Hangi Lig, Hangi Kanalda? | 2021 - 2022 Sezonu

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İskoçya ligi geçen sezon tivibu'daydı anlaşmayı yenilememiş olmalılar.
tivibu bu sezon Belçika ligini yayınlamayı sürdürüyor.hollanda ligi bakalım açıklanacak mı ayrıca Rusya ligini almaya çalışıyor muş durumlara bakıldığında

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
darısı İtalya serie A nın S sport 2 de açıklamasına 😊
O da açıklanır belki. 21 Ağustos'a kadar süre var sonuç olarak, sürpriz gelebilir.
İskoçya ligi geçen sezon tivibu'daydı anlaşmayı yenilememiş olmalılar.
Aslında televizyon yayın haklarını alıp yayınlayabilirler. İskoçya Ligi sadece S Sport Plus üzerinden görünüyor çünkü.
tivibu bu sezon Belçika ligini yayınlamayı sürdürüyor.hollanda ligi bakalım açıklanacak mı ayrıca Rusya ligini almaya çalışıyor muş durumlara bakıldığında
Belçika'nın yanında, Hollanda da iyi olur. Rusya da olursa iyi olabilir. Tabii bu üç lig çok iyi ligler olmasa da yine iyi. Rusya Ligi zamanında Sporx üzerinden yayınlanıyordu hatırlıyorum da, sonradan beIN SPORTS yayınlamıştı diye hatırlıyorum.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
O da açıklanır belki. 21 Ağustos'a kadar süre var sonuç olarak, sürpriz gelebilir.

Aslında televizyon yayın haklarını alıp yayınlayabilirler. İskoçya Ligi sadece S Sport Plus üzerinden görünüyor çünkü.

Belçika'nın yanında, Hollanda da iyi olur. Rusya da olursa iyi olabilir. Tabii bu üç lig çok iyi ligler olmasa da yine iyi. Rusya Ligi zamanında Sporx üzerinden yayınlanıyordu hatırlıyorum da, sonradan beIN SPORTS yayınlamıştı diye hatırlıyorum.
Belçika bilhassa Hollanda bol gollü bir lig. Sporx üzerinden spikerli mi, spikersiz mi yayınlanmaktaydı?

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dün S Sport Plus Instagram hesabına sordum böyle cevap verdiler.
Gelecek sezon için
Premier Lig, Portekiz Ligi, Dünya Kupası Grup Maçları (Türkiye hariç), NFL, NBA ve Formula 1 önümüzdeki sezon S Sport Plus’ta yayınlanmaya devam edecektir.
Bununla birlikte Libertadores ve Copa Sudeamerica maçları ilerleyen turlarda S Sport Plus’ta olacaktır. Yayınlarımıza farklı organizasyonlar eklenmesi durumunda S Sport Plus sosyal medya hesaplarımızdan duyurusu yapılacaktır.
S Sport Plus içerikleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
S Sport Plus'ın içeriği daha da geniş olur. La Liga da yayınlanır. İtalya Ligi de gelir belki. Söylenen liste, garanti olan listedir muhtemelen.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İtalya Serie a nın S sport 2 kanalında yayınlanmasını bekliyor kullanıcıların çoğu zaten yayınlamazsa s sport 2 kanalında maç yayını bulunmaz.onun dışında bu sezon acaba Portekiz Ligi yayınlanacak mı.S sport plus tan yayınlanacağı açıklanmış ama S sport 2 den daha açıklanmadı

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtalya Serie a nın S sport 2 kanalında yayınlanmasını bekliyor kullanıcıların çoğu zaten yayınlamazsa s sport 2 kanalında maç yayını bulunmaz.onun dışında bu sezon acaba Portekiz Ligi yayınlanacak mı.S sport plus tan yayınlanacağı açıklanmış ama S sport 2 den daha açıklanmadı
Ağustos ayında belli olur hepsi. İskoçya Ligi çıktı mesela daha şimdiden. Daha başka sürprizlerle bile karşılaşabiliriz.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ağustos ayında belli olur hepsi. İskoçya Ligi çıktı mesela daha şimdiden. Daha başka sürprizlerle bile karşılaşabiliriz.
sosyal medya üzerinden bir kullanıcı Saran a sormuş İtalya Serie A aldığınıza dair açıklamayı bekliyoruz diye.Saran Ağustosun ilk haftalarında açıklanır diye yanıtlamış.çok büyük ihtimalli S Sport ta yayınlanacak.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210728_052605_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_20210728_052605_org.telegram.messenger.jpg
    138.2 KB · Hit: 86
  • Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
sosyal medya üzerinden bir kullanıcı Saran a sormuş İtalya Serie A aldığınıza dair açıklamayı bekliyoruz diye.Saran Ağustosun ilk haftalarında açıklanır diye yanıtlamış.çok büyük ihtimalli S Sport ta yayınlanacak.
Aynen, büyük ihtimalle S Sport almış olacak ve yeni sezonda Serie A'yı S Sport 2 ve ve S Sport Plus üzerinden izleyeceğiz. Bundesliga'nın dijital yayın haklarını da almış olsalar iyi olurdu aslında da, ikisi bir arada olmaz sanırım.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Aynen, büyük ihtimalle S Sport almış olacak ve yeni sezonda Serie A'yı S Sport 2 ve ve S Sport Plus üzerinden izleyeceğiz. Bundesliga'nın dijital yayın haklarını da almış olsalar iyi olurdu aslında da, ikisi bir arada olmaz sanırım.
S Sport ilerleyen zamanda 3 ü de açar mı dersiniz?

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
S Sport ilerleyen zamanda 3 ü de açar mı dersiniz?
Açmasına gerek yok bence ama yapması gereken şeylerden birisi de, kanallarında programlara yer vermeleri. Programlar var evet ama yeterince çok değil. Klasik spor kanalları gibi olmak istemiyorlar sanırım ama böyle de çok tekrara yer veriyorlar. Hatta üçüncü kanalı açacaklarsa, haber kanalı olmalı. S Sport Haber çok iyi olur. Mesela beIN SPORTS Haber açılmıştı, ilgi de görüyor. Program içerikli, nadiren de olsa maç yayını yapan şifresiz bir kanal. S Sport Haber kanalı da bu açıdan iyi olabilir. Hem reklam yapmış olurlar kanallarına ve platformlarına, hem de ilgi de görür.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İskoçya Ligi hazır S Sport Plus'ta yayınlanıyorken ve Galatasaray'ın maçı da bir İskoç ekibi ile olacakken, St. Johnstone'un maçı da yayınlanabilir ve yayınlanması da şaşırtıcı olmaz. St. Johnstone'un maçı, 31 Temmuz'da saat 17.00'de olacak.

• Beğendim