Forumdan Resimler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aa Yiğit abi gelmiş :oley:
Merhabalar, tanışıyor muyuz? Hatırlayamadım, hoş geldin forumumuza. :D

Ben üye olmadan hep buradan takip ediyordum. Sonradan forum kısmını keşfettim.

Forumda açılan konular orada direk gözüküyor zannediyordum ben. Öyle değil miydi? (b)
Evet, hem ana sayfaya düşüyordu konular hem de foruma düşüyordu. :D

Yeminle ölüm gibiydi ya sen deyince hatırladım. Şimdi olsa hayatta uğraşmam. :A Birde kelime kotası vardı illa dolduracan onu. :A 2015-2016 sezonu çok aktif kullanıldı.
Kelime kotasına uymuyordum ben, yani zaten açtığım konular her türlü +50 falan olduğu için hiç bana engel olmadı o kısım. Ama o yazı ekle sitesi bir tuhaftı yani, yanlardan tik falan ekliyorduk hangi foruma gideceğini falan. :A

O zaman az mı kullandık orayı ya, yüzlerce belki de binlerce konu açmışızdır oradan...

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: STAR and Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Kelime kotasına uymuyordum ben, yani zaten açtığım konular her türlü +50 falan olduğu için hiç bana engel olmadı o kısım. Ama o yazı ekle sitesi bir tuhaftı yani, yanlardan tik falan ekliyorduk hangi foruma gideceğini falan. :A

O zaman az mı kullandık orayı ya, yüzlerce belki de binlerce konu açmışızdır oradan...
Bir ara ciddi başarı elde etmiştik. Sen Reyting sonuçların da baya hit almıştım
Ben o dönem yabancı dizi reytingleri açıyorduö, @mrt-06 ve @Aserat da açıyordu. Orada da üst sıralara gelmiştik Google de:A

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir ara ciddi başarı elde etmiştik. Sen Reyting sonuçların da baya hit almıştım
Ben o dönem yabancı dizi reytingleri açıyorduö, @mrt-06 ve @Aserat da açıyordu. Orada da üst sıralara gelmiştik Google de:A
Çok güzel yazar kadromuz vardı, haberlerimiz, bizim yazılarımız noktalı virgüllü kopyayla çoğu gazete haberlerinde bile yer almaya başlamıştı. Gündemi belirliyorduk adeta. Çoğu sitenin almasını saymıyorum bile. :D

Değerimizi bilmeyenler vardı, ne yapalım...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60 and Ahmed

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

Evet eskiden de vardım eski nickimle seninle konuşurduk hatırlar mısın bilmem..

• Beğendim

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok güzel yazar kadromuz vardı, haberlerimiz, bizim yazılarımız noktalı virgüllü kopyayla çoğu gazete haberlerinde bile yer almaya başlamıştı. Gündemi belirliyorduk adeta. Çoğu sitenin almasını saymıyorum bile. :D

Değerimizi bilmeyenler vardı, ne yapalım...
Acilen geri dönmem Lazım zaten. :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arşiv sitesinde gezerken aklıma geldi, bakayım dedim. :A Keşke böyle devam etseydi site.

X6dxPF.jpg
Bu proje için çok umutluydum da tutmamıştı maalesef. Diğer arkadaşların da dediği gibi konu açması da daha zorlayıcıydı ayrıca. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Arslan Bey hazır sen İsveç demişken ve havadan söz etmişken şurada paylaşayım bir resim. O konuya uymazdı :D
Bizim iklimlerde kafayı yedi. 2 gün önce sıcak güneşli hava. Dün kar bugünde yağan yağmurla eridi :F
Buda yarım saat önce öğrencilerimle dışardayken çektim.
Okul bahçesi ve oyun kısmı çamurlu diğer yerler iyi :D

@destere
İskadinav ülkesi. Diyorum ya, siyahi birini bile beyaz yapacak derecede. Siyahi birine o açıdan "zenci" demek hakaret, "zenci" kalması hakaret hatta. :A

Öğretmen misin bir de oralarda, vay arkadaş. Yine bir şaşırtıcılık. :D
@Araf burada 'o konuya uymazdı' demişim. Başka bir konuda başlamış demek ki muhabbet :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sen yine ara vermiştin ve ben sana düzenli yazıyordum:A o da ilginç bir durumdu :A
Tabii 30 yaşına girdiğin için ve üniversiteyi çoktan bitirdiğin için sen düzenli yazardın, ben yazamazdım. Okuyorduk o ara, okumalara doymak da istemiyorum ayrı konu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tabii 30 yaşına girdiğin için ve üniversiteyi çoktan bitirdiğin için sen düzenli yazardın, ben yazamazdım. Okuyorduk o ara, okumalara doymak da istemiyorum ayrı konu. :A
2015te buraya üye olurken Üniversite de okuyordum. Oradan hesap et
:A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2015te buraya üye olurken Üniversite de okuyordum. Oradan hesap et
:A
İşte aktifliğin de bir anda başlamadı. Üyeliğin "dosimosi" şeklinde başladı ve erkek olarak biliniyordun ya da en azından ben öyle biliyordum. Sonradan aktif olmaya başlayınca tanındın ama o ara benim aktifliğim azaldı. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşte aktifliğin de bir anda başlamadı. Üyeliğin "dosimosi" şeklinde başladı ve erkek olarak biliniyordun ya da en azından ben öyle biliyordum. Sonradan aktif olmaya başlayınca tanındın ama o ara benim aktifliğim azaldı. :A
Survivor'dan Survivor'a beliriyordum evet :A 2015ten sonra 2016'da yine Survivor zamanı gelip anca 1000 mesaj yazmıştım Şu geldi aklıma yine :A
IMG_20200526_094108.jpg

@Yiğitt @DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün