FOX Glee - Dizi Yorumları

5x18 i izledim june çok iyi geldi diziye :X diziyi gerçekçi yaptı en azından
blaine june ile bile uyumlu şarkı söyledi yazık çocuğa sülüman bile vahide teyzeyle daha uyumluydu :X @destere @Çiğdem-

rachel çok şanslı ne olursa olsun hep bir yerden şansı dönüyor :)
divamız mercedes i bir kez daha takdir ettim santanayı iyi kolladı :) santana da rachel ı kolladı .)
parlak oğlan sam ve masum çocuk artie( :A) yoktu bu bölüm :)

blaine june ile bile uyumlu şarkı söyledi yazık çocuğa sülüman bile vahide teyzeyle daha uyumluydu :X @destere @Çiğdem-

divamız mercedes i bir kez daha takdir ettim santanayı iyi kolladı :) santana da rachel ı kolladı .)
anlatımına bakıyorum birde videoya bakıyorum alakasız? bir anlatmışsın bir anlatmışsın videoda ise sadece oğlanın teki totosuyla davul çalıyor tırt yani senin anlattığın olaylar nerde ? :)

anlatımına bakıyorum birde videoya bakıyorum alakasız? bir anlatmışsın bir anlatmışsın videoda ise sadece oğlanın teki totosuyla davul çalıyor tırt yani senin anlattığın olaylar nerde ? :)
teyzeyle şarkı söylüyor işteç ocuk teyze kancayı taktı parlak oğlana:X

gibi gibi :) adı gibi mercedese çekmiş ikisinde de sağlam tampon var :X
glee-rachel-and-mercedes-diva-off.jpg

vayy gülağa rachelden hiç bahsetmiyor? rachel benimdir:)

ton balığı mercedes senindir :)

şimdi neden tuhaf olduğunu anlladım vlla böyle ieyler izlersen tabi normal :kiki::kiki::kiki:

ayrıyeten jöleli değil öteki oğlan dizinin en sevilen karakteri seçiliyi hep :) 1 golden globe 2 people choice award almış 1 kere de emmy e aday olmuş diziyle yani dopsever çok :)
demekki iki türlü kullanıma müsait tiplerin gideri fazla oluyor ? :)