TRT 1 Gönül Dağı - Dizi Yorumları

Yasemin gelsin, entrika olsun diyordum da sıktı. :A Bu dizide komedi ve dram dışında bir şeyi doğru düzgün yazamıyorlar, Merve Yıldız başka bir dizide oynasın. :bhr:
Şuan bölümü tam anlamıyla bitirdim. Yasemin entrika konusunda adam akıllı bu bölüm yazılmış. Ben 120 veya 121'de bekliyordum. Diziyi uzun bir süre sonra 42. Dakikaya kadar atlamadan izledim. Toplasan 10 dakika falan ancak atlamışımdır. Uzun bir süre sonra ilk defa bir 30 dakika atlamadığım bir bölüm oldu. İyiydi bence ama ben begenince reyting kötü geliyor. :)
Ek olarak; Dizinin sonda çalan müziği çok hoşuma gitti. Bulan/bilen var ise suralara bir yere bıraksın. Rica ediyorum. :)

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği
Selma Çiçeğimiz, sonunda 100 bini bulmuş sosyal medya hesabında. :) :bhr: Bu güzel habere galerinizde ki Melis Sevinç fotolarınızı burada görmek isterim. 😍😍

Becerebilirler diye düşünüyordum ama becerememişler. Umarım çok bekletmeden kapatırlar şu konuyu. Bölüm sonu felaket.
Yani sürekli bir patlatma olumsuzluk baydı artık başka turlu neden ilerleyemiyorlar bu Yasemin manyak neden kimse görmüyor anlamış değilim ya

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Yeni bölüm öncesi, Yaseminin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara bak. Ne istiyorsun Taneri zorla sana mı yapalım 🤩🤩