Klasik Firefly 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Daha diziyi indirmedim birazdan indirmeye başlayayım. @OzaN hiçte iyi bahsetmiyorsunuz dizi hakkında soğuttunuz yorumlari okudukça :F İMDB'de nasıl okadar puan almiş? Kesin fanlar yapmiştir:T:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Daha diziyi indirmedim birazdan indirmeye başlayayım. @OzaN hiçte iyi bahsetmiyorsunuz dizi hakkında soğuttunuz yorumlari okudukça :F İMDB'de nasıl okadar puan almiş? Kesin fanlar yapmiştir:T:
Ben bu tür dizi ve filmleri pek sevmem onunla da ilgili olabilir. Siz beğenebilirsiniz. :D Homeland'deki Brody'nin karısı da var. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben bu tür dizi ve filmleri pek sevmem onunla da ilgili olabilir. Siz beğenebilirsiniz. :D Homeland'deki Brody'nin karısı da var. :D

Gene mi uzay dizisinde oynamiş :F Homeland'teki önceki işi olan "V" yi izlemiştim. Çok güzeldi bence ama ABC kanalı diziyi bitirdi :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet izledim yarım bitmesi kötü oldu. Muhteşemdi diyemem ama benzerlerinin en iyisiydi herhalde. :D Dünyanın en gıcık karakterini içinde barındırıyordu. (Başroldeki kadının oğlu. :() :D
Harbiden yaa:F:F O oğlan ölünce çok sevinmiştim :X sanırım sonra diziyi bitirdiler :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkinci bölümü izledim.

İkinci bölüm olmasına karşın tvdeki yayın sırasına göre aslında birinci bölümdü ve ilk bölümle pek bir bağlantısı yoktu.

İlk ilk bölümün aksine biraz daha iyi bir girişti, daha az karışıktı fakat yine de beni tatmin etmedi. İzleyecekler bu bölümden başlayarak izlesinler diziyi. (The Train Job bölümün adı)

En sevdiğim karakterler: Jayne ve Kaylee
Bölüme puanım: 6/10

Forumda en çok bu dizi için ismini yazdıran oldu ama şu ana kadar sanırım sadece iki kişi izledi. Ben etkinlikteki dört diziyi birden izlediğim için açıkçası bana fazla geliyor. İçlerinden en zayıfı Firefly gözüküyor ve şu an için kesin karar olmamakla diziyi bırakmayı düşünüyorum.

Sizlerden durum güncellemesi bekliyorum diziyle ilgili. Eğer kimse izlemeyecekse bu diziyi yayından kaldırıp diğer üçüyle devam edelim. :):)

@BesaleT @HeisenBerg @legolas9900 @Forumdash @mrt-06 @sokak sanati @007At @xemrexxx @Harunnn60

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
İlk bölümü izleyemedim verdiğin linkten indireyim dedim firefox tehlikeli diye açmadı linki o yüzden tv'ye göre 1.bölümü izleyeceğim. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tv de yayınlanmayan bölümü izledim
biraz kötü buldum açıkcaşı kanal doğru olanı yapmış yayınlamamakla,
dizinin yapım yılını göz alarak bir şans vericem :-)