Star Hatırla Gönül - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi bir karar vermişsin, beğeneceğine eminim. Onur Saylak'ın hayranı olacaksın, yeni diziler arasında kadın/erkek iyi performans bence :bhr:
İlk bölümün birazına ilk başladığında bakmıştım ama pek bilmiyorum. :D

3-4 günde bitiririm bu işi ben. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Güzel başladı dizi, ilk bölüme göre iyiydi baya.

Dizinin ilk yarım saat, 45 dakikasını falan izlemiştim zaten. Ama baştan alıp bölümü bitirdim. Onur Saylak bana itici gelen bir isim ama bu dizideki rolüne çok yakışmış. Tam psikopat rol kendisine göre. Gökçe Bahadır yine güzel bir rolle karşımızda ama kendisini Kayıp Şehir'deki Aysel'den sonra bu karakterle görmek tabi ayrı bir sönük. Engin Öztürk'ü burada sevdim, baya samimi geldi. :)

İlk bölümde baya bir olayla karşılaştım. İlk olarak Ali İpin'i gördük, sanırsam konuk oyuncu. Çünkü avukatı ağır olduğunu söyledi. Gönül'ün babasıymış Kürşat Bey. Sonra bölüm başında İlknur'un gelip Gönül'e olanları söylemesi ve sonrasında intahar etmesi (ya da düşürülmesi ki ben öyle düşünüyorum) iyiydi. Tekin'in kafayı üşütüp Gönül'ü dövdüğü sahne de çok iyiydi, güzel canlandırmışlar o sahneyi.

Hastanede ise Yusuf'la karşılaştık. Yakında ''GönYus'' geliyor diyebiliriz. :bhr: Favori çiftim olmaya adaylar. :A

Son olarak Gönül'e yetimhanede bakan kadın dikkatimi çekti. Oyunculuğunu ve doğallığını beğendim çünkü. :)

İkinci bölümü yarın izleyeceğim, beğendim diziyi. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Biraz durgun bölüm olsa da güzeldi.

Figen ve Gönül'ün karşılaşma sahnesi güzeldi. Figen'in rahat tavırları ve sonda Gönül'ün Figen'in üzerine birkaç adım yürümesi, Figen'in geri yürümesi sahnesi güldürdü. :D

Gönül ve Kürşat Bey'in karşılaşma sahnesi güzeldi, Gönül lafı koydu ve geçti. Kürşat'ın avukatı Hilmi baya çalışıyor, o adam çok dolu. :D Tekin'in kardeşini de eve getirmiş akıllı. :F

Yusuf ve Gönül baya samimi olmaya başladı, Tekin de Yusuf'u gördü. Birkaç bölüme Yusuf'a takacağından şüphem yok.

İlknur'un kardeşi de bölüm sonunda geldi ve Gönül'le konuşması gerektiğini söyledi. Neler diyecek bakalım, inşallah kanıtı vardır. :D

Son olarak bu Yusuf ile Kürşat arasındaki sorunu tam çözemedim, birkaç bölüme anlayacağız sanırsam. Gönül'ün Kürşat'ın kızı olduğunu öğrendi sonda. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

İlknur'un kardeşi de hain çıktı. Tekin o adamı da ayarlamış ama Mete de deli gibi birşey. Mete maalesef Gönül'ü ikna edebildi. Tekin'i tehdit falan etmesi, Tekin'in oyunlara yönelmesine sebep oldu. :D Adamı tımarhaneye soktu. :A

Tekin kitaplık bahanesiyle Yusuf'u evine çağırdı. İkisi de birbirinden inatçı, kıl herifler. Birbirlerine düşmanca bakan tipler, çok iyi olaylar olacak gibi. :A

Tekin ve Gönül, Yusuf'un katil olduğunu öğrendi. Gönül mezarlıkta Yusuf'u yakaldı ve öğrendiğini söyledi.

Dizinin final sahnesinde ise Kürşat Bey ile Gönül buluştu, konuştular. Kürşat Bey içindekileri döktü kızına. O sırada Yusuf evin arkasından dolandı ve baya bir yaklaştı. Bence vurmayacak ama heyecanlandım son sahnede. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Bol bol Tekin'in delirmelerini izledik bu bölüm. :D

Özellikle final sahnesi süperdi. Yusuf ve Gönül hızlı çıktı, ikinci günden yattılar mübarek. Sonra Gönül'ü bu halde gören Tekin delirmesinde ne yapsın? :F Gönül evden kaçınca geçip atölyeyi bu şekilde dağıtmıştı. :A

Bölüme Gönül'ün kaçmaları damga vurdu. :D Şermin'in yardımıyla ilk olarak Kürşat Bey'in evinden kaçtı. İkinci olarak da Tekin'in evinden kaçtı.

Yusuf ve Kürşat'ın karşılaşma sahnesi güzeldi, Kürşat Gönül'den uzak durmasını istedi. (Duramadılar :A )

Mahmut akıllısı da geçip Yusuf'un babasını aradı. :T: Babası da hemen geliyoruz dedi, ortalık bu herifle karışacak gibi.

5. bölüme geçtim..​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Ovv güzel bölümdü. :Z

Özellikle ilk yarım saati süperdi. Tekin o sıralarda kafayı yedi, Gönül'ü tecavüz etmeye kalktı. Aralarındaki kovalamaca da baya heyecanlıydı, ormanda o sahne süperdi. Soluksuz izledim o sahneleri.

Hilmi ve Neşe aşkını da sevmeye başladım, Hilmi tatlı çocuk. :A Neşe de fena sayılmaz, güzel bir ikili oldular. :bhr:

Tekin'in Gönül'ü çaresiz bırakması ve o harap olduğu sahneleri de güzeldi. O evdeki adı sanırsam Lale'ydi, o iyi yardım etti. Gönül bu bölümde iki kere intahara kalkıştı zaten. :(

Bölüme tabiki de çıkan sırlar damga vurdu. Yusuf'un oğlunu babası öldürtmüş. Diğer taraftan da Gönül'ün annesi yaşıyormuş.

Bu arada sanırsam Kürşat Bey öldü.

Dizinin final sahnesi süperdi. :Z Gönül ve Yusuf'un olduğu arabayı bilerek kaza yaptırdılar ve araba taklalar attı. Sanırsam bu bölümle birlikte Gönül'ün hafızası gidecek.

6. Bölüme geçiyorum.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
5. BÖLÜM

Ovv güzel bölümdü. :Z

Özellikle ilk yarım saati süperdi. Tekin o sıralarda kafayı yedi, Gönül'ü tecavüz etmeye kalktı. Aralarındaki kovalamaca da baya heyecanlıydı, ormanda o sahne süperdi. Soluksuz izledim o sahneleri.

Hilmi ve Neşe aşkını da sevmeye başladım, Hilmi tatlı çocuk. :A Neşe de fena sayılmaz, güzel bir ikili oldular. :bhr:

Tekin'in Gönül'ü çaresiz bırakması ve o harap olduğu sahneleri de güzeldi. O evdeki adı sanırsam Lale'ydi, o iyi yardım etti. Gönül bu bölümde iki kere intahara kalkıştı zaten. :(

Bölüme tabiki de çıkan sırlar damga vurdu. Yusuf'un oğlunu babası öldürtmüş. Diğer taraftan da Gönül'ün annesi yaşıyormuş.

Bu arada sanırsam Kürşat Bey öldü.

Dizinin final sahnesi süperdi. :Z Gönül ve Yusuf'un olduğu arabayı bilerek kaza yaptırdılar ve araba taklalar attı. Sanırsam bu bölümle birlikte Gönül'ün hafızası gidecek.

6. Bölüme geçiyorum.
En iyi bölümdü bence :) Hatta bu yıl televizyonda izlediğim en iyi dizi bölümüydü, tansiyon hiç düşmemişti :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Durgun bir bölümdü, pek bir olay yaşanmadı zaten. :(

Bizim Gönül olmuş Jülide. :F Kadını da almışlar Figen'in yanına işe vermişler, ulan yapılacak en son şeydir bu. :D Bizim Tekin de olmuş Ahmet. :F

Yusuf da zaten kazadan sonra uyanamamıştı bölüm boyunca yattı adam, sonunda uyandı. Bakalım neler olacak diğer bölümde?

Bu arada Tekin ve Gönül'ün çocuğu oluyor, tabi bu çocuk Yusuf'un çocuğu. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Süper :bhr: Senin için fazla kasvetli bir dizi ama sende seversin bence. Kaliteden anlıyorsun sonuçta bhr:
Diziyi izlemekten şimdilik vazgeçtim, daha doğrusu yaza erteledim. Hem üstünden biraz daha zaman geçmesini istiyorum, hem de finalin çok kötü olduğu söyleniyor. Ayrıca birkaç bölüm de 2 buçuk saat gibi aşırı uzun bir süre olduğu için kısa kış günlerine sıkıştırmak istemedim. Yine de mutlaka izleyeceğim, haberin olsun. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Diziyi izlemekten şimdilik vazgeçtim, daha doğrusu yaza erteledim. Hem üstünden biraz daha zaman geçmesini istiyorum, hem de finalin çok kötü olduğu söyleniyor. Ayrıca birkaç bölüm de 2 buçuk saat gibi aşırı uzun bir süre olduğu için kısa kış günlerine sıkıştırmak istemedim. Yine de mutlaka izleyeceğim, haberin olsun. :)
Final çok iyiydi :)