Harunnn60 Geri Döndü!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
öyle bir üstün kabiliyeti vardır @serhatt kertenkelesinin :) girdiği konuları kendisine benzetmeden konuyu terketmiyor zaten :)
Aynen öyle, kendisi bir sapık ve bunu tüm foruma yaydı. :A Az iletişim kurmama rağmen ben bile etkilendim. :A Zamanında kendisine favori üye rütbesi yapıştırılmayıp 'seni dikkate alan yok, lütfen git' mesajı verseydik forum buralara gelmeyecek, @cookies ise anlamsız bir aşk acısından dolayı yataklara düşmeyecekti. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama burda tosbağa haklı:) cidden sen niye @Çiğdem- e isyan ettinki? o mesajda hogathanın doğru yazdığı nadir isimlerden biride sana ait, diğerlerinin isyan etmesi gerekirken sana noluyo gaga ? :)
Sende bul artık birini de düş yakamızdan :A :A @destere @Çiğdem- @kerem
Kiz isminde ne var yoksa @kerem ile kilisede Fatiha eşliğinde evlenip soyadını mi değiştirdin :eek: @Çiğdem- @destere @serhatt
Hhaha Aaa evet isminde bir sorun yokki ayoll :A :A :A @destere Hatun diyordu sanırım bir ara yanlıslıkla :F Sen kendi ismine sen kendin yanlış yazıyordun @Harunnn60 Harub diyordun kendine yaptın videoda yanlıslıkla :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 gagası pompynin gül gibi senaryolarının içine etmişti birde hem suçlu hem güçlü gibi pompy den fırçayı yiyince naza çekip senaryoları protestoya başlamıştı :)
Aaa evet @pompy Darbe gecesinden sonra 15 temmuzdan sonra Harun değişti diyordu gülesim geliyor :A :A :A Ama Harun artık protesto etmeyecek ve seninde ettiğini biliyoruz destere efendi sende etmeyecen artık :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Aynen öyle, kendisi bir sapık ve bunu tüm foruma yaydı. :A Az iletişim kurmama rağmen ben bile etkilendim. :A Zamanında kendisine favori üye rütbesi yapıştırılmayıp 'seni dikkate alan yok, lütfen git' mesajı verseydik forum buralara gelmeyecek, @cookies ise anlamsız bir aşk acısından dolayı yataklara düşmeyecekti. :A
Bu kadar kişinin arasından sapık olarak beni görmen ne acı :A Dön de bi aynaya bak önce :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
@kerem kelaynağı konuyu kendisinin açtığının farkındamı acaba ? :) konuda konudan çok o kadar ıvız zıvır konuşulmuşki eminim alamancı bile konuyu başkasının açtığını sanıyordur :)
Konunun içine eden sensin, 70 tane boş mesaj yazıp konuyu sabote etmeye çalışmışsın ama bunları anca senin gibi foklar yer. :A