YS Halkın Polisi 262.Bölüm (Yeni Bölüm)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
reyiz sabahtan akşama kadar okuldaki kızlarla aksiyon yapsın bize gelince bir dolabı çok görsün öyle reyisi topa tutarlar :)

dolaplı olacaksa tek bölümde yeter :)
Hee dolaplı olacak seni dünyanın en çirkin kadınıyla ilişkiye sokacağım sonra nur topu gibi çirkin foklarınız olacak :A :A Zaten senin için kadın olsun nefes alsın yeter demiyor muydun :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Hee dolaplı olacak seni dünyanın en çirkin kadınıyla ilişkiye sokacağım sonra nur topu gibi çirkin foklarınız olacak :A :A Zaten senin için kadın olsun nefes alsın yeter demiyor muydun :A :A
bir kadını görmemiz lazım önce :) şimdi çirkinlik güzellik kişiden kişiye değişir senin dışladıkların benim aradıklarımdır belki :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bir kadını görmemiz lazım önce :) şimdi çirkinlik güzellik kişiden kişiye değişir senin dışladıkların benim aradıklarımdır belki :))
Hımm o da doğru ama bunu sende beğenmeyeceksin sanırım :A :A
Neyse aşağıya bak :A

347676_oba20.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Dikkat et de reyiz seni patlatmasın:A
kendiside yanımda olacaksa patlamaya razıyım yeterki pompy i uçuralım havaya bugüne kadar uçurduklarını göz önüne alırsak günahı çok bir bombayı hakediyor :))

Hımm o da doğru ama bunu sende beğenmeyeceksin sanırım :A :A
Neyse aşağıya bak :A

347676_oba20.jpg
dur bunun değerlendirmesini @MasacRE- yapsın :) masacre sence bu kadının iç dünyasının altered carbondaki kristine benzeme ihtimali varmı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
kendiside yanımda olacaksa patlamaya razıyım yeterki pompy i uçuralım havaya bugüne kadar uçurduklarını göz önüne alırsak günahı çok bir bombayı hakediyor :))

dur bunun değerlendirmesini @MasacRE- yapsın :) masacre sence bu kadının iç dünyasının altered carbondaki kristine benzeme ihtimali varmı
Reyizi bir bomba kesmez :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yani tamam iç güzellik önemli de dış güzellik de olacak bir parça da olsa, Kristin'de o vardı bunu iç güzellik falan kurtarmaz :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
o kadarda değil :) o kadının suratında bin türlü işlem yapsan böyle bişey çıkmaz ortaya ben sadece göremediğimiz kısımlarda umutluydum oraları görmek lazım :)

nükler bombayla imha etmek lazım :)
Evet o anca kurtarır ama o zaman biz de zarar görürüz :A :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
o kadarda değil :) o kadının suratında bin türlü işlem yapsan böyle bişey çıkmaz ortaya ben sadece göremediğimiz kısımlarda umutluydum oraları görmek lazım :)
Öyle deme bizim bir komşu vardı bu önceki attığım kadına benziyordu kocası boşadı bu sindiremedi boşanmayı, o zamanlar beni baştan yarat mıydı neydi ona katıldı :A dişleri yapıldı kaşları alındı suratına estetik gamzeler yapıldı saçları sarıya boyandı :A aynı zamanda 30 kilo verdirtildi :A Fıstık gibi birşey olmuştu hanife abla :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,551
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Öyle deme bizim bir komşu vardı bu önceki attığım kadına benziyordu kocası boşadı bu sindiremedi boşanmayı, o zamanlar beni baştan yarat mıydı neydi ona katıldı :A dişleri yapıldı kaşları alındı suratına estetik gamzeler yapıldı saçları sarıya boyandı :A aynı zamanda 30 kilo verdirtildi :A Fıstık gibi birşey olmuştu hanife abla :F
hanı bakayım resmi yokmu hanifenin böyle kuru kuruya yorum yapılmıyor :))

Ben bir kere çektim @cookies dizisinden kaynaklı Sihirli annem Selina Halkın Polisi 3.Bölümde yayından kaldırıldı
Adminden kaynaklı Ardından Bir tek Halkın Polisini 3 ay sonra tekrar başlattım @eskici vadiciler şikayet etti erotik kanal diye Dine aykırı diye kanal kapanıyordu @eskici @S.G.A.T.
@destere
@eskici sana torpil geçmiş pompy seni üç kez üstüste etiketlemiş :) halada hırsını alamamıştır sanmam :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
pompy i önce aya gönderelim sonra dünyadaki tüm nükler başlıklı füzeleri aya yollayalım hem dünya için nükler tehtitte ortadan kalkmış olur :)
Ben bir kere çektim @cookies dizisinden kaynaklı Sihirli annem Selina Halkın Polisi 3.Bölümde yayından kaldırıldı
Adminden kaynaklı Ardından Bir tek Halkın Polisini 3 ay sonra tekrar başlattım @eskici vadiciler şikayet etti erotik kanal diye Dine aykırı diye kanal kapanıyordu @eskici @S.G.A.T.
@destere
Bak reyizin haklı sebepleri varmış üstüne gitme fazla :A