Klasik Friends - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2.sezon bitti. Son bölümlerde çıta bir tık yükseldi diyebilirim ama nedense Joey sesli güldürme özelliğine sahip diğer karakterlede bu pek yok biraz da Chandler işte :A
2.sezona genel puanım 8.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x8, 2x9, 2x10, 2x11, 2x12

Alışma dozunun giderek arttığı keyifli bölümlerdi fakat bu bölümlerde çok net bir şekilde Rachel negatif puan kazandı. Henüz gıcık etme ya da nefret kazanma aşamasında değil ama şu an 6.sırada.

O kadar Rose'un peşinde koştu, Rose onun yüzünden kadından ayrıldı. Sonra neymiş, liste yapmış vb. diye trip atıp yoluna baktı. Bencilce ve egoist bir hareketti, nasılsa Rose o kadından ayrıldı diye rahatladı tabii..

8.0

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
2x8, 2x9, 2x10, 2x11, 2x12

Alışma dozunun giderek arttığı keyifli bölümlerdi fakat bu bölümlerde çok net bir şekilde Rachel negatif puan kazandı. Henüz gıcık etme ya da nefret kazanma aşamasında değil ama şu an 6.sırada.

O kadar Rose'un peşinde koştu, Rose onun yüzünden kadından ayrıldı. Sonra neymiş, liste yapmış vb. diye trip atıp yoluna baktı. Bencilce ve egoist bir hareketti, nasılsa Rose o kadından ayrıldı diye rahatladı tabii..

8.0
2 diziyi eş zamanlı izliyorsun. Ozaman senden iyi bir kıyaslama gelir :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Diğeri 12 veya 13 bölüm galiba? Bakmadım gerçi ama Friends 24 :A
Yes 12 imiş ve diğer sezonlar 20 üstü sanırım ama nasılsa birisi Netflix öteki Amazon olunca
hızlıca aradan çıkarırız akşamları tabi, Yoksa yoğun bir döneme gireceğim ben de senin gib Ramazan ayıyla birlikte. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga ben yanlış biliyormuşum, dediğin gibi olucakmış. :(
"Reunion"ın asıl anlamını yeni öğrendim. :A
Hadi ya. Bir umut belki senin dediğin doğrudur demiştim. :A

En azından eski set falan iyi bir ortam hazırlayacaklar, o da bir şey. Güzel birkaç sürpriz falan olur belki. :A

• Üzücü
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Hadi ya. Bir umut belki senin dediğin doğrudur demiştim. :A

En azından eski set falan iyi bir ortam hazırlayacaklar, o da bir şey. Güzel birkaç sürpriz falan olur belki. :A
Bu kadar yaygara, paylaşımlar, sürekli ertelenmeler vs olunca insan özel bölüm bekliyor. Bir de oyuncular kişi başı 3-4 milyon dolar alıcakmış bu proje için. :A
Umarım beklediğimize değecek duygusal ve iyi hazırlanmış bir program olur. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2x13, 2x14, 2x15, 2x16, 2x17

Diziye resmen alıştım ve bölümler bir çırpıda bitiyor, keyifli geliyor. Dahası opening şarkısını bile keyifle dinliyorum artık :A

Bu dizide aynı zamanda o 90'ların sonlarından 2000'lerin başlarına olan birçok teknolojik değişime, yeniliğe de kısmen şahit olacak gibiyiz. Önceki bölümlerde 15-20 MB RAM bile havalı gözüküyordu dönemin teknolojisiyle. Daha üstelik hiçbirinde cep telefonu bile yok. VCD teknolojisine bile daha var, hey gidi 90'lar... :A

14.bölümde mezuniyet videosu gerçekten komikti, özellikle Rose'un o bıyıklı halleri :A Orada da Rachel tarafından ekilmişti. Tam o videonun üstüne Rachel'le öpüşmeleri bence kaliteli bir son oldu.

15.bölümde Rachel'le Rose ilk defa birlikte oldu nihayet ve aralarındaki ilişki de HYMM'deki Ted-Robin gibi dalgalı olacak gibi gözüküyor, bir ayrılıp bir barışacaklar vb.

Monica'nın babasının doğum günü sahnesi ve orada Doktor Burke'un 20'lik sevgilisi hakkında söylenenlerin üstüne, en sonunda o kızın Monica olduğunu öğrenmeleri de güzel kısımlardan biriydi. Amerika'da bile böyle yaş meselelerinin toplum baskısına neden olduğunu gördük.

Joel'in evden ayrılması ve Chandler'in düştüğü boşluk hissi vb. biraz abartıydı tabii ama yine güzel detaylardandı.

8.5