Hangi Lig, Hangi Kanalda? | 2021 - 2022 Sezonu

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1628673900706.png

S Sport Plus takviminde Hollanda Ligi (Eredivisie) maçı görünüyordu. S Sport Plus sosyal medya hesabına ligin, S Sport Plus ekranlarında yayınlanıp yayınlanmayacağını sordum.

Şunu dediler:

1628674131037.png

@Turkuazz, @12.Adam, @Tolstoyevski, @mesmeso, @The_Erinch, @bazinga, @MEnes, @MasacRE, @Sherlock.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Araf bundesliga nın tivibuda da yayınlanacağı haberi çıktı.büyük ihtimal iki platform da yayınlayacak
Aynen, iki platformda yayınlanacakmış. Genelde ikinci ve üçüncü kanalda yayınlanır, birinci kanal şifresiz çünkü. Platform olsaydı normaldi de, iki televizyon kanalında yayınlanması ilginç. S Sport ile birlikte Premier Lig, Serie A gibi liglerin yanında Bundesliga da yayınlanıyor olacak. Tivibu izleyicileri beş ligten üçüne ulaşabilecek. La Liga, Spor Smart ve S Sport Plus'ta ve Fransa Ligi de Bein Sports'ta.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen, iki platformda yayınlanacakmış. Genelde ikinci ve üçüncü kanalda yayınlanır, birinci kanal şifresiz çünkü. Platform olsaydı normaldi de, iki televizyon kanalında yayınlanması ilginç. S Sport ile birlikte Premier Lig, Serie A gibi liglerin yanında Bundesliga da yayınlanıyor olacak. Tivibu izleyicileri beş ligten üçüne ulaşabilecek. La Liga, Spor Smart ve S Sport Plus'ta ve Fransa Ligi de Bein Sports'ta.
büyük sürprizdi daha önce digitürk açıklamıştı bu kez tivibuda açıkladı

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
büyük sürprizdi daha önce digitürk açıklamıştı bu kez tivibuda açıkladı
Anlaşma yapılmıştır muhtemelen, sorun olmayacaktır. Keşke S Sport Plus'ta yayınlansaydı, daha iyi olurdu. Hani ikinci bir alternatif platform olurdu, iki televizyon kanalında yayınlanmamış olurdu. Böyle ilginç oluyor. Gerçi S Sport Plus zaten fazlasıyla şişti, Bundesliga fazla gelir.

Bu arada Eredivisie, Tivibu Spor'da yayınlanıyordu. Bundesliga'yı yayınlayacaklarını düşünürsek, muhtemelen Eredivisie de S Sport Plus'ta yayınlanmaya başlanır. Şu anda bir maç görünüyor ama sonraları artacaktır. Şu anda başka yayıncı yok. S Sport Plus olarak ekstra İspanya La Liga, Portekiz Liga Nos, İskoçya Premiership vardı, dördüncü lig olacak gibi görünüyor Hollanda Eredivisie.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TFF 1. Lig karşılaşmalarının TRT Spor'da yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değildi, yayın akışında görünmüyordu. TRT Spor, TFF 1. Lig maçlarının TRT Spor'da yayınlanacağına dair tanıtım yaptı. TFF 1. Lig maçları böylece hem Bein Sports'ta olacak, hem de TRT Spor'da.

.@Turkuazz, @12.Adam, @Tolstoyevski, @mesmeso, @The_Erinch, @bazinga, @MEnes, @MasacRE, @Sherlock.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
TFF 1. Lig karşılaşmalarının TRT Spor'da yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değildi, yayın akışında görünmüyordu. TRT Spor, TFF 1. Lig maçlarının TRT Spor'da yayınlanacağına dair tanıtım yaptı. TFF 1. Lig maçları böylece hem Bein Sports'ta olacak, hem de TRT Spor'da.

.@Turkuazz, @12.Adam, @Tolstoyevski, @mesmeso, @The_Erinch, @bazinga, @MEnes, @MasacRE, @Sherlock.
Alt yazıda A spor un da süper lig özetlerinin verileceğini öğrendim.

• Beğendim
Reactions: Araf