NBC Hannibal 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
hannibal-season-3.jpg

Ekranların en ünlü aşçısı geri döndü...

NBC'nin popüler drama dizisi Hannibal, üçüncü sezonuyla geçtiğimiz gece izleyicisiyle buluştu.

Ünlü aktör Mads Mikkelsen'in başrolü Hugh Dancy ile paylaştığı dizinin üçüncü sezonuyla ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
3x1

Bonsoir cannibal!

Diziyi özlemişim gerçekten. Bu dizi gerçekten de diğer dizilerden çok farklı. İlk bölüm beklentimin altında kalsa da bu sadece açılıştı.
Bir de Will'i görememek de bunu etkiledi. İnşallah gelecek bölümlerde tekrar görürüz.

Bir de bu Hannibal yaptıklarına rağmen nasıl bu kadar rahat dışarıda dolaşabiliyor? Bütün cinayetlere tamam da FBI'ın adamlarını kesip biçmişsin yakalanmaması bile mucizeyken bu kadar rahat dolaşması saçma. :(

"- Dante korkunun en az ölüm kadar acı bir his olduğunu yazmıştır.
- Dante bunu yazdığında henüz ölmemişti."

8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x1
Güzel başlangıçtı lakin
Will'in bu bölüm hiç görünmemesi büyük eksiklikti.
Dizide böyle uzun sonundayken başını unutturan replikler bu kadar çok muydu yoksa bu bölüm mü dikkatimi çekti sadece :D Hep bir sanat kaygısı taşıyan ağdalı sözler.
Dimmond'ın yemekten sonra sağ çıkmasına şaşırmıştım ama Hannibal tabii şaşırtmadı ve öldürdü :D
Bölümün en güzel sahneleri Hannibal'ın siyah beyaz sahnelerdi. Bayıldım <3 Özellikle salyangozların adamceğizin eliyle beslendiği sahne mütüştü.
8.5/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
3x1
Güzel başlangıçtı lakin
Will'in bu bölüm hiç görünmemesi büyük eksiklikti.
Dizide böyle uzun sonundayken başını unutturan replikler bu kadar çok muydu yoksa bu bölüm mü dikkatimi çekti sadece :D Hep bir sanat kaygısı taşıyan ağdalı sözler.
Dimmond'ın yemekten sonra sağ çıkmasına şaşırmıştım ama Hannibal tabii şaşırtmadı ve öldürdü :D
Bölümün en güzel sahneleri Hannibal'ın siyah beyaz sahnelerdi. Bayıldım <3 Özellikle salyangozların adamceğizin eliyle beslendiği sahne mütüştü.
8.5/10
Sanatsal olacaklar gibi bu sezon, malum İtalya. .s

O siyah-beyaz sahneler ne zamana ait sence? (b)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Güzel açılış oldu. Adam yiyor ama çalışıyor. :)

Zaten açılış mükemmeldi. Will'in eksikliğini pek çekmedim. İlk 2 sezon Will üzerine kuruluydu. Bu sezon Hannibal üzerine olacak.

Siyah-beyaz sahneler mükemmeldi. Bu arada o sahneler geçmişe ait tabii ki.

Yemek sahnesinde adamın başına gelecekleri bilmeden eski Roma'da hayvanların eti güzel olsun diye istiridyeyle beslendiğini söylediği yer güzeldi.

Bu arada şu hakikaten müthiş bir kare olmuş:

his_emperor_trust.png

8.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya bu diziyle ilgili yorumları, afişleri vs görünce özeniyorum falan ama iş izlemeye gelince bir türlü izleyesim gelmiyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B01

Öz-le-mi-şim

Ama;
Evet aması var[emoji20] Benim bu dizide en sevdiğim şey görselliği, sahnelerin ağır çekim olması ve geçiş sahneleriydi ama fazla abartmişlardı.Geçişlerde gözlerim şaşılaştı beynim bulandı bi anda.Geçişlerde çok inceydi ve cuk oturmuştu.[emoji122]

Ahh Will neredeydin sen?[emoji26] Hannibal muhteşem aşcılıyla gece gece acıktırdı[emoji222]
Maurier yine soğuk ve seksiydi.

Bölüme dair pek bi yoru yapılamazdı.3.Sezon için tam bi açılıştı yeni maceralar için.2.sezonda aklımızda kalan soruların cevabını 2.bölümde almaya başlarız.

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Biraz da Avrupa mutfağını tadalım bakalım. Reyisin yaptığı yemekleri meğer ne kadar özlemişim. Çekimler daha da bi kaliteli hale gelmiş yeni mekanlar falan on numara. Bir parça da Will'den gösterselerdi keşke çok özledik.

Hannibal Lecter yine gördüğüm en zarif aşçı ve en mükemmel ev sahibiydi. :)

Dr. Gideon'un bir tek sağ kolu kaldı, Hannibal yakında iç organlarına da geçince fazla yaşamaz. :)

Hannibal sanat dizisidir net. Başka bir dizide yok bu ağırlık bu asillik.. yeni sezon Floransa-Roma.. overatted lardan kurtulduk. Adam öldürdüğü anda bile nezaketten taviz vermeyip yanındaki bayanın montunu alıyor. :)

Bedelia ne güzel kadınsın. :) diyaloglar çok hoştu. Birbirleri için yaratılmış ikili. Bir mösyö ile matmazel...

Bedelia: Onların seni görmesine izin verdin.
Hannibal: Yeteri kadarını görmelerine izin verdim.

8/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Duymuşsunuzdur ama güzel bir haber vereyim.
Will 2. bölüm fragmanında gözüküyormuş. Sanırım Hannibal'ın peşinden şehre geliyor. Ben izleyenlerin yalancısıyım.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x2
Bedelia'yı bir bölüm görmedik, özledim :D
Geçen bölüm Will yoktu, bu bölüm de Will üzerine kuruluydu. :):)
Abigail ölmemişmiş :X Hannibal Bey özel bir yöntemle kesmiş boynunu :D
Şapel'deki cesedin(?) ayaklandığı sahne harikaydı. :X
Bu arada Will'in armpit fantezisi var herhalde :(
8.5/10

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
3x2

Biraz geçiş bölümü gibiydi. Asıl sezon bundan sonra başlayacak.

Abigail öldü. Will tam delirmiş. Abigail'in hayaliydi o kısımlar.
Bu arada Will'in olayları canlandırmasını özlemişim. Devamında geyiğe dönüşme sahnesi de süperdi.

Dedektif Pazzi'yi sevmedim. Umarım sofralara meze olur.:D

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

Güzel bir sıkıcılığı var bu dizinin. :)

O kadar Abigail ölmedi diye seviniyordum meğer hepsi Will'in hayaliymiş. :(

Will'in histerik, nevrotik repliklerini çok özlememişim. :)

Son kısma baya güldüm. Ya liseli gibi tripler, gizli gizli manitasını izlemeler... Çık adam gibi karşısına seviyorum seni Will de, utangaç Hannibal. :F
8.5/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B02

Çok durağan bölümdü.Fragmanda gösterdilerse spoi değildir.O yuzden yazıyorum.Will üzerine kurulu bi bölümdü ama biraz sıkıldım.Hannibal'sız Will olmuyor gibi[emoji19] Neyse @yatutarsa dediğin fantezi benimde izlediğimde direkt gözüme çarpti[emoji32] [emoji40] @sürgünüm senin dediğin "seviyorsan çık söyle" için çok resim dönüyor ortamlarda[emoji28] [emoji28]

7/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
3x2
İlk bölümden daha iyi bir bölümdü.
Tamamen Will'siz ve kısmen Hannibal'sız iki bölümle başladı dizi. Ben Will'i daha çok sevdiğimden 2. bölümden daha fazla keyif aldım.

Abigail ölmese de inanırdım ben. :D Ama ölmüş olması daha mantıklı.
8.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
3x2
İlk bölümden daha iyi bir bölümdü.
Tamamen Will'siz ve kısmen Hannibal'sız iki bölümle başladı dizi. Ben Will'i daha çok sevdiğimden 2. bölümden daha fazla keyif aldım.

Abigail ölmese de inanırdım ben. :D Ama ölmüş olması daha mantıklı.
8.5/10
Ben yorumları okuyunca anladım onun öldüğnü. :D Sanırım diziyi boşuna izliyorum.ss