Haftalık Yayın Akışınız

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Alev Alev'i tahmin etmiştim. Masumlar Apartmanını bırakıp git gide berbatlaşan, konusuz ve sığ bir senaryoyla ilerleyen Sadakatsiz pardon Ali'nin maceralarını izlemeye devam ediceksin demek. :A
İnci ve Han'ın ergenlik aşk hayatıyla da devran dönmüyor ki. :A Sadakatsiz'in sadece son bölümü kötüydü. :A

Ne Alev Alev'i be Çukur'u bırak 4 sezondur sıkılmadın mı. :A
Çukur bu sezon bitiyor zaten, bırakırsam diğerlerini bırakırım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İnci ve Han'ın ergenlik aşk hayatıyla da devran dönmüyor ki. :A Sadakatsiz'in sadece son bölümü kötüydü. :A

E tamam işte çoğunu bitirmişsin kalanını izlemeye gerek yok. :A Alev Alev iki bölüm tökezledi diye bırakılacak dizi değil daha çok hikayesi var. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
E tamam işte çoğunu bitirmişsin kalanını izlemeye gerek yok. :A Alev Alev iki bölüm tökezledi diye bırakılacak dizi değil daha çok hikayesi var. :A
MA da tökezledi, Han, İnci, Naci, Gülru, Tomris ve İnci'nin babası diziden acilen çıkartılmalı ve onların yerine 4 yeni karakter gelmeli, çok ciddiyim. :A @phoebebuffay @dreamy

Alev Alev'de de Ömer ve Rüya'nın acilen çıkması lazım, onların yerine birileri gelsin. Şimal gelsin mesela, 9 canlı çıktım deyip diziye geri dönsün. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
MA da tökezledi, Han, İnci, Naci, Gülru, Tomris ve İnci'nin babası diziden acilen çıkartılmalı ve onların yerine 4 yeni karakter gelmeli, çok ciddiyim. :A @phoebebuffay @dreamy

Alev Alev'de de Ömer ve Rüya'nın acilen çıkması lazım, onların yerine birileri gelsin. Şimal gelsin mesela, 9 canlı çıktım deyip diziye dönsün. :A
Alev Alev'i bırakma da ne yapıyorsan yap. :A Bak üzme Tomris Queen'i. :A

IMG_20210130_005721.jpg

• Güldürdün
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

İyi, sen aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir mottosuyla yola çıkıp öfkesini sadece 2 bölüm görebildiğimiz aldatılan kadını, sevimsiz Ali'nin ergenlik travmalarını, trajedi odasına özenip dış kapının dış mandalı Selçuk'un trajedik çocukluk dramını, 0 entrikalı hep aynı senaryo ile ilerleyen sadakatsizi izlemeye devam et. Bu berbat senaryo ile çökmesi yakındır, Deniz Çakırcığımın dizisi iddialı geliyor zaten. :A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İyi, sen aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir mottosuyla yola çıkıp öfkesini sadece 2 bölüm görebildiğimiz aldatılan kadını, sevimsiz Ali'nin ergenlik travmalarını, trajedi odasına özenip dış kapının dış mandalı Selçuk'un trajedik çocukluk dramını, 0 entrikalı hep aynı senaryo ile ilerleyen sadakatsizi izlemeye devam et. Bu berbat senaryo ile çökmesi yakındır, Deniz Çakırcığımın dizisi iddialı geliyor zaten. :A
Diziden ne ara bu kadar nefret ettin? :A

Birkaç bölüm daha şans verilmeli, o kadar izledik kolay kolay bırakılmaz. Süre bakımından dolayı çok rahat bitiyor zaten. MA Sadakatsiz'den neredeyse 1 saat daha uzun. MA'nın son bölümü de çok boştu, izlerken ekran dışında her yere baktım evimin dekoru güzelmiş onu farkettim mesela. :A
------

Yoo ne münesebet. :A
Ne demek ne münasebet? Masumlar Apartmanı senaryo olarak Menajer'den daha kötü değil herhalde. Ona niye o kadar tolerans gösteriyorsun? :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

Birkaç bölüm daha şans verilmeli, o kadar izledik kolay kolay bırakılmaz. Süre bakımından dolayı çok rahat bitiyor zaten. MA Sadakatsiz'den neredeyse 1 saat daha uzun. MA'nın son bölümü de çok boştu, izlerken ekran dışında her yere baktım evimin dekoru güzelmiş onu farkettim mesela. :A
Öncelikle şunda anlaşalım. Masumlar Sadakatsizden çok daha sağlam bir şekilde ilerliyor, hikayesinin önü çok daha açık. :A
Sadakatsizden nefret etmiyorum tabii ki ama hem senaryonun gidişatı hem de haftalardır fragmanları dizinin en önemli unsuruymuş gibi sadece Ali üzerinden vermeleri sinir ediyor beni. Son bölümde Selçuk denen hikayesi bitmiş ölmesi gereken karakteri diriltip bir de annesini getirip çocukluk travmalarını izletmeleri ayrı bir sinir etti. İlerleyen bölümlerde bu gereksiz karakterin travmatik hikayesinin daha fazla rol kaplayacağına da eminim. Dizide şu an heyecan verici hiçbir unsur yok ya, gerçekten heyecanlanıyor musun izlerken? Bütün senaryo Ali üzerinden dönüyor. İntikam, entrika dizisi diye başladık ama son bölümlerde entrika namına hiçbir şey yok. Tam tersine gereksiz hikayelerle ekstra dram kattılar.

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

------

Ne demek ne münasebet? Masumlar Apartmanı senaryo olarak Menajer'den daha kötü değil herhalde. Ona niye o kadar tolerans gösteriyorsun? :A
Demek ki iki saat boyunca ruh hastası kardeşler ve vıcık vıcık aşk hikayeleri izlemek istemiyorum. :A

• Olmamış
Reactions: Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Öncelikle şunda anlaşalım. Masumlar Sadakatsizden çok daha sağlam bir şekilde ilerliyor, hikayesinin önü çok daha açık. :A
Sadakatsizden nefret etmiyorum tabii ki ama hem senaryonun gidişatı hem de haftalardır fragmanları dizinin en önemli unsuruymuş gibi sadece Ali üzerinden vermeleri sinir ediyor beni. Son bölümde Selçuk denen hikayesi bitmiş ölmesi gereken karakteri diriltip bir de annesini getirip çocukluk travmalarını izletmeleri ayrı bir sinir etti. İlerleyen bölümlerde bu gereksiz karakterin travmatik hikayesinin daha fazla rol kaplayacağına da eminim. Dizide şu an heyecan verici hiçbir unsur yok ya, gerçekten heyecanlanıyor musun izlerken? Bütün senaryo Ali üzerinden dönüyor. İntikam, entrika dizisi diye başladık ama son bölümlerde entrika namına hiçbir şey yok. Tam tersine gereksiz hikayelerle ekstra dram kattılar.
Peki sen dizinin senaristi olsan napardın? :A

Demek ki iki saat boyunca ruh hastası kardeşler ve vıcık vıcık aşk hikayeleri izlemek istemiyorum. :A
Hmm Menajer'deki saçmalıklara katlanmaya devam ediyorsun ama. Okay. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ruh hastası ergen Beren’in entrikalarını izlemeye dayanıyorsun ama. :A
Çok şükür o günler artık geride kaldı hatta 10 bölüm öncesinde. :A

Peki sen dizinin senaristi olsan napardın? :A

Hmm Menajer'deki saçmalıklara katlanmaya devam ediyorsun ama. Okay. :A
Menajer'deki saçmalıkların büyük kısmı aşıldı. Ayrıca Masumlar gibi iç bayıcı bir dizidense iç açıcı bir yapım izlemeyi tercih ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Peki sen dizinin senaristi olsan napardın? :A-
Üstte yazdıklarımdan nasıl yazacağımı çıkarabilirdin. :A Asya'yı ruhsuz, sıkıcı bir karaktere, Derin'i kocasının her dediğine inanan salak aşık konumunda bir karaktere evriltmezdim. Hikayenin merkezine bir çocuk karakteri koyup tüm senaryoyu onun üzerinden döndürmezdim. Gereksiz karakterlerin dramıyla diziyi boğmazdım. Aşk-ı Memnu-Ezel karışımı bir senaryoyla entrika ve oyunlar üzerinden ilerletirdim hikayeyi. Zaten 30 bölümlük dizi, zorlanmadan hikayeyi genişletip bozmadan ilerletilebilirdi yani.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Pazartesi : Sefirin Kızı
Salı : Masumlar Apartmanı
Çarşamba : -
Perşembe : Akrep
Cuma : Seni Çok Bekledim
Cumartesi : -
Pazar : Menajerimi Ara

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Pazartesi: Yasak Elma - Maraşlı
Salı: Masumlar Apartmanı - Baraj
Çarşamba: Sadakatsiz
Perşembe: Akrep
Cuma: Kırmızı Oda
Cumartesi: -
Pazar: Menajerimi Ara

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Pazartesi: Yasak Elma - Maraşlı
Salı: Masumlar Apartmanı - Baraj
Cuma: Kırmızı Oda
@Angelica @Doğan

FOX'UM TV'DEN, DİĞERLERİ NETTEN.

Pazartesi: Yasak Elma, You, Never Have I Ever

Salı: Baraj, The Good Doctor, Masumlar Apartmanı

Çarşamba: Masumiyet, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz, This Is Us

Perşembe: Mucize Doktor, Absentia

Cuma: Son Yaz, Control Z, Superstore

Cumartesi: Sen Çal Kapımı, Euphoria, Dark Desire

Pazar: Kefaret, Valeria, Slasher, Big Sky

Yakında İzleyeceklerimden:
Pretty Little Liars, Red Dot , To All the Boys ,Tell Me Your Secrets , Malcolm ve Marie, Liar,

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
@Angelica @Doğan

FOX'UM TV'DEN, DİĞERLERİ NETTEN.

Pazartesi: Yasak Elma, You, Never Have I Ever

Salı: Baraj, The Good Doctor, Masumlar Apartmanı

Çarşamba: Masumiyet, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz, This Is Us

Perşembe: Mucize Doktor, Absentia

Cuma: Son Yaz, Control Z, Superstore

Cumartesi: Sen Çal Kapımı, Euphoria, Dark Desire

Pazar: Kefaret, Valeria, Slasher, Big Sky

Yakında İzleyeceklerimden:
Pretty Little Liars, Red Dot , To All the Boys ,Tell Me Your Secrets , Malcolm ve Marie, Liar,
Pazartesi Uyanış
Cumartesi Kuzey yıldızı
diğer günler a2 her akşam.Netten Çiçek Taksi,Diriliş,Sihirli Annem.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Pazartesi: Yasak Elma
Salı: -
Cuma: -

Hafta sonu Maraşlı izleyeceğim, onun haricinde tam belli zamanları yok ama hafta içi Desperate Housewives hafta sonu da Gossip Girl izliyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Pazartesi: Yasak Elma
Salı:Masumlar Apartmanı
Çarşamba:Sadakatsiz
Perşembe: Akrep, Alev Alev
Cuma: -