Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,803
Puanı
205
125 ve 126'deki ufak tefek göze çarpan senaryosal hatalardan sonra, 127 çok iyi geldi.
Uzun bir süre sonra dizinin bu bölümünü atlama yapmadan izledim. Bu bölümün iyi oluşu reytinglere de 1 puan artışı olarak yansımış.
Bu bölüm ve hafta ile anlaşıldı ki, ne Survivor, ne Kopuk nede günündeki en büyük rakibi olan Kardeşlerimdeki önemli olaylar Gönül Dağı yapımını etkilemiyor. Dizi bu sezon özelinde başladığı reytinglere tekrar geri döndü. Kopuk,Üç Kız Kardeş ve Survivor gibi yeni gelen rakiplerine rağmen hala birincilik koltuğunda.

Yayında ve yapımda emeği geçen bütün emekçilere çok büyük tebrikler. ⛰️⛰️⛰️⛰️. ✌️🥇❤️

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,803
Puanı
205
Gönül Dağı dizisinin, 4. sezonun başlama tarihi olan 9 Eylül 2023 tarihinden itibaren cumartesi günü yayınlanıp biten diziler şöyle; Adım Farah,Kopuk,Ruhun Duymaz, Ya Çok Seversen, Bambaşka Biri, Kader Bağları.(Araştırmam devam ediyor, mesaja güncelleme gelmeye devam edecektir.) @emreemreu

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: emreemreu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,803
Puanı
205
Herhangi bir ara verme durumu olmadığı takdirde, 142 veya 143'üncü bölümde sezon tamamlanacak.