FF Sorgu Odası-Hafta 62-Sorgudaki İsim: kerem (Halef)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O zaman sana psikopat damgası vuruyorum :A Çevrendekiler senkn hakkkında ne düşünüyorlardır kim bilir :A
Psikopat başka bir anlama geliyor gerçi. :A Benim manyaklık kafada oluyor genelde. Farklı bakış açıları, zıt düşüncelerin bir beyinde yer alması falan. :A Çevremde normal gören yok beni, ben de normal olmamayı istiyorum ve seviyorum zaten. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Psikopat başka bir anlama geliyor gerçi. :A Benim manyaklık kafada oluyor genelde. Farklı bakış açıları, zıt düşüncelerin bir beyinde yer alması falan. :A Çevremde normal gören yok beni, ben de normal olmamayı istiyorum ve seviyorum zaten. :A
Buda seni herkesten farklı kılan özelliğin oluyor aslında :A Reelde tanışabilseydik keşke :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Buda seni herkesten farklı kılan özelliğin oluyor aslında :A Reelde tanışabilseydik keşke :A
Aslında çevremde normal olan insan sayısı da az diyebilirim. Tüm ayarsızları manyakları kendime çekiyorum. :A Ve o ekip bir araya geldiğinde sen düşün curcunayı. :A

İstanbul'dayım bir yere gitmeyi de düşünmüyorum, gelirsen görüşürüz. :D Forumdan bazı arkadaşlarla realde görüştüm, sosyal medya hesaplarım falan var yani. :A Kendimi soyutlamayı sevmem, gizem falan gerek yok böyle şeylere. Bizde her şey açıktır. :A Tabi önce güven meselesi esastır. Güvenmediğim dala basmam. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Son saatler oda kapanıyor haberiniz olsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...