Game Of Thrones 8. Sezon Görselleri

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yaa bu arada @Sherlock ne zaman kütük oldu :F Çizeyim ona göre :F:F:F @xemrexxx @Forumdash @dreamy @Harunnn60
85d7089084.png
@Sherlock un attığı bir görsel vardı dört kütüklü, isimlerimizi de yazmıştı. Onu atsın gelince şimdi ben bulamayacağım nerede olduğunu :A

Gerçi @dreamy hainlik etti bize, sen en iyisi üçümüzü resmet. Sherlock da bizden, o hainlik yapmaz bazıları gibi :T:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock un attığı bir görsel vardı dört kütüklü, isimlerimizi de yazmıştı. Onu atsın gelince şimdi ben bulamayacağım nerede olduğunu :A

Gerçi @dreamy hainlik etti bize, sen en iyisi üçümüzü resmet. Sherlock da bizden, o hainlik yapmaz bazıları gibi :T:

65639

Kütük dostlarımızdan @dreamy aramızdan ayrılmış sanırım. :( @MasacRE beyin liderliğinde Kütük Yönetim Kurulu toplanıp bu konu hakkında bir açıklama yapacak. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

Ekli dosyayı görüntüle 65639

Kütük dostlarımızdan @dreamy aramızdan ayrılmış sanırım. :( @MasacRE beyin liderliğinde Kütük Yönetim Kurulu toplanıp bu konu hakkında bir açıklama yapacak. :A
Ufak bir kusurum olmuş mazur görün büyüğüme saygılıyımdır her zaman. Sherlock’un yarattığı fotoğraf da boşa gitmesin. :A

@Çiğdem ’e karşı tavrımı değiştiremem o konuda bir esneklik istiyorum kurallarda :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ufak bir kusurum olmuş mazur görün büyüğüme saygılıyımdır her zaman. Sherlock’un yarattığı fotoğraf da boşa gitmesin. :A

@Çiğdem ’e karşı tavrımı değiştiremem o konuda bir esneklik istiyorum kurallarda :F

Buna yönetim kurulu başkanımız @MasacRE bey karar verecek, yetki onda. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 65639

Aaa bu fotoyu alıyorum burada eksiklik var :F :F :F Geceye doğru bir süsleyip püsleyeyim sizleri sonra bu fotoyu kullanırım @Maskeli Fedai @dreamy @MasacRE @Sherlock :F :F :F @xemrexxx @Forumdash @serhatt

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,582
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,582
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O sosyal medya kullanmıyor bir twetteri var ama öyle kullanmıyor benimde facem var 40 yılın başı bakıyorum öyle aktif foruma üye oldumdan beridir bende kullanmıyorum yanı ikimizde forumu kullanıyoruz sizde tam adamlarını buldunuz başka yerde bulusmaya :F :F :F @xemrexxx

@Harunnn60 Goygoyu güzel oluyor sadece :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O sosyal medya kullanmıyor bir twetteri var ama öyle kullanmıyor benimde facem var 40 yılın başı bakıyorum öyle aktif foruma üye oldumdan beridir bende kullanmıyorum yanı ikimizde forumu kullanıyoruz sizde tam adamlarını buldunuz başka yerde bulusmaya :F:F:F @xemrexxx

@Harunnn60 Goygoyu güzel oluyor sadece ?A:A
Face kullanıyorsan > massengerın vardır. @destere twitter kullandiğinsay > face hayda hayda kullanmıştır. Face kullananın > massengerı vardır = Messenger'dan görüşüyorsunuzdur :A @Harunnn60

neyse ben filmimi izlemeye:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060