Star Hatırla Gönül - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
@denizz19 @-potterhead- beğendiniz mi ona göre izlicem ikiniz de beğendiyse o dizinin ömrü kısa olur boşuna başlamiyim :F
benim beğendiğim bütün diziler tutuyor bi kere :D İyi olmuş dizi, Poyraz Karayel'den sonraki ekranların en iyi ikinci dizisi şuan. Gökçe ve Onur inanılmaz iyilerdi.

@denizz19 @-potterhead- beğendiniz mi ona göre izlicem ikiniz de beğendiyse o dizinin ömrü kısa olur boşuna başlamiyim :F
benim beğendiğim bütün diziler tutuyor bi kere :D İyi olmuş dizi, Poyraz Karayel'den sonraki ekranların en iyi ikinci dizisi şuan. Gökçe ve Onur inanılmaz iyilerdi.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
kpa, filita :A ay beyse gökçe için bakıcam ilk bölüme umarım selen öztürk yardımcı başrol falandır
KPA ilk sezon izlendi, ikinci sezonda yarıya kadar fena gitmedi bu bir, ikincisi ben Filinta'yı çoook nadir izliyorum 5-6 bölüm falan anca izlemişimdir, kaldı ki onun da ömrü kısa olmaz arkası sağlam :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
KPA ilk sezon izlendi, ikinci sezonda yarıya kadar fena gitmedi bu bir, ikincisi ben Filinta'yı çoook nadir izliyorum 5-6 bölüm falan anca izlemişimdir, kaldı ki onun da ömrü kısa olmaz arkası sağlam :A
zaten hep arkası sağlamları seçiyon :A
ay neyse selen öztürk nasıldı onu söyle :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Diziyi biraz izledim klasik gül oğuz dizisi olmuş sorunlu bir kadının hayat mücadelesi araya psikolojik problemleri koyunca dizi olmuş olmuyor. Tamam onur saylak gökçe bahadır döktürüyor ama o kadar. Ha gül oğuz nede sezen Aksu burda )))

Yazın öyküsünu bitermeyeydiler keşke yada bu diziyi yaz büyüdü son bahar oldu deselerdi yazın öyküsünun büyümüş hali

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin sonlarını izleyememiştim, 1-2 saat sonra baştan izleyeceğim bölümü. :) Dizinin izlediğim kısımlarıyla güzeldi, senaryo klişe ama güzel işlenmişti. Neyse bir kaç saat sonra izler, bölüm yorumumu atarım. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Dizinin sonlarını izleyememiştim, 1-2 saat sonra baştan izleyeceğim bölümü. :) Dizinin izlediğim kısımlarıyla güzeldi, senaryo klişe ama güzel işlenmişti. Neyse bir kaç saat sonra izler, bölüm yorumumu atarım. :)
Merakla bekliyorum :bhr: 11'de tekrarı vardı keşke kaçırmasaydın :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şimdi de bu diziye başlıyorum. :Z Gökçe Bahadır'ın olduğu bu projeyi kaçırmak olmazdı.