir de reytingleri iyi değilken reklamla birlikte 21.15'te başlamış bu ne özgüven merak ediyorum. Geçen sezondaki reytingler hayal ama en azından 5 üstüne çıkıp kendini sağlama alsa iyi olur. Gerçi bu durumda da biteceğini sanmıyorum ama yükselmesini isterim bu bölümden sonra ayrı bir bağlandım gerçekten. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
49,522
48,334
1,060
Zey TV 🍒
20 dakika önce tamamladım bölümü ve harikaydı. Ateş'in hikayesini sonra tekrardan izleyeceğim. Nihayet onun olayını izlemiş olduk. Bazı kısımlar sıkıcıydı ama olacak okadar. 2 küsür saat.
Defne Samyeli gereksiz diyecektim ama orjlinalin de de varmış o detay :A

İlerde yeni oyuncular gelecek galiba. Doktor asistanları. Köfteci sahnesinde aldık sinyali. Bu gençler olmasın ama başkaları olsun :D

Gerekli24

Favori Üye
2 Şubat 2020
2,507
1,369
185
18
Bursa
Gerçekten harika bir bölümdü. Dizi normal şekilde sezon finali yapsa yeni sezonun ilk bölümü olurmuş ki sezondan ilk fragman da bu bölümden gelmişti. Özellikle son 1 saatte Ateş'in hikayesinin olduğu kısımlar çok iyiydi ve Timuçin Esen de her sahnede döktürdü. Zaten orijinal dizi için çok önemli bir bölümmüş ve (aslını izlemesem de) biz de hakkından gelmişiz bence. Ama keşke Selim'i başka biri oynasaydı. Belçim Bilgin tekdüze bir oyuncu olduğu için Ateş-Selin sahneleri pek vurucu olamamış gibi geldi. Üç vaka olması bakımından da oldukça akıcıydı çünkü daha önce de dediğim gibi tek vakayı 40 dakikadan 130 dakikaya uzatmak senaryo için sorun yaratabiliyor.

Dünkü reytinglerin yüksek gelmemesinin nedeni sadece Masterchef ve Menajerimi Ara değil bence. Geçen sezonun aksine PR hiç iyi yapılmıyor ve Youtube'daki bölümlerin yurt içinde kapalı olması da izleyicilerin habersiz kalmasına neden oluyor. Bir de reytingleri iyi değilken reklamla birlikte 21.15'te başlamış bu ne özgüven merak ediyorum. Geçen sezondaki reytingler hayal ama en azından 5 üstüne çıkıp kendini sağlama alsa iyi olur. Gerçi bu durumda da biteceğini sanmıyorum ama yükselmesini isterim bu bölümden sonra ayrı bir bağlandım gerçekten. :(
Kanal D işte diziyi nasıl yayınlayacağını bilmiyor.

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
61,932
42,617
1,061
İstanbul
Dizide çift görmek istemiyorum tek Ateş ile İpek'in atışması neyse çok kalmayacak zaten bu role (Ateş'in eski eşi) daha uygun biri bulunabilirdi
Orijinaline göre gidiyorlarmış ve aslında bu bölümler Ateş'in iç dünyası bakımından önemli ama insan geçen sezondaki Ateş-İpek çekişmelerini ve poliklinik sahnelerini görmek istiyor ve son 2 bölümde bunlara dair fazla şey göremedik. Onun yerine Zeynep' in mıymıntılığını ve Belçim Bilgin'in kötü oyunculuğunu izliyoruz umarım bu ısrar reytingleri daha fazla düşürmez.

Gerekli24

Favori Üye
2 Şubat 2020
2,507
1,369
185
18
Bursa
Orijinaline göre gidiyorlarmış ve aslında bu bölümler Ateş'in iç dünyası bakımından önemli ama insan geçen sezondaki Ateş-İpek çekişmelerini ve poliklinik sahnelerini görmek istiyor ve son 2 bölümde bunlara dair fazla şey göremedik. Onun yerine Zeynep' in mıymıntılığını ve Belçim Bilgin'in kötü oyunculuğunu izliyoruz umarım bu ısrar reytingleri daha fazla düşürmez.
Orijinale göre gitmesi iyi bir şey ancak orada süre az burada çok mümkün olduğunca bizim istediğimiz ölçüde ekleme yapsalar daha güzel olur.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,750
44,642
1,061
Ankara
15. BÖLÜM

Ekibi özlemişim ama daha iyi bir vakayla açılış yapsalardı bari, olay biraz geri planda kalmıştı. Zeynep & Ateş ikilisi hiç ilgimi çekmiyor, tam aksine Ateş & İpek sahneleri izlemek isterken bu olayların yaşanması... Bir an önce kapanır gider bu mevzu umarım. Zeynep & Emre ilişkisini bekliyorum ben, yanına da İpek & Ateş ikilisi. :Z