FF Sorgu Odası-Hafta 70-Sorgudaki İsim Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hakkımda düşüncelerini alayım önce adet cnm :A Biliyoruz ama insan yiende duyunca mutlu oluyor :bhr:

Yurt dışında yaşamak istermisin , Hangi ülke :A @Harunnn60
Ben seninle gerçekten tanıştığım için çok ama çok mutluyum. :Z:Z Keşke senin gibi bir ablam olsaydı ah ne çok isterdim. :D Ama kan bağı olmasakta bana ablalık yapıyorsun ya bu da yeter. :A ( Arada destere'yi benden daha çok önemsiyorsun.:weary: )

5 yıl oldu senle tanışıklığımız! ve inan ilk geldiğin günü an ve an hatırlıyorum hatta ilk mesajılarımızıda. :D Bazen o günleri daha bi özlüyorum. İlk tanışma halleri daha bir içtenlik böyle. :D Hatta o ara sen destere'den korkmuştun. :A Tuhaf bir palabıyıklı avatarı vardı. :F

Neyse gel zaman git zaman zor zamanlarımız da sen benim yanımda oldun ben senin yanında oldum. Hani diyorum gerçekten zaman hızlı geçip gitmiş ama senle kayda değer şeyler de yapmışız. hani boşa giden yıllarımız olmamış. Ve her zaman o samimi gülüşün ile neşe saçtın etrafa. :love1:

Umarım bu hayatında mutlu huzurlu ve bol enerjik olursun.:bhr: ( enerjik olmadığın bir gün yokta neyse. :F )

Daha da fazla şeyler yazardım ama biliyorsun duygu ve düşüncelerimi. İyi ki varsın. İyi ki buradayız. İyi ki varız diyorum. :rolleyes:

Buda sen. :hearteyecat:
1303c83ffe6211e61d9e85e480ae1adb.jpg

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bhnd :Z
6 yillik forum hayatimda ilk ve son kez sana soruyorum efsane soruyu değerini bil :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Her halimle insaflıyım diyorsun. :A

Seni sevmeyen birini sevdiğinde ne yaparsın?
Sevmezse beni (yani kararını vermiş) onu kazanmak için uğraşmam sanırım çünkü üzülürüm böyle bir durumda. Boşa üzülmek filan istemem. Böyle bir şeyde yapmadım zaten..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sevmezse beni (yani kararını vermiş) onu kazanmak için uğraşmam sanırım çünkü üzülürüm böyle bir durumda. Boşa üzülmek filan istemem. Böyle bir şeyde yapmadım zaten..
Sen sevilmeyecek gibi değilsin ki. Seni sevmeyen ölsün. :A

Hayatınızda senin için gerçekten önemli olan şeyler neler?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sence beni hangi üyeler seviyor hangileri sevmiyor :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben unuttun sandım :A
Duygu ve düşüncelerim.:bhr::Z

2013 yılında tanıştık ve 5 yıl oldu senle. Sanırım bana deseler ki en fırtınalı ilişkin kimle diye. :F Senle derdim. :A Gerçekten o kadar çok karışık bir ilişkimiz oldu ki yani anlatılmaz yaşanır eminim. :A

Benim sende en beğendiğim özelliklerden birisi cool olman. Gerçekten 5 yıldır bu çizgini bozmuyorsun. Arada çıldırdığın anlar oldu ama geri cool çizgini döndün. :A Bir farklı tarzın var böyle. sıradanlık istemiyorsun. bunlar benim beğendiğim özelliklerim. dostunu satmazsın sana yanlış yapmadığı sürece. ve destek olursun. bu huyun da aşırı iyi. yani kavgaya giderken adam çağırılacak insanlar olur ya. :F Hani işte o sensin. :F Böyle kavgalarda filan aşırı destek oluyorsun. :F Sonra ağzın kapalı kutu. her şeyi herkese anlatmazsın buda çok iyi. :D

Seninle ilişkimize gelirse. 2013-2014 iyiydik böyle ama merhaba merhaba tarzı gibiydi.2015'te de böyle gibiydi ama sonrası malum valla. :A 4-5 ay baya kavga ettik senle. Şimdi o zamanlar bana komik geliyor ama ne gereksiz tartışmalarda yaşamışız diyorum. :F Sonra 2016'ta limoniydik böyle. 2016 sonu gibi yumuşadık ama merhaba merhaba filan oldu arkadaş tam olamadık. :A

2017 başı malum sen 4-5 kişi ile tartışma yaşamıştın. Ben orada sana destek vermek istedim çünkü orada seni haklı görüyordum. sende zaten bu olaydan sonra bana da ısındın bende sana ısındım :Z

Sonra devam etti zaten kanka olduk. :A Bak 2018'i yarıladık senle. :A

Ben diyorum iyi ki tanımışım seni diye. reel hayatımda arkadaş olmak isterdim ama sen reel şeylere soğuk bakıyorum filan demiştin tam bilmiyorum unuttum ama kankalığımız sürsün senle ya. :A Kavga filan olur seni çağırırız. :A

Şaka bir yana foruma renk katıyorsun. forumda emeğin çok ve foruma lazımsın diyorum. :bhr::Z

Kapanışı şöyle yapayım. :A :A ( Baya uzun bir yazı yazdım umarım tatmin olmuşsundur. :A )

5d54c7bb7634376c6010835743f5fa4a.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...