FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Naber canısı? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benin hakkımda ne düşünüyon? :D

Naptın sen profil fotona.:( Seni kimler aldı böyle.:T:

Tuba fotoğrafı hiç hoşuma gitmedi bilesin.ss Yani tam Beren ile Yıldızlar Yarışıyorda esip gürlüyorken bu bir savaş ilanıdır resmen.:F

Forumda en sevdiğim kişilerin başında geldiğini biliyorsun zaten. Çok fazla ortak noktamız var ister istemez çekşyoruz bir birimizi.:bhr: Nasıl tanıştığımızı nasıl bu kadar olayı ilerlettiğimizi hatırlamıyorum ama iyi ki varsın forumda diye rahatlıkla diyorum.:love1:
Seninle ilgili bu zamana kadar bir çok kez fikrimi söyledim ve hala aynı sempatiklik hala aynı sevimlilik yani fikrim hiç değişmedi. İyi ki varsın Ahmet'im.:bhr:

İii bebüşçü.:F Yoruldum valla. Herkese benzemesin diye laf söylemeye çalışmak ne zormuş.:F Hayır kötü bir şeyde söyleyemiyorsun böyle içinde kalıyor.:F
Sen ne zaman giriyorsun. Girdin mi hiç:Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Naptın sen profil fotona.:( Seni kimler aldı böyle.:T:

Tuba fotoğrafı hiç hoşuma gitmedi bilesin.ss Yani tam Beren ile Yıldızlar Yarışıyorda esip gürlüyorken bu bir savaş ilanıdır resmen.:F

Forumda en sevdiğim kişilerin başında geldiğini biliyorsun zaten. Çok fazla ortak noktamız var ister istemez çekşyoruz bir birimizi.:bhr: Nasıl tanıştığımızı nasıl bu kadar olayı ilerlettiğimizi hatırlamıyorum ama iyi ki varsın forumda diye rahatlıkla diyorum.:love1:
Seninle ilgili bu zamana kadar bir çok kez fikrimi söyledim ve hala aynı sempatiklik hala aynı sevimlilik yani fikrim hiç değişmedi. İyi ki varsın Ahmet'im.:bhr:

İii bebüşçü.:F Yoruldum valla. Herkese benzemesin diye laf söylemeye çalışmak ne zormuş.:F Hayır kötü bir şeyde söyleyemiyorsun böyle içinde kalıyor.:F
Sen ne zaman giriyorsun. Girdin mi hiç:Z
Ahaha aynen orası öyle. :F

Ben girmiştim. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati benim hakkımda ne düşünüyosun sence kötü huyum varmı:D:D

Ohh sonunda sana geldik.:F Valla söz vermesem yarın sabaha bırakacaktım.:A

Şimdi iyisin hoşsun Melek Abla ama valla bazen trolmüsün diye düşünmüyor değilim.:F Sen deyince aklıma iyi huylu tümörler olur yaa. Onlar aklıma geliyor.:F
Yani bir ara cevap ver bana, bana neden cevap vermedin diye bir sürü mesaj atmıştın @GunesinOglu falandı galiba. O gün gerçekten düşündüm bizi fakeliyor mu diye ama senin doğal halin böyleymiş. Sakın şikayetçi olduğumu düşünme.:bhr: Gerçekten arada fazla merakından dolayı bunaltsanda seni bu forum ve ben seviyoruz bence.:D
Yani şu jürilik olayında özellikle gına getirmiştin bana.:F Hayır ilk haftadan beri jüri olanlar 4 puan verecek dedikçe sen bende ilk haftadan beri varım diyordun bir an bunalıma girmiştim.:F Çok basit şeyleri anlamamakta direniyorsun gibi hissediyorum sadece.
Bu kısım senin sevmediğim sayılmayan ama pekte memnun olmadığım kısmıydı.:X
Senin forumda ki bence farkının olduğu kısım yumuşak kalpliliğin. Çok temiz ve yumuşak kalbin var. Bir küçük smiley bile yetebiliyor yumuşaman için.:bhr: Çok açık yüreklilik söylüyorum gerçekten çok iyi niyetlisin ve forumda bir çözüme ulaşamayacağını bilsem bile bir teselliye ihtiyacım varsa ilk sana gelirim.:bhr:

Aynen, sağlık olsun aşkısıcankitam. :A

Bu laftan sonra aslanıma geçiliyormuş galiba.:F Bu ne biçim bir kelime lan..:F

O pis gülüşünü sevmedim @ozgur2113 .:A Senin hakkında çok fena ieyler düşünüyorum ve yarın cevaplayacağım.:A

Melunluk damarımı kabarttın.:cool:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yanlış hatırlamıyorsam bu soruyu ilk ben sormuştum ve sorduğum andan itibaren herkese yayıldı. :F Klasikleri severim ve sorumu sorayım öyleyse. :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X @sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yanlış hatırlamıyorsam bu soruyu ilk ben sormuştum ve sorduğum andan itibaren herkese yayıldı. :F Klasikleri severim ve sorumu sorayım öyleyse. :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X @sokak sanati

Aslında sırasıyla cevap veriyordum ama sana kıyak geçelim.:F

Her kız gibisin işte. Çekilmez, inatçı, boğuk falan dememi beklemiyorsun her halde.:F Gayet eğlenceli yeri geldiğinde dobra tarafını bize gösteren ve bazen titreten birisin benim gözümde.:X
Çok uzun tartışmalara girmekten kaçınıyorum çünkü asla cevap vermeme yada evet haklısın demeyi denemiyorsun bence. Yani şimdi neye göre bunu söyledin dersen sadece öyle aklımda kalmışsın muhtemelen yanılıyorumda ama dediğim dedik biri olduğun çok belli.:F
Eğlenceli demişken laşka eğlenmiyorsun daha böyle standartlarda eğleniyorsun ve ben böyle insanları reelde hiç sevmem.:F Sanalda ise iyi anlaşıyor gibiyiz.
Forum adına geçmişin ebnden eski ve eskiden çok afacan tarafın varmış gibi.:F Ooo Almila ile olan anlamsız olayınızı her zaman hatırlayacağım.:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aslında sırasıyla cevap veriyordum ama sana kıyak geçelim.:F

Her kız gibisin işte. Çekilmez, inatçı, boğuk falan dememi beklemiyorsun her halde.:F Gayet eğlenceli yeri geldiğinde dobra tarafını bize gösteren ve bazen titreten birisin benim gözümde.:X
Çok uzun tartışmalara girmekten kaçınıyorum çünkü asla cevap vermeme yada evet haklısın demeyi denemiyorsun bence. Yani şimdi neye göre bunu söyledin dersen sadece öyle aklımda kalmışsın muhtemelen yanılıyorumda ama dediğim dedik biri olduğun çok belli.:F
Eğlenceli demişken laşka eğlenmiyorsun daha böyle standartlarda eğleniyorsun ve ben böyle insanları reelde hiç sevmem.:F Sanalda ise iyi anlaşıyor gibiyiz.
Forum adına geçmişin ebnden eski ve eskiden çok afacan tarafın varmış gibi.:F Ooo Almila ile olan anlamsız olayınızı her zaman hatırlayacağım.:A
Öncelikle ince hareket için ve cevabın için teşekkür ederim. :X

Ya burası pek uygun değil aslında sana cevap vermek için ama gerçek hayatta samimi olduğum kişilere kapılarımı sonuna kadar açan ve eğlencede sınır tanımayan birisiyim. Çokta esprili bir kişiliğim. Ama tabi ciddi, sert ve dobra bir yapımda var o da doğru. Israrcıyımdır ve kendimi haklı bulduğum konularda sonuna kadar savunurum kendimi doğal olarak. Mesela önceden yersiz çok tartışmada yer alırdım reelde ve buradada ama şimdi öyle değil. Sadece sevdiğim, anlaşabilirdiğim samimi bulduğum kişilerle tartışıyorum. Yani aslında şu an birisiyle tartışıyorsam bile ona değer verdiğim için tartışıyorum. :) Duygularımı biraz aşırı yaşayan birisiyim aslında kısaca. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle ince hareket için ve cevabın için teşekkür ederim. :X

Ya burası pek uygun değil aslında sana cevap vermek için ama gerçek hayatta samimi olduğum kişilere kapılarımı sonuna kadar açan ve eğlencede sınır tanımayan birisiyim. Çokta esprili bir kişiliğim. Ama tabi ciddi, sert ve dobra bir yapımda var o da doğru. Israrcıyımdır ve kendimi haklı bulduğum konularda sonuna kadar savunurum kendimi doğal olarak. Mesela önceden yersiz çok tartışmada yer alırdım reelde ve buradada ama şimdi öyle değil. Sadece sevdiğim, anlaşabilirdiğim samimi bulduğum kişilerle tartışıyorum. Yani aslında şu an birisiyle tartışıyorsam bile ona değer verdiğim için tartışıyorum. :) Duygularımı biraz aşırı yaşayan birisiyim aslında kısaca. :X

Bende ki profilin bu. Esra deyince aklıma gelebilecek kişi bu yani.:F Yanlış tanımamışım cevabına göre. Buda benim üstün gözlem yeteneğimden sanırım.:cool:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bende ki profilin bu. Esra deyince aklıma gelebilecek kişi bu yani.:F Yanlış tanımamışım cevabına göre. Buda benim üstün gözlem yeteneğimden sanırım.:cool:
Ay ay hemen de havalandı, indir biraz yere kafanla aynı boyuta gelmiş bak. :A Ay neyse daha fazla konu dışına çıkmayalım biz profilde devam ederiz kuzu. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Ohh sonunda sana geldik.:F Valla söz vermesem yarın sabaha bırakacaktım.:A

Şimdi iyisin hoşsun Melek Abla ama valla bazen trolmüsün diye düşünmüyor değilim.:F Sen deyince aklıma iyi huylu tümörler olur yaa. Onlar aklıma geliyor.:F
Yani bir ara cevap ver bana, bana neden cevap vermedin diye bir sürü mesaj atmıştın @GunesinOglu falandı galiba. O gün gerçekten düşündüm bizi fakeliyor mu diye ama senin doğal halin böyleymiş. Sakın şikayetçi olduğumu düşünme.:bhr: Gerçekten arada fazla merakından dolayı bunaltsanda seni bu forum ve ben seviyoruz bence.:D
Yani şu jürilik olayında özellikle gına getirmiştin bana.:F Hayır ilk haftadan beri jüri olanlar 4 puan verecek dedikçe sen bende ilk haftadan beri varım diyordun bir an bunalıma girmiştim.:F Çok basit şeyleri anlamamakta direniyorsun gibi hissediyorum sadece.
Bu kısım senin sevmediğim sayılmayan ama pekte memnun olmadığım kısmıydı.:X
Senin forumda ki bence farkının olduğu kısım yumuşak kalpliliğin. Çok temiz ve yumuşak kalbin var. Bir küçük smiley bile yetebiliyor yumuşaman için.:bhr: Çok açık yüreklilik söylüyorum gerçekten çok iyi niyetlisin ve forumda bir çözüme ulaşamayacağını bilsem bile bir teselliye ihtiyacım varsa ilk sana gelirim.:bhr:

Bu laftan sonra aslanıma geçiliyormuş galiba.:F Bu ne biçim bir kelime lan..:F

O pis gülüşünü sevmedim @ozgur2113 .:A Senin hakkında çok fena ieyler düşünüyorum ve yarın cevaplayacağım.:A

Melunluk damarımı kabarttın.:cool:

:F:F:F:F:F:kiki::kiki::kiki:doğru valla jürilik konusunda seni bayağı terlettim demi anlamamakta direnmiyorum gerçekten anlamıyorum valla bak anlayamadığm için
soruyorum o kadar :F:Fbu yüzden çok özür diliyorum biraz geciktim ama:(
demek @GunesinOglu ile benimi konuştunuz siz :D fake mi benmi trölmü tröl ne be :F iyi huylu tömürmü anem neler getiriyormuşum aklına ben benden fake
falan olmaz ben fake liyemem kendimi yaa :F:Ffazla merak demiyorumda
ben ona cevap alamadığım zaman adam yerine konmadığımı düşünüyorum niyese bu
forumda oluştu bu diğer forumlarda sohbetlerimde konuşmalarımda cevapsız kalmazdım
ben eninde sonunda yinede cevaplar alıyorum ve beklemem ve sabırlı olmam gerektiğini
öğrendim:D:D

tşk ederim
beni tanıyan herkes böyle iyi niyetlisin der öyleyimdir kötü niyetten ne çıkar öyle
değilmi doğru anlamışsın beni küçük bir gülümseme ile değişirim karşımdakine
moral vermeyi severim kimseyi üzmek kırmak istemem doğdum doğalı bu böyledir
valla ilk bana gelirsen abla olarak moral vermek için elimden geleni yaparım
umarım moral verdiricek birşey yaşamazsın hayatında bende moral vermek için
değilde mutluluklarının yanında mutluluğunu paylaşmak için yanında olmak isterim;););)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Uzun uzun yaz mesajınıda gördüm ama yapmayacağım.:A Çünkü seni düşünmek israf.:A

Şaka tabi ki.:p
Foruma yakın denilecek bir zamanda geldin. Çok çabuk kaynaştın ve adapte oldun bence. Bu ne hız diyordum mesajlarını okurken.:F
Bence doğallığın ve içtenliğin yada yaşın biraz küçük olduğu için art niyetli düşünmemenden dolayı hemen kaynaştın.:D
Yaşın küçük dediğime bakma çünkü inanılmaz derecede esprileri kaldırabiliyorsun ve karşısında eğlenceli cevaplar verebiliyorsun.:F Hayır bırakmıyorsunda insanı.:F Elini veren kolunu kaptırıyor sende. O derece çok konuşuyorsun birde çok hızlı cevap veriyorsun. Bana bildirim 1 dakikadan geç elmiyor seninle konuştuklarımızda.:F

Olumsuz bir şeyler çok söylemek isterim sana ama malesef.:bhr: Bence kalbinin temizliğini bize yansıttın ve forumda çok sevildin.:D

İyi gidiyor dizi ama.:(
Eyvallah panpa öyle gerçekten evet ben kısa sürede cevap veririm. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen değilsin @Maskeli Fedai :A
Tek bir kişi ile sınırlandıramam. Bir çok sevdiğim arkadaşım var.:D

@vadikızı anlamamışsin yine.:F Ben gunesinoglu ile konuşmadım sen gunesinoglunun profiline yazdın. Yine bir sorun vardı 10 tane mesaj atmıştın.:F Ben kimseyle senin hakkında konuşmadım. Son cümlene bayıldım bu arada. İnşallah diyeyim bende.:bhr:

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Sen değilsin @Maskeli Fedai :A
Tek bir kişi ile sınırlandıramam. Bir çok sevdiğim arkadaşım var.:D

@vadikızı anlamamışsin yine.:F Ben gunesinoglu ile konuşmadım sen gunesinoglunun profiline yazdın. Yine bir sorun vardı 10 tane mesaj atmıştın.:F Ben kimseyle senin hakkında konuşmadım. Son çimlenme bayıldım bu arada. İnşallah diyeyim bende.:bhr:
Abla biraz geride kalmış sen aldırma canikom. :F :F :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...