Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ramazan ve Asuman'ın sürpriz dönüşü yolda kalmaları, dayıların "namaz kıldırma" şartı ile düğüne götürmeleri ve düğün yerine traktör ile gelmeleri bayağı bir güldürdü. Ramazan'ın heyecanı çok iyi yazılmıştı, keşke düğünde mutlu bitebilseydi.

Dilek'in karnı burnunda dağlarda dolaşmaya devam etmesi, Halil denilen çocuğun dağın tepsine gidip "dede" diye bağırması, Dilek'in Hande ile konuşmaya çalışması ama bir türlü konuşamaması çok saçma yazılmış. Keşke bunun yerinde düğünde yada düğünden sonra doğum başlasa ve doğumda hayatını kaybetseydi.

Berk Atan son 20-25 dakika oynamayı bırakmış, yaşamış resmen. Oyunculuğunu çok başka bir yere getirmiş bu dizide. Arkada kullanılan türküler, muhtşem oyunculuklar ile gözüm doldu, duygulandım. Gülsim Ali de ekrana yakışan bir isim. Umarım yeni sezonda izleyeceğim bir projede yer alır kendisi. :bhr:

Bu arada yaz arasında ilk sezon olmasa bile bu sezon bölümlerini baştan sona izleyip yeni sezonda devam etmeyi düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Salya sümük ağladım resmen. Nasıl bir sezon finali oldu öyle. Uzun süre sonra beni böyle etkileyen bir sezon finali olmamıştı. Detaylı yorumumu sonra yazarım.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Salya sümük ağladım resmen. Nasıl bir sezon finali oldu öyle. Uzun süre sonra beni böyle etkileyen bir sezon finali olmamıştı. Detaylı yorumumu sonra yazarım.
Dilek karakteri sanki senaristin isteği ile çıkarılmış gibi, sen ne düşünüyorsun?

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Hikayesi bitmişti zaten ama yapımcı ile fiyat konusunda anlaşamadığını düşünüyorum. Ayrıca senaryoda hikayesinin azalmasını istememiştir.
Başrol değil mi?Hikayesinin bitmemesini istemesi gayet doğal.Hikayesi nasıl bitti? Daha anneliğini görecektik.Umarım yeni sezonda Dilek yerine birini getirmezler.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başrol değil mi?Hikayesinin bitmemesini istemesi gayet doğal.Hikayesi nasıl bitti? Daha anneliğini görecektik.Umarım yeni sezonda Dilek yerine birini getirmezler.
Meryem'den sonra Rıfat'ı evlendiren senaristten her şeyi beklerim ben, ama cidden bir partner gelirse izleyici uzaklaşır diziden.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En geç 70. bölüme yeni anne gelir bebeğe, böyle dramatik bölüm adlarına gerek yok o yüzden. :A

jqrkafv.jpg