Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Rıfat acaba Ciritçi Abdullah tarzında birisine dönüşür mü ? Gençlik dönemindeki gibi biri ?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Okumayı bahane ederek evlenmeyecek aklı sıra nankör Meryem... Bırak Rıfat şu pisliği.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu köylü de ne boş yapıyor, ne adam öldürmesi ne çocuk öldürmesi. :eek: Duydukları şeylerin doğru olup olmadığını bile bilmiyorlar adama tepki gösteriyorlar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Gelecek hafta tahmin ettiğim gibi Ramazan ayı bölümleri başlıyor. Yardımlaşmayı, paylaşmayı, dayanışmayı çok iyi yansıtacaklarını düşünüyorum. Nakış nakış, ilmek ilmek dokuyorlar bize. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Rıfata yazık oldu. Kitaba göre Rıfat dağda deli şekilde çoban olarak devam ediyor diyorlar. Ama bakalım dizi nasıl devam ettirecek. Meryem tamamiyle çıktı mı çıksın lütfen.. :mad:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Misafirliğe gittiğimiz için mecburen baştan sona izlemek zorunda kaldım bölümü uzun bir aradan sonra. 60 küsur bölüm olmasına rağmen hala daha izlettiriyor kendini, bu büyük bir başarı. Bu haftanın etkisi ile sezon finaline de bakarım muhtemelen. :D
İrfan'ın yaşamıyor olmasına sevindim, yaşasaydı evlendiğini ve kızını, torunu nasıl açıklayacaklardı? Hafıza kaybı falan da kurtarmazdı bu durumu.

Zahide'nin hamile haliyle kalkıp Tokat'a gitmesi saçma olmuş ama çocuğunu babasını bulmaya gittiği yerde doğurması da güzel düşünülmüş. Ben sezon finalinde doğurur diye bekliyordum.

Son sahnelere doğru dağdan sesin gelmesi ve Dilek'in orada olmasından dolayı taş düşer ve altında kalır diye beklemiştim, keşke öyle olsaydı, doğumda ölecek klişesinden daha farklı olurdu.

Nankör Meryem'in de çıkıp gelmesi sinir bozucu... Karakterden kurtulduk derken senaristin tekrar getirmesi rezillik. Rıfat'ın aklını tekrar karıştırmasa bari. :(

Son düzenleme: