Show Hayat Bilgisi (2003 - 2006)

Puanınız? (Ortalama Alınması için Lütfen Puanınızı Konuda Belirtiniz)

• 1 -> 0 Çok Kötü Bir Dizi (Buraya oy vermek yasak :))

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İstanbul gülü deyince aklıma Karagül'deki Kendal geldi. :A Sosyete gülü diyordu o da. :A

İstanbul gülü Diyarbakır'a dönünce soldu canım... :A
O da manyak ben de. :A

Yarın unutmıyım da buna yakayım. :A Allah belanı versin korona... Nedensizce aklıma Erkan'ın Korona ağıtı geldi.. :A

• Üzücü
Reactions: Özgür

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Senin neren manyak be Atacan'ım. :bhr:

Hem de bin türlü versin... Ben ikimizin yerine de yaktım canım merak etme. :A

Kulağım kanadı. :( :A
Yüzümü Afete yerleştirip sticker yapıyorum daha ne kadar manyak olabilirim canım. :A

Sen de başladın demek.. :A Birde nasıl heyecanla söylüyor, 2 bölüm sonra yayından kalktı. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
"Kalp çok ince bir sırçadan yapılmış Tekin, hani ayna kırılır parçalarını yapıştırırsın bir daha onu kullanamazsın ya.. Biz de öyle bir şey yaşadık işte... Sen benim gözümde öyle mükemmeldin ki belki de en ufak hatan affedilmez oldu, çocukluk gençlik, yarım annelik işte ne dersen de... Annemle babamı kaybetmiştim, yüreğimin her köşesi öyle sertti ki.. Güçlü olduğuma inanıyordum, dağ gibiydim.. Seni kolay atlatabileceğimi zannediyordum ama yıllar çok acımasız geçti, çok hızlı geçti.. Dağın etekleri çok aşındı, sadece bir tepecik kaldı..."

------

"Bugün bir kere daha anladım ki, insan bazı şeylerin kıymetini yanındayken anlamıyor, ne zaman ki kaybediyoruz onu, o zaman farkına varıyoruz ne kadar önemli olduğunu. Elimizdeyken hoyrat davranıyoruz, kırıyoruz, döküyoruz sanki o bizim her kahrımızı çekmeye mecburmuş gibi... Ama dostluklar yatırım ister çocuklar, onlara vakit kaybetmeden yatırım yapmalıyız... Etrafımızdakilerin, elimizdekilerin kıymetini bilmeliyiz. Hoyrat davranırken onu ne kadar yıpratacağımızı düşünmeliyiz, yoksa rüya gibi elimizden kayar gider.."

"Ne biliyim kendimi düşündüm bi an, hayatım benim hep bir durakta beklemekle geçmiş yani bir araba gelecek... öyle sevgiyle yol alacak.. Önce okulun bitmesini bekledim sonra Kerem büyüsün dedim, Tekin'in gelmesini bekledim, nihayetinde Emin bey geldi... Şimdi de onu bekliyorum... Anlayacağınız ben hep aynı yerdeyim benim yer değişmiyor, ben hep duraktayım..."

"Kalp çok ince bir sırçadan yapılmış Tekin, hani ayna kırılır parçalarını yapıştırırsın bir daha onu kullanamazsın ya.. Biz de öyle bir şey yaşadık işte... Sen benim gözümde öyle mükemmeldin ki belki de en ufak hatan affedilmez oldu, çocukluk gençlik, yarım annelik işte ne dersen de... Annemle babamı kaybetmiştim, yüreğimin her köşesi öyle sertti ki.. Güçlü olduğuma inanıyordum, dağ gibiydim.. Seni kolay atlatabileceğimi zannediyordum ama yıllar çok acımasız geçti, çok hızlı geçti.. Dağın etekleri çok aşındı, sadece bir tepecik kaldı..."

✍ ✍

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060

------

✍ ✍
------

@bazinga forumu kapatmaya karar verirsen muhakkak önceden haber ver bu konuyu PDF olarak indircem altın değerinde :T
O okula gidip, onların oralarda vakit geçirdiği yerleri gezince daha da içini acıtıyor bu sahne insanın... :( @Özgür

• Üzücü
Reactions: Özgür and mrt-06

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,474
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: mrt-06