Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Bully

Admin
10 Mart 2013
74,612
48,514
1,060
Orhan'ın hikayesi nereye evrilecek merak ediyorum. Okan Yalabık boş adam değil. İleride rolün öne çıkacağını bildiği için kabul etmiştir zaten.
Belçim bilgin'i severim. Beklediğim patlamayı yapamadı bir türlü o kadında. Bu dizide ki rolü ile doya doya izleriz artık gelirse.:Z

Zeynep'e nasıl nötr olabilirsiniz yaa. Her konuda aşırı duyar kasan sahtekar bi şey yani. Nasıl sever bir insan onu anlamıyorum.:mad:
Aynen jenerikte Ebru Özkan'dan önce geliyor zaten Okan. İlla ki artacaktır rolü. :D

İpekle kapışsınlar Ateş için. :A

Seveni yok zaten gördüğüm kadarıyla. :F Emre ile çıkmaya başlarlarsa seyirci ısınır biraz belki ona :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
85,593
56,478
1,061
Aynen jenerikte Ebru Özkan'dan önce geliyor zaten Okan. İlla ki artacaktır rolü. :D

İpekle kapışsınlar Ateş için. :A

Seveni yok zaten gördüğüm kadarıyla. :F Emre ile çıkmaya başlarlarsa seyirci ısınır biraz belki ona :A
Ateşle çıkacak gibi ama. Fragmana baksana. Ateş ile Zeynep iğrenç.:(

• İlginç
Reactions: Bully

Bully

Admin
10 Mart 2013
74,612
48,514
1,060
Ateşle çıkacak gibi ama. Fragmana baksana. Ateş ile Zeynep iğrenç.:(
Henüz son bölümü izlemediğim için fragmanı da izlememiştim. TV'den tercihim EDHO oluyor. :A

Şaşırdım bu dediğine, Ateş senden hoşlanmıyorum dememiş miydi Zeynep'e :eek: Neyse İpek'in kıskanması açısından iyi olabilir bu gelişme. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
85,593
56,478
1,061
Henüz son bölümü izlemediğim için fragmanı da izlememiştim. TV'den tercihim EDHO oluyor. :A

Şaşırdım bu dediğine, Ateş senden hoşlanmıyorum dememiş miydi Zeynep'e :eek: Neyse İpek'in kıskanması açısından iyi olabilir bu gelişme. :A
Fragmanda Orhan sen Zeynep'ten etkileniyor olabilir misin gibi bi şey soruyor.:(

• Üzücü
Reactions: Bully

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
56,890
37,418
1,061
İstanbul
Zeynep ve mıymıntılığı olmadan ne güzel geçiyor. Tek bir sahnede bile gösterilmedi. Sezonun son bölümüne yakışan hareket. :Z

Jet Sosyete'deki alkölik Mesut Afili Aşk ve Öğretmen'den sonra burada da fırladı. :A

Vahap Allah belanı versin kel cüce.ss

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
56,890
37,418
1,061
İstanbul
Sezon bitmeden Vahap kelini geldiği gibi uğurladık neyse ki. :Z Orijinalinde İpek ve Orhan oyun oynayıp Vahap'ı postalıyormuş ama böyle de iyi oldu. Gerçi aklı başına çok geç geldi ama iyi ki de geldi. :Z

IMG_20200314_115620.jpg

Zeynep son sahnede fırlayacak diye korktum neyse ki görmedik. :Z Damla Colbay bu bölümden ücret almış mıdır merak ettim. :A

Ve mekanın sahibi is back. :Z
IMG_20200407_233034.jpg

Çok büyük bir şey olmazsa sezon bitti diyebiliriz. Güzel bir final oldu Eylül'de tekrar görüşürüz. :Z