Futbu - Hata Bildirme Merkezi

@OzaN Kasif´i yollayamiyorum oyuncu bula basiyorum ama sonra sayfa 5-6 dakika yükleniyor ve Kasif gitmiyor ... genel olarak mi sorun var yoksa bende tek mi ?

@OzaN Kasif´i yollayamiyorum oyuncu bula basiyorum ama sonra sayfa 5-6 dakika yükleniyor ve Kasif gitmiyor ... genel olarak mi sorun var yoksa bende tek mi ?
Bu sorunu daha önce de söyleyenler oldu ama ben hiç karşılaşmadım bugüne kadar o nedenle bir fikrim yok neden olabileceği konusunda. Sizin tahmininiz varsa ona göre çözüm üretebiliriz. :)

@OzaN Takımın ilk 11'ini ayarlamada sıkıntı var.Oyuna sokacağım oyuncuğu değiştirmek istediğim oyuncunun üzerine getirdiğimde değişmiyor

@OzaN Antreman bölümüne girip, senin şuan ki antremanda ki oyuncuların kondisyonlarıyla oyuncuların gerçek kondisyonlarını bir karşılaştırsana. :)

@OzaN Antreman bölümüne girip, senin şuan ki antremanda ki oyuncuların kondisyonlarıyla oyuncuların gerçek kondisyonlarını bir karşılaştırsana. :)
O sorun aklımda bir süredir ama unutmuşum nasıl olduysa. :D Şimdi düzelmiş olmalı. :):)

@OzaN Takımın ilk 11'ini ayarlamada sıkıntı var.Oyuna sokacağım oyuncuğu değiştirmek istediğim oyuncunun üzerine getirdiğimde değişmiyor
Problem çözüldü. :)

Son düzenleme:
@berkann 'daki antrenman sorunu bende de mevcut. Ama bende Basit Mod üzerinde oyuncu secimi yapiyorum genel olarak. (cözünürlük: 1600x900).

Bende ilk 11'de problem var sadece. Mesela diyelim ki bilgisayardan ilk 11'i sectim, gece 23.00'da kasif yeni oyuncu getirdi ve aldim, ilk 11'e koydum, AMC ve DMC kayboluyor, yeniden secmek istesem de yerlesmiyorlar.
Ne yaptıysam anlayamadım o antrenman sorununun nedenini. Bende her şekilde düzgün çalışıyor. :(

Diğer problemi de anlamadım. Sadece kaşiften gelen oyuncu için mi geçerli?

Ne yaptıysam anlayamadım o antrenman sorununun nedenini. Bende her şekilde düzgün çalışıyor. :(

Diğer problemi de anlamadım. Sadece kaşiften gelen oyuncu için mi geçerli?
Antrenman'daki sorun bence o üc oyuncuyu üzerine ekleyebilecegimiz yerin birbirlerine cok yakin olmasi gibi bir sey. O yüzden eklenmiyorlar tam.

Diger problem genel. Yani diyelim ki ben "Basit Moda Gecis" üzerinden oyuncu degisimi yapiyorum, herhangi bir oyuncu olabilir fark etmez. Degistirdikten sonra kaydet diyorum ve hata diyor.

Unbenannt.JPG

Daha sonra Menü cubugundaki "Takim" üzerinden "ilk 11" e tikliyorum ve Sag AMC ve/veya DMC gitmis oluyor, yani oraya sectigim adam secilmemis oluyor. O aslinda sectigim oyuncu da "digerleri" altina düsüyor.

asdfasdf.JPG

Antrenman'daki sorun bence o üc oyuncuyu üzerine ekleyebilecegimiz yerin birbirlerine cok yakin olmasi gibi bir sey. O yüzden eklenmiyorlar tam.

Diger problem genel. Yani diyelim ki ben "Basit Moda Gecis" üzerinden oyuncu degisimi yapiyorum, herhangi bir oyuncu olabilir fark etmez. Degistirdikten sonra kaydet diyorum ve hata diyor.

Ekli dosyayı görüntüle 39130

Daha sonra Menü cubugundaki "Takim" üzerinden "ilk 11" e tikliyorum ve Sag AMC ve/veya DMC gitmis oluyor, yani oraya sectigim adam secilmemis oluyor. O aslinda sectigim oyuncu da "digerleri" altina düsüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 39131
O hata dediği kısım ben futbuyu oynamaya ilk başladığım zamandan beri var

Ekli dosyayı görüntüle 39130

Ekli dosyayı görüntüle 39131
Basit moddaki problemi çözdüm. :)

Sen de bir caps atabilir misin antrenman menüsündeki problemle ilgili? :)

Basit moddaki problemi çözdüm. :)

Sen de bir caps atabilir misin antrenman menüsündeki problemle ilgili? :)
Sanirim gece yarisindan sonra belirgin olacak basit moddaki problemin cözüldügü, zira hata suan hala var.

Antrenman menüsündeki hatayi tam caps alamam ama söyle göstereyim. Oyuncuyu sürüklerken antrenmandaki oyuncu ekleme yeri asagaya kayiyor söyle;

antrenman.JPG

Sanirim gece yarisindan sonra belirgin olacak basit moddaki problemin cözüldügü, zira hata suan hala var.

Antrenman menüsündeki hatayi tam caps alamam ama söyle göstereyim. Oyuncuyu sürüklerken antrenmandaki oyuncu ekleme yeri asagaya kayiyor söyle;

Ekli dosyayı görüntüle 39136
Şu an hangisinde hata var ben denedim düzelmiş gözüküyor basit moddaki hata. :(