Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hamilton inanılmaz bir adam ya, tecrübesini konuşturdu ve yarışı kazandı. Mercedes de stratejik açıdan çok başarılıydı yine. Buna ancak saygı duyulur, yapacak bir şey yok.

Leclerc ve Norris için sevindim, Ferrari ve McLaren arasında geçecek gibi gözüküyor bu sezon üçüncülük yarışı. Alonso üstad için ise şanssız bir başlangıç oldu, yapacak bir şey yok...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hamilton kaç kez dışarıdan döndü orayı Verstappen yapınca geçil dendi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Canın sağ olsun Verstappen, bu sene senciyiz belli ki...

Tsunoda ilk yarışından çok iyi iş başardı.

Leclerc'in gazı birkaç tur sürdü maalesef. Bu sene de Ferrari orta sıra takımı maalesef.

Schumacher'in biraz daha güçlü bir takımla olmasını isterdim. Bu şekilde bu sezonu yarış tamamlamayı hedefleyerek geçirecek gibi...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Leclerc'in gazı birkaç tur sürdü maalesef. Bu sene de Ferrari orta sıra takımı maalesef.

Schumacher'in biraz daha güçlü bir takımla olmasını isterdim. Bu şekilde bu sezonu yarış tamamlamayı hedefleyerek geçirecek gibi...
Avatarına bir an Leclerc'i koydun sandım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860

Geçen seneden sonra Ferrari için buraya gelmek bile büyük başarı. Yeni dönemde zirveyi hedefliyorlar zaten.

Haas bu sezona değil de yeni döneme hazırlık yaptığı için Mick bu sezon rahat bir alışma dönemi geçirmesi daha iyi. Üstünde takım baskısı olmadan bir şeyler yapmaya çalışacak. Gelecek sene Haas ona rekabetçi bir araba vermezse ve kendisi bir kıvılcım gösterebilirse ertesi yıl onu almak isteyecek takımlar olacaktır.

• Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçen seneden sonra Ferrari için buraya gelmek bile büyük başarı. Yeni dönemde zirveyi hedefliyorlar zaten.

Haas bu sezona değil de yeni döneme hazırlık yaptığı için Mick bu sezon rahat bir alışma dönemi geçirmesi daha iyi. Üstünde takım baskısı olmadan bir şeyler yapmaya çalışacak. Gelecek sene Haas ona rekabetçi bir araba vermezse ve kendisi bir kıvılcım gösterebilirse ertesi yıl onu almak isteyecek takımlar olacaktır.
Benim izlediğim dönemlerde hep zirveye oynadığı için altıncılık falan epey vasat sonuç gibi geliyor. :A

Haas bu sezonu niye önemsemiyor?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Seninki şaşırtmadı çünkü. :A

Bu arada sonraki yarışa daha çok var ama şimdiden Fantasy kontrolü yapın isterseniz. :A @bazinga

Bakalım burada sezon boyunca toplam kaç pilotu tutmuş olacaksın. :A
Şimdilik Hamilton, Leclerc, Vettel, Alonso, Bottas, Verstappen... Ben de böyle bir insanım işte...

• Güldürdün
Reactions: bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Mercedes ve RedBull diğer takımlardan çok üstünde Perez sonuncu başladı sorunsuz 5 oldu.

McLaren,Ferrari,AlphaTauri,Alpine ve Aston Martin bize çok iyi yarışlar verecek hepsi çok yakın ve piste bağlı performanslar gelecek bu değişik sonuçlara yol açacak ki seyirci için çok güzel bir haber.

Bir Ferrari taraftarı olarak güzel bir yarış oldu geçen yıl Ferrari düzlüklerin çok olduğu pistlerde çok büyük sorunlar yaşadı ama bu yıl güzel bir ''comeback'' oldu.
İmola için daha umutluyum orda geçen yıl o berbat Ferrari ile Leclerc 5 oldu.

İmola,Portimao,Barcelona ve Monaco bu yarışlardan en azından bir podyum bekliyorum .
------

126. :D Aynen bende de Gasly turboydu 4 puan geldi ondan sadece.
Gasly hepinizi çökertmiş ama bende katılsaydım Gasly kesinlikle takımımda olurdu,adam Bahrain'de çok hızlı.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
173 puanla açılışı yaptık, böyle devam etmeyi umuyoruz. :D

Gasly yerine neyse ki risk alıp Tsunoda kardeşime güvenmişim. :A
İlk başta bende onu almıştım ama sıralama turları değişikliğe itti beni. Bundan sonra Tsunoda kardeşime ihanet etmek yok. Her türlü listemde olacak. :D