ABC Forever 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x21. Bölüm

dizi sezon sonu yaklaştıkça dahada ilginçleşiyor umarım son sezonu olmaz yeni sezonda henry nin maceralarına devam ederiz :)

henry nin karısına, abe in annesine bu kadar yaklaştıktan sonra, kadının öldürülmüş olduğunu öğrenmeleri pek iyi olmadı ..
birde adam adlı 2000 yıllık vatandaş abigail i öldürmüş? dizi eğer bu sezon sona ermezse bundan sonraki sezonda henry ile adam arasında kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz demektir :)
henry ile jo yu da yeni sezonda çiftleştirip öyle diziye son verseler harika olacak :)

final bölümü müthiş olacak gibi ? silah ateş edildikten sonra biterse kötü olur devamını hiçbir zaman göremeyebiliriz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x22 Bölüm SEZON FİNALİ

Harikaydı heyecan doluydu sezon finali, umarım ikinci sezon onayı alır dizi... dünkü reytingleri merak ediyoruz @OzaN yine beklete beklete bizi merakta bırakmasa iyi olacak sanırım sezon finaliyle 9 reytinge ulaşmıştır forever :)

sonunda henry ile adam karşılaşması bekliyordum aynı beklediğim gerçekleşti adam denen yuvarlak henry i vurdu ama planları işe yaramadı ? adam tek derdi henry i kızdırıp hançer kullandırtmaktı ama olmadı ? henry nin sapladığı iğne öldürmekten beter etti adamı :) şimdi sonsuza kadar öyle felçli kalacaktır:) dünyadaki en büyük cezalardan biri sanırım ? hareket edeme konuşama ama herşeyi duy resmen eziyet :)
son sahnede jo nun getirdiği saat ve resim henry i geçmişiyle alakalı konularda açıklama yapmaya zorladı yeni sezon olursa devamını göreceğiz artık olmazsada yapacak bişey yok kanal yetkililerine saydırıp dururuz :)
@Çiğdem- @yatutarsa @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60 @vadikızı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x22 Bölüm SEZON FİNALİ

Harikaydı heyecan doluydu sezon finali, umarım ikinci sezon onayı alır dizi... dünkü reytingleri merak ediyoruz @OzaN yine beklete beklete bizi merakta bırakmasa iyi olacak sanırım sezon finaliyle 9 reytinge ulaşmıştır forever :)

sonunda henry ile adam karşılaşması bekliyordum aynı beklediğim gerçekleşti adam denen yuvarlak henry i vurdu ama planları işe yaramadı ? adam tek derdi henry i kızdırıp hançer kullandırtmaktı ama olmadı ? henry nin sapladığı iğne öldürmekten beter etti adamı :) şimdi sonsuza kadar öyle felçli kalacaktır:) dünyadaki en büyük cezalardan biri sanırım ? hareket edeme konuşama ama herşeyi duy resmen eziyet :)
son sahnede jo nun getirdiği saat ve resim henry i geçmişiyle alakalı konularda açıklama yapmaya zorladı yeni sezon olursa devamını göreceğiz artık olmazsada yapacak bişey yok kanal yetkililerine saydırıp dururuz :)
türkçe alt yazı çıktı demek bugün the originals ve gotham sezon finali izledim bunun sezon finalinide yatmadan bakarım
gotham üst düzey bir sezon finali yaptı yatmadan sende ona bak cnm
;););)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
türkçe alt yazı çıktı demek bugün the originals ve gotham sezon finali izledim bunun sezon finalinide yatmadan bakarım
gotham üst düzey bir sezon finali yaptı yatmadan sende ona bak cnm
;););)
onu izlerim bende ? her zaman önceliği forever a veriyorum sonra gotham? çünkü forever izlemek için aile ortamıda uygun öyle uç sahneleri yok normal satlerde izlemek için birebir dizi :)) gerçi gotham da aile dizisi onuda normal saatlerde izlemek mümkün yani bir black sails veya outlander değiller :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
onu izlerim bende ? her zaman önceliği forever a veriyorum sonra gotham? çünkü forever izlemek için aile ortamıda uygun öyle uç sahneleri yok normal satlerde izlemek için birebir dizi :)) gerçi gotham da aile dizisi onuda normal saatlerde izlemek mümkün yani bir black sails veya outlander değiller :))
ben türkçe alt yazı hangisi önce çıkıyorsa ona bakıyorum
gotham tüm izlediğim dizilerden en erken çıkan vlla sabah 8 de bile çıkıyor türkçe alt yazı :F:F:F
diğerleri akşamı bile bulabiliyor :-):-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben türkçe alt yazı hangisi önce çıkıyorsa ona bakıyorum
gotham tüm izlediğim dizilerden en erken çıkan vlla sabah 8 de bile çıkıyor türkçe alt yazı :F:F:F
diğerleri akşamı bile bulabiliyor :-):-):-)
black sails in türkçe altyazısı akşam 8 de çıksa akşam 8 de izleyebiliyormusun ? :) bende izlerimde bulunduğum odanın kapısını kitlemem lazım yoksa cesaret edemiyorum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
black sails in türkçe altyazısı akşam 8 de çıksa akşam 8 de izleyebiliyormusun ? :) bende izlerimde bulunduğum odanın kapısını kitlemem lazım yoksa cesaret edemiyorum :)
ben tüm dizilerimi odamda tek izliyorum yanı açık sahne olsun olmasın ailemin yanında asla izlemem :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
niye mesela gotham veya forever ı ailenle izlesen nolurki ? zaten aile dizisi hatta forever la gotham bizim yerli dizilerden daha ak pak :))
konsantire olamıyorum bilgisayardan izliyorsam tek izlemem lazım zaten benim ailemin öyle alt yazılı dizi izleme alışkanlığı yok:F:F:F
yanımda arkadaşlarım olsa yine konsantire olamıyorum bilgisayardan izlediğim alt yazılı dizilerde :-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x22 Bölüm SEZON FİNALİ

21.bölüm sezon finalini bende izledim cnm @xemrexxx @destere
ben 1.bölümü izlediğim zaman henriy sezon finalinde bu sefer denizden çıkmayacak öldümü diye bitecek demiştim aynısıda gerçekleşiyordu abe demize baktı keşke henry çıkmasaydı denizen ve abe denize bakarken bitseydi @destere dha heyecanlı olurdu bence şuankı son sahneyi beğenmedim eğer henryi jo ya gerçeği anlatmayıp resimeki benim akrabam falan yalan atıp sıyrılırsa ozaman beklememize deymez işte :F:F:F
henry dğer ölümsüz adamı öldüremeyeceği için felç etti amao adambir şekilde ölmenin bir çaresini bulur ve tekrar hayata dönüp henrye bela olur öyle umuyorum ölürse felç olmaktan kurtulur sonucta tekrar hayata döner :A:A:A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x22 (Sezon Finali)
Günlerdir diziyi izlemeye çalışıyorum :(
Güzel bir sezon finali oldu.
Henry gerçekten anlatmalı artık birilerine sırrını yoksa Abe de ölünce ne yapacak bu adam :D
Adam'ı öldürmekten beter etti, bir de ben katil değilim diyor :X
9/10

@destere @Çiğdem-

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
21.bölüm sezon finalini bende izledim cnm @xemrexxx @destere
ben 1.bölümü izlediğim zaman henriy sezon finalinde bu sefer denizden çıkmayacak öldümü diye bitecek demiştim aynısıda gerçekleşiyordu abe demize baktı keşke henry çıkmasaydı denizen ve abe denize bakarken bitseydi @destere dha heyecanlı olurdu bence şuankı son sahneyi beğenmedim eğer henryi jo ya gerçeği anlatmayıp resimeki benim akrabam falan yalan atıp sıyrılırsa ozaman beklememize deymez işte :F:F:F
henry dğer ölümsüz adamı öldüremeyeceği için felç etti amao adambir şekilde ölmenin bir çaresini bulur ve tekrar hayata dönüp henrye bela olur öyle umuyorum ölürse felç olmaktan kurtulur sonucta tekrar hayata döner :A:A:A
getti ya la güzelim dizi :T @destere @yatutarsa

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ioan Gruffudd ağlattı :(
My dear friends, fans, supporters.
Tonight, as you all now know, I received a phone call that I was hoping not to receive, and to be honest I really wasn’t expecting it. I knew the numbers hadn’t been great, but I also knew the studio and the network both loved the show, and of course that it had an incredible fan base…so I thought we were in with a pretty good chance.
But sadly no, this time the cards weren’t dealt in our favor. Show business is like that. Hell, life is like that. You ride to the top of the wave and then you come crashing down again. I asked Alice to send out the sad news because I was a little bit shaken up and needed time to gather my thoughts.
So I sat down and started reading the thousands of Tweets in response to the announcement. And the more I read, the more I couldn’t believe it. The love, the sense of solidarity, the hope, the kindness, the support. Not just for the show, but for each other. And slowly I began to focus on what we had gained in the past year, rather than what we had lost in the last five minutes. I was overcome by a sense of gratitude. To have met you all and to have you all rooting for me and the show. At having a chance to play the role of my dreams, even if it was only for a year. To have been given the chance to bring Henry to life.
Watching the interaction of the FOREVER fans come together and share their love for the show has been breath-taking. It was you guys who held me up when I thought I could no longer go on. (Those days were LONG!) You made me smile when you pointed out the little things I did on screen that I thought had gone unnoticed. You gave me confidence when I accidentally found myself reading less than shining reviews. You were always with me, every step of the way, waving your flags, shouting your support for the show. It’s been an incredible, wonderful year, one that I will never, ever forget.
And guess what? The memories belong to us. We get to keep them ‘forever!’ Thanks again a million times for your unwavering support. Stay strong, be brave, and show kindness as often as you can!
o da çok üzülmüş dizinin bittiğine @xemrexxx @destere @Çiğdem-

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Forever'ın erken finali hala canımı sıkıyor, çok büyük bir potansiyeli olan bir diziydi. Buradaki başrolümüz Harrow diye bir diziye başlıyor. Ben izlemeyi düşünüyorum, siz de bir bakın isterseniz. :) @destere @Çiğdem- @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forever'ın erken finali hala canımı sıkıyor, çok büyük bir potansiyeli olan bir diziydi. Buradaki başrolümüz Harrow diye bir diziye başlıyor. Ben izlemeyi düşünüyorum, siz de bir bakın isterseniz. :) @destere @Çiğdem- @xemrexxx
Aaa evet yazık olmustu sır açıklanmadan bitmişti ona hala canım sıkılır benimde :(

Yeni dizisiyle ilgili bilgim yok ama bir araştırabiliriz :A @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa evet yazık olmustu sır açıklanmadan bitmişti ona hala canım sıkılır benimde :(

Yeni dizisiyle ilgili bilgim yok ama bir araştırabiliriz :A @destere

harika haber ilk bölümü yayınlanmış dizinin sanırım ? ama altyazısına rastlamadım hiçbir sitede :)