Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öbür tarafa gidiş sahnesi mi?
Hani prens oldunu öğrendi Goblin Azrailin sonra merdivenelri çıkıp yanına gitti Azrailin boğazını sıkıp masajtelerini selamlıyorum dedi müzikleriyle efekleriyle çk iyi sahneydi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hani prens oldunu öğrendi Goblin Azrailin sonra merdivenelri çıkıp yanına gitti Azrailin boğazını sıkıp masajtelerini selamlıyorum dedi müzikleriyle efekleriyle çk iyi sahneydi
Müzik filan dedin de avatarımı değiştiriyem iyi hatırlattın

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Supernatıralın 2 bölümü izlemedin diğerleri neysede Supernaturalı daha fazla biriktirme hemde süper 2 bölümdü

@destere Beyde çizgi filmli olan bölümü izleyecekti güya
çizgi filme sıra gelmez önce normal yarım kalan dizilerimi bitireyim sizin süper portakal en sona kalsın

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çizgi filme sıra gelmez önce normal yarım kalan dizilerimi bitireyim sizin süper portakal en sona kalsın
En önce onu izle bence hem sana güzel bir ara çeşit olarak gelecek ara sıcak olarak ye

Kafa olarak dinlenirsin çizgi film izliyorsun normal diziyle alakası yok

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok be aynı kişi oynamiş yaşlılığını da (azrail ve 30-35 yaşındaki prens/kral ne zıkkımsa aynı kişiler)
[
Aaa ben hiç benzetemedim vlla zaten benzetebilsek 10 bölüm falan beklemez hemen anlardık Bu Azrail değilmi derdik
ben hiç benzetmedm azrail ergen haline hiç benzemiyordu farklı kişilerin oynamış olma ihtimali daha mantıklı
makyajla o kadar tıfıl oğlana dönmesi imkansız hem tıfılda boyda kısaydı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En önce onu izle bence hem sana güzel bir ara çeşit olarak gelecek ara sıcak olarak ye

Kafa olarak dinlenirsin çizgi film izliyorsun normal diziyle alakası yok
sıcaklardan outlander ın claire ini deneyeceğim soğuk olarakta luciferdaki charlotte a bakarım

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
[

ben hiç benzetmedm azrail ergen haline hiç benzemiyordu farklı kişilerin oynamış olma ihtimali daha mantıklı
makyajla o kadar tıfıl oğlana dönmesi imkansız hem tıfılda boysa kısaydı
Şunu kesinlikle Azrail oynamıyor bu farklı birisi @Forumdash

Ama bunun yaşlı hali şu Azrail olabilir bunu sonradan gösterdiler zaten açığa çıkınca o olduğu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
fazladan eklenen 3 bölüm nerdeyse dizi uzunluğunda çekilmiş merakla acaba uzattılarmı diye saldırdımda fos çıkmıştı istersen birde sen izle belki ben yanlış anlamışımdır
hem koreantürk sitesinde izledim netflixde izlemedim kreabntürk sitesinde eklenen üç bölümde yayınlanmış sanırım

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şunu kesinlikle Azrail oynamıyor bu farklı birisi @Forumdash

Ama bunun yaşlı hali şu Azrail olabilir bunu sonradan gösterdiler zaten açığa çıkınca o olduğu
aynen ikinci bıyıklı resim azrailin o dönemki hali ama ergenle azraili aynı kişinin oynama ihti,mali sıfır

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynen ikinci bıyıklı resim azrailin o dönemki hali ama ergenle azraili aynı kişinin oynama ihti,mali sıfır
Goblin oyüzden tanıyamıyor zaten hafızası yerindeydi

Aaa bu arada son çekilenler özel bölüm evet kamera arkası falan bende araştırmıştım yanı bakmaya gerek yok aa keşke onun yerine 19.Bölümde bitseydi @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizinin devamını izleyemesekte gelin eun tak ı mutlaka başka bir dizide görmek isterim çok sempatik bişeydi

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizinin devamını izleyemesekte gelin eun tak ı mutlaka başka bir dizide görmek isterim çok sempatik bişeydi
Aaa Blacktakı kız birebir onun kopyası olarak eisnlenmiş Sakız

Ama @Forumdash ın avatarında olan Tavukçu kız daha iyi bence ona gıcık kapmadım nedense

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa Blacktakı kız birebir onun kopyası olarak eisnlenmiş Sakız

Ama @Forumdash ın avatarında olan Tavukçu kız daha iyi bence ona gıcık kapmadım nedense
tavukçu sunny kore standartlarına göre çok güzel ama soğuk biri gibi oysa gelin çok sıcakkanlıydı