Geçmişten Günümüze İnsan Türleri

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
:A @MEnes

RigidGoodJaeger-size_restricted.gif

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Muslera’nın futbol hayatı bitmiş, şampiyonluk yarınlara kalmış daha sıcacığı sıcağınayken her şey sen gelmiş Adnan Oktar zihniyetine cevap bekliyorsun, insaf be yahu. :A
Bu adamların fişini çekmemiz lazım, biliyorsun. :A Twitter gündemini işgal ediyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Güzel filmdi @Tolstoyevski başka bu tarz film var mı? :A
İlk mesaja da ekledim, şu 2 belgeseli mutlaka tavsiye ederim. Belgeseller beni de sıkıyor zaman zaman ama bu ikisi sinematik hazırlanmış, yani film niyetine rahatça izlenebilir süreleri de çok uzun değil. Sırasıyla mutlaka ama. Bu dönemlere ve oluşumumuza ait en azından bir şeyler açıklanıyor... Gerçekten boş vaktin olduğunda ufkun genişlemesi adına mutlaka izleyin. :A @DarkLegenD @mrt-06 @bazinga @MasacRE @MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aynen bu şekilde okudum konuyu... :A
Tamam ama fosil kalıntıları ve biyolojik bulgular... Tartışılan kısımlar Homo ergaster farklı bir tür müdür yoksa Homo erectus mudur gibi meseleler, ama genel resim fazlasıyla bilimsellik kazanmış durumda... :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam ama fosil kalıntıları ve biyolojik bulgular... Tartışılan kısımlar Homo ergaster farklı bir tür müdür yoksa Homo erectus mudur gibi meseleler, ama genel resim fazlasıyla bilimsellik kazanmış durumda... :A
Yoook yok hiç girme, yapma... Dur bir daha bakayım... Yoook yok, yapma... :A Sen girsen bile ben o topa girmem şuan, nedeni ise yarın işe gideceğim ve saat 1.31 olmuş ... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yoook yok hiç girme, yapma... Dur bir daha bakayım... Yoook yok, yapma... :A Sen girsen bile ben o topa girmem şuan, nedeni ise yarın işe gideceğim ve saat 1.31 olmuş ... :A
Çok geçmiş olsun haklısın zira laf lafı konu konuyu açar ve en sonunda animeye ortak yolu buluruz ama çok... :A 19 Haziran 2020 Cuma gecesine sözleşelim o halde, bu 2 belgeseli izlersen tabi film niyetine çerezlik... :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok geçmiş olsun haklısın zira laf lafı konu konuyu açar ve en sonunda animeye ortak yolu buluruz ama çok... :A 19 Haziran 2020 Cuma gecesine sözleşelim o halde, bu 2 belgeseli izlersen tabi film niyetine çerezlik... :A
Kesinlikle, şu aşamada konu konuyu açar ve son noktada kendimizi ben sana SNK oku diye ısrar ederken buluruz... :A O yüzden bu gecelik noktayı koyabiliriz bence de... :A Cuma gecesi için ise gelirim ama bu 2 belgeseli izleyip mi gelirim izlememiş mi gelirim onu bilemem... :A Zira bu konuyu çok derinlemesine araştırdığım söylenemez, ha araştırsam bile fikirlerimde pek değişiklik olacağını da sanmıyorum ama neyse... :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk mesaja da ekledim, şu 2 belgeseli mutlaka tavsiye ederim. Belgeseller beni de sıkıyor zaman zaman ama bu ikisi sinematik hazırlanmış, yani film niyetine rahatça izlenebilir süreleri de çok uzun değil. Sırasıyla mutlaka ama. Bu dönemlere ve oluşumumuza ait en azından bir şeyler açıklanıyor... Gerçekten boş vaktin olduğunda ufkun genişlemesi adına mutlaka izleyin. :A @DarkLegenD @mrt-06 @bazinga @MasacRE @MEnes

Belgesel dikkatimi çekemedi :A Ya bu film sektöründe cidden bu konu niye bu kadar geride kalmış? :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kesinlikle, şu aşamada konu konuyu açar ve son noktada kendimizi ben sana SNK oku diye ısrar ederken buluruz... :A O yüzden bu gecelik noktayı koyabiliriz bence de... :A Cuma gecesi için ise gelirim ama bu 2 belgeseli izleyip mi gelirim izlememiş mi gelirim onu bilemem... :A Zira bu konuyu çok derinlemesine araştırdığım söylenemez, ha araştırsam bile fikirlerimde pek değişiklik olacağını da sanmıyorum ama neyse... :A

Biliyorum değişmeyeceğini ama dediğin gibi en azından konu hakkında biraz nedir ne değildir görüp de öyle sohbete dalmak daha keyifli olur malum.. :A Tamamdır iyi geceler dilerim daha da tutmadan, orman temalı kabuslar... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Belgesel dikkatimi çekemedi :A Ya bu film sektöründe cidden bu konu niye bu kadar geride kalmış? :A
Biraz eski teknikten olduğu için belgeseller ilk başta yadırganabilir ama gerçekten sıkıcı değiller aslında, bir ara çerezlik niyetine bir şey atıştırırken bakarsın olmadı zira biraz ilginç şeyler var. :A

Sinema konusunda gerçekten öyle, bu konularda çok yapım yok nedense. Bulursam haber veririm artık film yorumlarında. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

İlk videoyu en az 5 kere tam izledim. 8 ay önce falan da indirdim. Öyle bir güzellikte ve şiirsellikte. Çok iyi bir anlatım var.

• Harika

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk videoyu en az 5 kere tam izledim. 8 ay önce falan da indirdim. Öyle bir güzellikte ve şiirsellikte. Çok iyi bir anlatım var.
İlk videonun süresi de çok kısa 40 dk filan. Sıkıcı değil çünkü sinema filmi tekniğiyle hazırlanmış. @xdragxx son kez belirtmiş olalım yorumunu merak ettiğim için. :A