Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    38

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10 Yıllık Samsung vardı Amcam 2 sene önce mi ne yeni model telefona kavuşturmuştu beni biliyorsun @mrt-06 :A LG Ama telefondan internet kullanmıyorum Watsapmıdır nedir onlarıda bilmem eski kafalı koca nineler gibi tuşlayıp konuşuyorum sadece okadar :A :A :A @Harunnn60

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
10 Yıllık Samsung vardı Amcam 2 sene önce mi ne yeni model telefona kavuşturmuştu beni biliyorsun @mrt-06 :A LG Ama telefondan internet kullanmıyorum Watsapmıdır nedir onlarıda bilmem eski kafalı koca nineler gibi tuşlayıp konuşuyorum sadece okadar :A :A :A @Harunnn60
Ankete de işaretler misin ablacım :A

Yükle artık şu WhatsAppı. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne gezer onda öyle şeyler :A Yaşına yakışır şekilde facebook kullanıyor şu aralar. +40 üstü olduğu için :A @Çiğdem-
Wp'si de mi yok köy dilberinin :A
Ankete de işaretler misin ablacım :A

Yükle artık şu WhatsAppı. :T:
Wp yükle artık. :A 2018 Bitecek. :A
Benim telefon zaten 10 yıllıktı Amcams ayesinde akıllı telefona kavustum daha yeni :A :A :A

Ama bu Forum dışında öyle sosyal şeylerle alakam yok gerisi hep reel görüşmeler :A

@xemrexxx İle sadece 1 konuda anlaşıyoruz oda telefondan asla internet kullanmaz tek ortak noktamız bu :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,871
Puanı
1,060
Benim telefon zaten 10 yıllıktı Amcams ayesinde akıllı telefona kavustum daha yeni :A :A :A

Ama bu Forum dışında öyle sosyal şeylerle alakam yok gerisi hep reel görüşmeler :A

@xemrexxx İle sadece 1 konuda anlaşıyoruz oda telefondan asla internet kullanmaz tek ortak noktamız bu :A :A :A
Tabi evde kalırsın,sosyal medyadan uzak kalırsan :A