FOX Glee - Dizi Yorumları

İlk bölümü izledim. :) Muhteşemdi. Her şey o kadar güzel planlanmış ki sonunu gerçekten çok merak ediyorum. Hemen ikinci bölümü izliyorum. @xemrexxx

Daha ilk bölümü izlemedin mi?
bitti şimdi :X
ilk bölümde rachelın dibe vuruşunu gördük. lima ya geri döndü babaları da ayrılmış. blaine warblers ın will de vocal adrenaline nin koçu olmuş. sue okulu istediği hale getirmiiş glee kulübünü kapatıp üyelerini kovmuş.blaine ile karofsky sevgili olmuş totoş blaine kurt e sonunda bunu da yaptı .ss sam in işi kötüymüş

2.bölümde eski üyeler geri döndü. Quinn,santana,brittany üçlüsünü görmek hatta vicks tanrısı tinayı görmek bile mutlu etti.ikizler madision ve mason glee kulübüne katıldı.jane warblersa kabul edilmedi o da rachela koştu bu durum blaine ile rachelın arasını açtı şimdi hem sue ya hem blaine karşı savaşacaklar .becky i de gördük her zamanki gibi bitchti :X kitty okuldsan atılmamayı başamış şaşırtmadı :F spencer totoşu da glee ye katılır gibi

6x1: 8.5 point
6x2:8.8 point

ben izlermiyim bu diziyi hiç ? :)

gördünmü emre, cookies de senin diziyi çok fazla totoş buldu :)
Adini yazmak istemediğim şeyi @destere sever bence :A
Ayrica dizi çok @destere lik bi diziye benziyor :)
İlk bölümü izledim. :) Muhteşemdi. Her şey o kadar güzel planlanmış ki sonunu gerçekten çok merak ediyorum. Hemen ikinci bölümü izliyorum. @xemrexxx
tumblr_nhxqgep7hB1qczfu6o1_500.jpg

110 bölümde gerçekleşen ilişkilerin haritası çalışn sınav yapıcam yarın @Harunnn60 @Çiğdem-