Netflix Formula 1: Drive to Survive - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bence bu 🎈konusunda sen de bizimle aynı fikirde birisi olarak en az bizim kadar gömüp gerekeni yapardın...
Şimdi düşündüm de büyük ihtimal gömerdim sanırım... Çünkü leşdaşımı gömmek bambaşka bir keyif sonuçta... @Maskeli Fedai @Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sezonu bitirdim. Böyle sezona böyle sezon yakışırdı. :A

Gerçi F1 sezonunun kendisi daha da güzeldi ama o heyecanı tekrar yaşamak iyiydi. Özellikle Toto’nun çıldırmış hallerinde yeniden zevkten dört köşe oldum. :A Adam kusursuz bir villain. :A

Mercedes ve Red Bull diğer takımlardan daha fazla süre almış doğal olarak, bazı takım ve pilotlara çok az süre kalmış ya da hiç kalmamış. Normal karşılıyorum.

Ara geçişlerde çok alakasız pilot ve patron etkileşimlerini izlemek bile başlı başına keyif.

Bir de bu sezonun dikkat çekici noktalarından biri hemen herkesin stres atmak için kendine iyi bir yol bulması. McLaren patronunun buz hokeyi oynaması, Günter abimin dağcılık maceraları gibi. :A

Tsunoda tam bir ergenmiş daha yakından görmüş olduk. Mazepin de hak ettiğini bulmuş. Gene Haas bence Mazepin’in babasından kurtulduğuna çok mutlu olmuştur. O yüzden şu günlerde gaza gelmiş açıklamalar yapıyor. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni sezonu yavaş yavaş izliyorum. Format biraz sıkmaya başladı, yarışların kendisi daha eğlenceli gibi. :A

Fakat küçük detaylar çok hoş tabii.

Binotto ne tatlı bir adam, ilk kez bu sezon öne çıkmış. Keşke başarılı da olsaydı. :A