Hangi Lig, Hangi Kanalda? | 2021 - 2022 Sezonu

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Beklediğimiz haber geldi sonunda. Kaldı geriye resmi olarak siteden açıklanmasına. Binevi değiş tokuş yaptılar.
haklısın Bundesliga digi alınca İtalya Serie a yı da S Sport aldı.Ağusta yayıncı kanalın tanıtımları yapması bekleniyor

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
haklısın Bundesliga digi alınca İtalya Serie a yı da S Sport aldı.Ağusta yayıncı kanalın tanıtımları yapması bekleniyor
Bundesliga aslında iyiydi de, Bayern Münih dışında öne çıkan bir takım yoktu, var ama şampiyon olamıyorlar. Serie A'da ise fazlasıyla takım var, özellikle geçen sezon fazlasıyla rekabet doluydu. Bundesliga'yı dijitalde yayınlarlar diye düşünmüştüm bir an için ama öyle olmaz. S Sport'un arşivi, Plus'ı da baz alarak düşünürsek epeyce genişledi böylece.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bundesliga aslında iyiydi de, Bayern Münih dışında öne çıkan bir takım yoktu, var ama şampiyon olamıyorlar. Serie A'da ise fazlasıyla takım var, özellikle geçen sezon fazlasıyla rekabet doluydu. Bundesliga'yı dijitalde yayınlarlar diye düşünmüştüm bir an için ama öyle olmaz. S Sport'un arşivi, Plus'ı da baz alarak düşünürsek epeyce genişledi böylece.
s sport plus kullanıcılar açısından iyi,İtalya Serie a da eklenince.bu arada Portekiz Ligi de bakalım s sport 2 den yayınlanır mı yoksa s sport plus tan mı tek yayınlanacak

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
s sport plus kullanıcılar açısından iyi,İtalya Serie a da eklenince.bu arada Portekiz Ligi de bakalım s sport 2 den yayınlanır mı yoksa s sport plus tan mı tek yayınlanacak
Diğer konuya taşıtalım en iyisi bu mesajları, bütün kanalla ilgili arşiv orada. :D

Orada paylaşmıştım S Sport sitesindeki bilgiyi. Portekiz Ligi büyük ihtimalle S Sport 2 ve Plus'ta yayınlanacak oradaki tanıtıma göre.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
ben o konu diye biliyordum :D
Yanlış konuda yazıyorduk, taşıtacaktım da, neyse dedim. :D

@Dosi ve @Tolstoyevski'den rica edelim, şu konuya taşısınlar:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627713215270.png

1627713237812.png

1627713272806.png

Portekiz Ligi de S Sport'ta!

Sporting Lizbon, Benfica ve Porto'nun 6, 7 ve 8 Ağustos'taki maçları, S Sport Plus'ta yayınlanacak görünüyor. S Sport 2'de de ekranlara gelecektir.

@Turkuazz, @12.Adam, @Tolstoyevski, @mesmeso, @The_Erinch, @bazinga, @MEnes, @MasacRE, @Sherlock.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060

Portekiz Ligi de S Sport'ta!

Sporting Lizbon, Benfica ve Porto'nun 6, 7 ve 8 Ağustos'taki maçları, S Sport Plus'ta yayınlanacak görünüyor. S Sport 2'de de ekranlara gelecektir.

@Turkuazz, @12.Adam, @Tolstoyevski, @mesmeso, @The_Erinch, @bazinga, @MEnes, @MasacRE, @Sherlock.
Yayınlanacak maçların özetlerini YouTube a eklemeyi ihmal etmesinler.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
S Sportun bu özelliğini seviyorum, malum kanalın Youtube hesabında pek yayınlanmıyor. :A
Siteden izletmek istiyor, önceden de böyleydi. S Sport da istese böyle yapardı. Platformda direkt maçın tekrarını koyuyorlar, YouTube üzerinde de maçın özetini. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
S Sport Plus'ta yayınlanan İskoçya Premiership maçlarını izledim, daha doğrusu Rangers ile Celtic'in maçlarını biraz izledim. Rangers maçını 20 dakika, Celtic maçını 10 dakika izledim, toplamda 30 dakika. Yayın iyiydi diyebilirim. İki maçta da birer gol gördüm. Hatta Rangers'ın maçında gol Hagi'nin oğlundan geldi. Premier Lig kadar hızlı bir lig değil tabii ama yine de çok kötü de değil. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu sezon son kez ekrana gelecek.
Gelecek sezon da işte S Sport'a geçecek. Sosyal medyada duyurdular hemen, bu sezon diye sevinmiştim bir an için ama gelecek sezon için geçerli. Bir de TBL'yi alsalar iyi olurdu ama yayıncısı Tivibu Spor olacak sanırım yine. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
S Sport Plus'ta Premier Lig de dahil olmak üzere gelecek hafta 60'ın üzerinde yayın olacak. Hangi yayınlar var? ATP, MLS, WWE, Sudamericana, Libertadores, NBA Summer League, CEV EuroBeachVolley, Premier Show Programları, Premier Sport Cup, İngiltere Premier Lig, Diamond League Shanghai, Moto GP, Portekiz Ligi, Moto 2.

Takvimde bu organizasyonlar yer alıyor. Belki daha da artar. Gelecek hafta, gelecek hafta programı olarak muhtemelen Serie A'yı da görürüz ve yayın daha da artar. Premier Lig'in başladığı haftada şimdiden yayın fazlasıyla artmaya başladı bile.