serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
10. Bölüm Fotoğrafları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizi nasıl 10 reyting alıyor? :A Klasik TRT1 dizisi Kalk Gidelim, Tövbeler Olsun'dan hiç farkı yok.
İlk 2 bölüm dışında izlemedim, ama ilk iki bölümde görüntüsü, müzikleri harikaydı. Sırf onlar için bile izlenir. :A

Gönül Dağı > tüm TRT 1 dizileri... :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi nasıl 10 reyting alıyor? :A Klasik TRT1 dizisi Kalk Gidelim, Tövbeler Olsun'dan hiç farkı yok.
Dizinin tamamını izlemedim sadece ilk bölümün tamamını izledim daha sonra sahne sahne bakabildim ama yani hiç izlemeyen biri bile Gönül Dağı’nı bu iki diziye benzetmezdi. O iki dizide de full komedi var ama bu dizide komedinin yanına çok sağlam dram hikayeleri de var. Ayrıca her karakterin ayrı hikayesi var ve hepsi ince ince işleniyor, sadece başrollere odaklanılmıyor. Çevremde severek izleyen çok mesela samimi buluyorlar. Senin sadece fragman izleyerek bu kanıya varman şaşırttı açıkçası.

TV8’de olsaydı asla sorgulamazdın nasıl 10 aldığını. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Dizinin tamamını izlemedim sadece ilk bölümün tamamını izledim daha sonra sahne sahne bakabildim ama yani hiç izlemeyen biri bile Gönül Dağı’nı bu iki diziye benzetmezdi. O iki dizide de full komedi var ama bu dizide komedinin yanına çok sağlam dram hikayeleri de var. Ayrıca her karakterin ayrı hikayesi var ve hepsi ince ince işleniyor, sadece başrollere odaklanılmıyor. Çevremde severek izleyen çok mesela samimi buluyorlar. Senin sadece fragman izleyerek bu kanıya varman şaşırttı açıkçası.

TV8’de olsaydı asla sorgulamazdın nasıl 10 aldığını. :A
Sadece birşeyde anlaşalım ben kanal (TV8) fanı değilim orada yayınlanan yarışmaları izlediğimden başarılı olmalarını istiyorum o kadar.

• Beğendim
Reactions: Özgür

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Taner-Dilek ayrılığı çok uzadı. En azından bölüm sonunda Dilek geri dönseydi.

Ah Sefer ah yaktın içimizi. :(