FF Sorgu Odası-Hafta 70-Sorgudaki İsim Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Her durumda yalan söylenemez. Güzel cevap.

Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun?
Beni en çok ne kızdırır hmm. Güzel soru. :A

Bir gün iyi olup 2.gün kötü olanlar. Günü gününe tutmayan insanların davranışları. ve kendi davranışlarını göremeyip millete ahlak dersi veren, şunu şöyle yap diyen insanlar kızdırır bide egoist insanlar kızdırır.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,920
Puanı
1,060
Keremle birden bu samimiyet nerden oluştu :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bhnd :Z
6 yillik forum hayatimda ilk ve son kez sana soruyorum efsane soruyu değerini bil :A
Woww :eek::Z
Evet daha önceden hatırlıyorum sanki sen ben sormam bhdn filan diyordum. :D Eğer gerçekten ilk kez benim için soruyorsan aşırı mutlu olurum. :A

Evet şimdi düşüncelerime gelelim bakalım. :hearteyes::grinning::grinning:

Sen benden 1 yıl önce kayıt olmuşsun ama 2013-2014-2015 bu tarihlerde aktifliğin azdı senin. :D Böyle arada bir girerdin. Hatta eski forumu yad ederdin. eskiden şöyleydi böyleydi derdin çok iyi hatırlıyorum. :F O zamanlarda senle öyle meraba meraba filandı.

Sonra 2016 gibi aktif oldun ama 2017'de aştın kendini. :F Herhalde 2012 zamanlarına döndün. :F Gerçekten dedim ki keşke daha öncede tanışsaydıkta kaynaşsaydık senle dedim. :D

Ben sende bir şey çok seviyorum ama buradakilerden daha fazla o özelliğe sahipsin oda dostlarını hep hatırlıyorsun. Her zaman aklında. Şu soğuk nevale :A (FKS14) :A Bak ona baya sahip çıktın şaka maka he. :A İşte bak taktir edilecek bir özellik. :D Eminim gerçek hayatta da 1-2 kişinin yeri sende ayrıdır ve her zaman hatırlarsın.

Ondan sonra 2017 yazın böyle baya senle konuştuk ettin gerçekten keyif aldım sonra sonbaharda da aynı şekil devam etti. Özellikle birkaç yardımın oldu. Doğrunun yanında yer aldın. :A ( Kritik bir karar oldu senin için. :X :A ) Orada daha bir gözüme girdin ama kaç kez taktir ettim seni bilirsin. :D

Geçen hafta mı olması lazım benle özel hayatında bir durumu paylaştın. ilk bana anlattın böyle sevindim. :Z

Kısacası iyi ki varsın. Hep forumda ol. Hep konuşalım. :hearteyecat::grinning::hearteyes:

Buda sen. :A
hqdefault.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yerim senin o kalbini :relaxed:

BHND? (Son güne sakladım :A)
Evet son BHDN sorusuna geldik. :A Sona sen kaldın. :A O zaman güzel ve uzun bir cevap verelim dimi ama. :Z:bhr:

İlk tanışma konun vardı 31 Ekim olması lazım o zaman forumda kalıcı olacağını hissettim çünkü baya sıcak samimiydin. :D Ama ben foruma ara verdim 1 ay, sonra sen sonbaharda tam aktif olamadın filan derken böyle gecikti senle tanışmamız. :(

Sonra Ocak sonu Şubat başı gibi ilk kaynaşmaya başladık. :A ( Soğuk konuşmalar oldu tabi. :A )
Sen o sıra çok şikayet alıyordun ve üstüne çok geliniyordu. Hala da düşüncem böyle. Çünkü artık banlanma noktasına gelmiştin ve görende zannedecek ki küfür filan ettin neyse bende dedim sahip çıkayım kerem'ime. :A sana bir yardım eli uzattım. :A Oradan sonra ısındık birbirimize. ben sana dedim şöyle şöyle yap sende dinledin beni neyse ki o ceza sıkıntılarını atlattık. :A ( Değerini bil. :A )

Sonra Şubattan itibaren senle konuşmaya başladık ve inanılmaz zevk aldım! Öyle böyle değil abartmıyorum. :D Gerek enerjin gerek mesajların böyle bir enerjin bana iyi geldi. :D İyi ki gelmişsin buraya. :( Uzun zamandır yeni bir insan ile tanışmak istiyordum. :D

Böyle Mart-Nisan-Mayıs derken taa bugünlere geldik. :Z Anlatılmaz yaşanırsın derler ya senden öylesin benim için. Umarım 1 yıl-2 yıl sonra 5'leriz artık. :A :Z Düşünüyorum da o şikayet konuları olmasaydı bu kadar yakınlaşmazdık sanırım. İyi ki olmuş diyorum iyi ki de bu sayede kaynaştık seninle de. :D İnş hedefim de seni mod yapmak var. :A Senin gibi birisi lazım. Bende emekli olurum biraz kafa dinlerim. :A

Şu sözle bitireyim. :A

Daha çok gezeceğin :) , daha çok göreceğin :) , daha çok keşfedeceğin :) nice mutlu yılların olsun ama sen hep böyle kal :)

Buda şöyle bir hediyen diyim. :A :yum:

$_86.JPG

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Evet son BHDN sorusuna geldik. :A Sona sen kaldın. :A O zaman güzel ve uzun bir cevap verelim dimi ama. :Z:bhr:

İlk tanışma konun vardı 31 Ekim olması lazım o zaman forumda kalıcı olacağını hissettim çünkü baya sıcak samimiydin. :D Ama ben foruma ara verdim 1 ay, sonra sen sonbaharda tam aktif olamadın filan derken böyle gecikti senle tanışmamız. :(

Sonra Ocak sonu Şubat başı gibi ilk kaynaşmaya başladık. :A ( Soğuk konuşmalar oldu tabi. :A )
Sen o sıra çok şikayet alıyordun ve üstüne çok geliniyordu. Hala da düşüncem böyle. Çünkü artık banlanma noktasına gelmiştin ve görende zannedecek ki küfür filan ettin neyse bende dedim sahip çıkayım kerem'ime. :A sana bir yardım eli uzattım. :A Oradan sonra ısındık birbirimize. ben sana dedim şöyle şöyle yap sende dinledin beni neyse ki o ceza sıkıntılarını atlattık. :A ( Değerini bil. :A )

Sonra Şubattan itibaren senle konuşmaya başladık ve inanılmaz zevk aldım! Öyle böyle değil abartmıyorum. :D Gerek enerjin gerek mesajların böyle bir enerjin bana iyi geldi. :D İyi ki gelmişsin buraya. :( Uzun zamandır yeni bir insan ile tanışmak istiyordum. :D

Böyle Mart-Nisan-Mayıs derken taa bugünlere geldik. :Z Anlatılmaz yaşanırsın derler ya senden öylesin benim için. Umarım 1 yıl-2 yıl sonra 5'leriz artık. :A :Z Düşünüyorum da o şikayet konuları olmasaydı bu kadar yakınlaşmazdık sanırım. İyi ki olmuş diyorum iyi ki de bu sayede kaynaştık seninle de. :D İnş hedefim de seni mod yapmak var. :A Senin gibi birisi lazım. Bende emekli olurum biraz kafa dinlerim. :A

Şu sözle bitireyim. :A

Daha çok gezeceğin :) , daha çok göreceğin :) , daha çok keşfedeceğin :) nice mutlu yılların olsun ama sen hep böyle kal :)

Buda şöyle bir hediyen diyim. :A :yum:

$_86.JPG
Yaşadıklarımızı öyle güzel anlattın ki hepsini bir çırpıda okudum. :yum: Vay be neler yaşamışız biz. :D

Hediyeni de çok beğendim. Içinde sadece biz eksiğiz. Onuda birgün başaracağımızı çok iyi biliyorum. :bhr::lol:

Sondaki sözün benim sana 'sevdiklerine bir cümle söylersen ne olurdu' sorusunun cevabıydı. Sevildiğimi biliyorum, hissediyorum ve seviyorum. :bhr:

Bu forumda emekli olmanı hiç istemem ki emekli olmana izin vermem şimdilik. Ben favori üye kalsam dahi. 5 yıl az buz değil sonuçta. :D

Umarım hep böyle devam eder, aylarımızı yıllara katlarız. :kissingheart:

Zamanı gelince bende sana bizi anlatacam, biliyorsun. Çok yakında sana ulaşacak. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Duygu ve düşüncelerim.:bhr::Z

2013 yılında tanıştık ve 5 yıl oldu senle. Sanırım bana deseler ki en fırtınalı ilişkin kimle diye. :F Senle derdim. :A Gerçekten o kadar çok karışık bir ilişkimiz oldu ki yani anlatılmaz yaşanır eminim. :A

Benim sende en beğendiğim özelliklerden birisi cool olman. Gerçekten 5 yıldır bu çizgini bozmuyorsun. Arada çıldırdığın anlar oldu ama geri cool çizgini döndün. :A Bir farklı tarzın var böyle. sıradanlık istemiyorsun. bunlar benim beğendiğim özelliklerim. dostunu satmazsın sana yanlış yapmadığı sürece. ve destek olursun. bu huyun da aşırı iyi. yani kavgaya giderken adam çağırılacak insanlar olur ya. :F Hani işte o sensin. :F Böyle kavgalarda filan aşırı destek oluyorsun. :F Sonra ağzın kapalı kutu. her şeyi herkese anlatmazsın buda çok iyi. :D

Seninle ilişkimize gelirse. 2013-2014 iyiydik böyle ama merhaba merhaba tarzı gibiydi.2015'te de böyle gibiydi ama sonrası malum valla. :A 4-5 ay baya kavga ettik senle. Şimdi o zamanlar bana komik geliyor ama ne gereksiz tartışmalarda yaşamışız diyorum. :F Sonra 2016'ta limoniydik böyle. 2016 sonu gibi yumuşadık ama merhaba merhaba filan oldu arkadaş tam olamadık. :A

2017 başı malum sen 4-5 kişi ile tartışma yaşamıştın. Ben orada sana destek vermek istedim çünkü orada seni haklı görüyordum. sende zaten bu olaydan sonra bana da ısındın bende sana ısındım :Z

Sonra devam etti zaten kanka olduk. :A Bak 2018'i yarıladık senle. :A

Ben diyorum iyi ki tanımışım seni diye. reel hayatımda arkadaş olmak isterdim ama sen reel şeylere soğuk bakıyorum filan demiştin tam bilmiyorum unuttum ama kankalığımız sürsün senle ya. :A Kavga filan olur seni çağırırız. :A

Şaka bir yana foruma renk katıyorsun. forumda emeğin çok ve foruma lazımsın diyorum. :bhr::Z

Kapanışı şöyle yapayım. :A :A ( Baya uzun bir yazı yazdım umarım tatmin olmuşsundur. :A )

5d54c7bb7634376c6010835743f5fa4a.jpg

Aynen öyle valla. Çok karmaşık şeyler yaşadık. Özellikle 2015'de çok sürtüşmüstük ama o dönem sen biraz geri adım atmıştın yoksa daha ilerlerdi kavga. Geri adım derken pek cevap vermemiştin:F

O büyük kavga da seninde hakkın yenmişti. Ortak yönümüz tekrar bizi birleştirdi ama zaten ondan öncede iyiydik. 100 sayfalık kuyumu vardı geldim diye.:F
Geldim kutusu 100 sayfaydı o zamanda. Ama tabi sonra çok ilerledi kankalıgımız ki Pelo ile Merve gibi olduk.:Z

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim kanka.:bhr:

Sence forum benden çekiniyor mu?

Yarışmalarda ki oy başarım nasıl gerçekleşiyor? Yani oy mu topluyorum yoksa doğru strateji mi? :A @S.G.A.T. @Çiğdem-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aynen öyle valla. Çok karmaşık şeyler yaşadık. Özellikle 2015'de çok sürtüşmüstük ama o dönem sen biraz geri adım atmıştın yoksa daha ilerlerdi kavga. Geri adım derken pek cevap vermemiştin:F

O büyük kavga da seninde hakkın yenmişti. Ortak yönümüz tekrar bizi birleştirdi ama zaten ondan öncede iyiydik. 100 sayfalık kuyumu vardı geldim diye.:F
Geldim kutusu 100 sayfaydı o zamanda. Ama tabi sonra çok ilerledi kankalıgımız ki Pelo ile Merve gibi olduk.:Z

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim kanka.:bhr:

Sence forum benden çekiniyor mu?

Yarışmalarda ki oy başarım nasıl gerçekleşiyor? Yani oy mu topluyorum yoksa doğru strateji mi? :A @S.G.A.T. @Çiğdem-
Rica ederim. <3

Yaani çrkiniyor demeyelim de tartışma olursa bi alttan alıyorlar. :A Hani belayı başımıza almayalım tarzı. :A

Stratejik hareket ediyorsun. :A herşeyini ortaya koyuyorsun. :A millet çıldırıyor bu yüzden. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben seninle gerçekten tanıştığım için çok ama çok mutluyum. :Z:Z Keşke senin gibi bir ablam olsaydı ah ne çok isterdim. :D Ama kan bağı olmasakta bana ablalık yapıyorsun ya bu da yeter. :A ( Arada destere'yi benden daha çok önemsiyorsun.:weary: )

5 yıl oldu senle tanışıklığımız! ve inan ilk geldiğin günü an ve an hatırlıyorum hatta ilk mesajılarımızıda. :D Bazen o günleri daha bi özlüyorum. İlk tanışma halleri daha bir içtenlik böyle. :D Hatta o ara sen destere'den korkmuştun. :A Tuhaf bir palabıyıklı avatarı vardı. :F

Neyse gel zaman git zaman zor zamanlarımız da sen benim yanımda oldun ben senin yanında oldum. Hani diyorum gerçekten zaman hızlı geçip gitmiş ama senle kayda değer şeyler de yapmışız. hani boşa giden yıllarımız olmamış. Ve her zaman o samimi gülüşün ile neşe saçtın etrafa. :love1:

Umarım bu hayatında mutlu huzurlu ve bol enerjik olursun.:bhr: ( enerjik olmadığın bir gün yokta neyse. :F )

Daha da fazla şeyler yazardım ama biliyorsun duygu ve düşüncelerimi. İyi ki varsın. İyi ki buradayız. İyi ki varız diyorum. :rolleyes:

Buda sen. :hearteyecat:
1303c83ffe6211e61d9e85e480ae1adb.jpg
Ahh çok teşekkürler güzel düşüncelerin için tabikide biliyorum cnm ama her insan gibi duymak her zaman ilk duymuş gibi mutlu ediyor düşüncelerimiz karşılıklı sen de biliyorsun cnm :bhr::bhr::bhr:

Sanal reel fark etmez ben burayı hiç sanal gibi görmedim gerçekte nasılsam sizi yanımda oturuyor gibi düşünüyor olduğum gibi konusuyorum zaten foruma kısa sürede ısınmamda bu samimyeti kurmamda bu önemli faktor oldu samimiyet çok önemli , yeri geldi dostun yeri geldi ablan yanı dertlerine çözüm bulmaya çalıştık . Biliyorsun ben özel sohbet pek kullanmam 2-3 kişi var sadece önemli bişi oldumu reel sıkıntılar çözme amaçlı konusuruz onun harici açık konularda herkesin gözü önünde konusuyoruz . Seninde reel sıkıntılarında şu 5 yılda elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım sen de bana yeri geldimi evet çok şey paylaştık yaşadık :bhr::bhr::bhr:

Aaa son olarak destereyi senden çok sevmedim ayoll :A Onuda senide seviyorum aşırı ayrım yapıp sevdiğim kişilerde sevgisizlik haksızlığı ayrımı yapmam gözümde değerlisiniz inş bu samimiyet devam eder :bhr::bhr::bhr:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...