FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,618
Puanı
1,060
@sokak sanati yahu benim sorularımı niye gören yok bu forumdaa:F:F:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben senin oyuncak ayın mıyım stres atacakmış. :F

Pekü sorularımdan kaç bakalım. :A @yatutarsa'yı sever misin?

Niye kendine hakaret ediyorsun sen.:F Bence sen kendi kendinin oyuncak ayısısın.:A

Sevilmez mi.:bhr: Arada anlamsız oluyor ama biz onu öyle kabul ettim.:F
Çocuğu fazla buralara bağlamamak için uzun yazmayacağım ama forumun vazgeçilmezi oldu benim için.:bhr:

@sokak sanati yahu benim sorularımı niye gören yok bu forumdaa:F:F:F

@Çiğdem- sabah yazdı sorusunu anca cevap verdim. BHND sorularına biraz geç cevap veriyorum malesef.:( Bu gece cevap vereceğim.:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,618
Puanı
1,060
Niye kendine hakaret ediyorsun sen.:F Bence sen kendi kendinin oyuncak ayısısın.:A

Sevilmez mi.:bhr: Arada anlamsız oluyor ama biz onu öyle kabul ettim.:F
Çocuğu fazla buralara bağlamamak için uzun yazmayacağım ama forumun vazgeçilmezi oldu benim için.:bhr:

@Çiğdem- sabah yazdı sorusunu anca cevap verdim. BHND sorularına biraz geç cevap veriyorum malesef.:( Bu gece cevap vereceğim.:D

önemli değil ya ben takılıyorum sana :D:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Aserat daha yeni yeni zaferimi kutluyorudum:Z Yani KA gömdü hala tartışma falan galiba doyamadın sen yenilmeye.:A

önemli değil ya ben takılıyorum sana :D:D

Arada bu tarz triplere girdiğini bildiğim için cevap verme geresiniminde bulundum:F
Başka kısa cevaplı sorun varsa cevaplarım.:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
@Aserat daha yeni yeni zaferimi kutluyorudum:Z Yani KA gömdü hala tartışma falan galiba doyamadın sen yenilmeye.:A

Arada bu tarz triplere girdiğini bildiğim için cevap verme geresiniminde bulundum:F
Sadece AK'nin her yönden üstün olduğunu kabul edememenden sıkıldım. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,618
Puanı
1,060

yahu ne tribi :F:F:F üç tane gülen smail attım tribe girsem
gülermiyim hiç:F:F:F:F

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
+2
Oooo sen böyle konulara uğrarmıydın dediğim isim gelmiş.:F

Sevdiğim işleri sevmen çok tatlı çok keyifli sohbetin var.:bhr: Fox'a ve Fox'un dizilerine hayran olman bir birimize kenetliyor bizi.:Z
Forum bazında da konular bakımından gayet etkinsin ve konuları açmada sevdiğim bir üyenin etkin olması hoş oluyor.:D Umarım daha fazla etkin olursun FF'de de. Çünkü bence senden biraz kasmanla iyi bir editör olabilir.:bhr: Konuların ile ilgili tek sevmediğim yönün pragraf yapmaman. Bunu yapmadığın için konuları lambur lumbur görünüyor.:( Seninle ilgili tek aklıma kötü gelebilecek nokta bu. Onun dışında çok iyi anlaşıyoruz ve ben bundan çok keyif alıyorum.:bhr:

Bu arada ne sorduğunu biliyorsun dimi.:A

Canikom bunu bilmiyorsan yuh.ss

Çilekli Pasta ama tatlı olarak istiyorsan Sütlaç:Z
+2 demek üstteki yazılanların '' den şekliymiş çok sonra öğrendim :D
Bu cümleleri senden duymak ne hoş böyle şu aralar FOX'culuğum Starcılığa dönüşse de dizi zevklerimiz aynı tabi :D
Forumda bazen çok aktif bazen çok pasif oluyorum bu biraz hayatın verdiği yorgunluktan ötürü onun için sanırım.
Paragraf konusunada hiç böyle bi eleştri almamıştım bak söylediğin iyi oldu bundan sonra daha dikkat ederim tekrardan tşk güzel yorumların için :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oo kimler varmış sorgu odasında :A Zamanında bana yaptığın gıcıklığı unutmuş değilim. :A

Neyse biz de klasik soruyla başlayalım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D

Hazır tatilde görmeden aradan sıyırayım demiştim oysaki konuyu.:F Olsun yinede fazla ilgilenecemeyeceğini bildiğim için gönlüm rahat.:Z

Forum için bir idolsün bence artık. Yakın zamana kadar darksaal falan idoldü bence yani gizliliği, efendiliği ile ama bayrağı teslim etti. Forum için senin hakkında böyle büyük düşünüyorum. Foruma biri üye olsa ve senin forumda ki etkinliğini örnek alır bence ama benim için böyle bir şey değilsin tabi ki de.:F
Senin editör olduğun çömez zamanları bile bildiğim için hiç öyle bir noktaya gelemezsin benim için. :F

Şaka ile ciddi karışık bir ön girişten sonra forumda olmandan bir çok insan gibi zevk aldığımı belirteyim. Muhabbetimizden, atışmamızdan, göndermelerimizden gerçekten mutluluk duyduğum kişisin. Sanırım Hürrem-Mustafa zıtlaşması ile ince inceden gelinen, Turabi-Akın atışmalarımızla biraz daha ileri boyuta taşıdığımız ve Kanal D'ye olan hayranlığınla zirveye ulaşan bir zıtlaşmamız var. Benim en çok sevdiğim nokta hem bir birimize söylenip hemde bu derece sevimli olabilmemiz.:bhr: Yani biri bana Kaan nasıl biri diye sora asla bunca siylenmemize rağmen kötü bir şey demem. Umarım sende demezsin.:bağır:

Kaan deyince birde aklıma iğrenç ötesi ileri derecede noktalama bilgin geliyor. Tabi @Yiğitt ile olan bebüşlüğünüzede hayranım.:F

Hee şimdi bu yazıyı okuyan herkes derki hiç mi ortak noktanız yok der.:F İzediğimiz diziler genelde ortak ama biz ayrıntıda sıkıntı yaşıyoruz bence.:F Yani Survivor'ı Muhteşem Yüzyıl'ı izlemeden nasıl zıtlaşalım ki.:F

+2

+2 demek üstteki yazılanların '' den şekliymiş çok sonra öğrendim :D
Bu cümleleri senden duymak ne hoş böyle şu aralar FOX'culuğum Starcılığa dönüşse de dizi zevklerimiz aynı tabi :D
Forumda bazen çok aktif bazen çok pasif oluyorum bu biraz hayatın verdiği yorgunluktan ötürü onun için sanırım.
Paragraf konusunada hiç böyle bi eleştri almamıştım bak söylediğin iyi oldu bundan sonra daha dikkat ederim tekrardan tşk güzel yorumların için :D

Tamamen güzel samimiyetimize güvenerek söyledim her şeyi. Yoksa rol yapmayı beceririm.:A
Fox bu yaz battın cidden yaa.:( İnadına Aşk güzel tek.

@Bully ne yazmışım lan.:F

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Hazır tatilde görmeden aradan sıyırayım demiştim oysaki konuyu.:F Olsun yinede fazla ilgilenecemeyeceğini bildiğim için gönlüm rahat.:Z

Forum için bir idolsün bence artık. Yakın zamana kadar darksaal falan idoldü bence yani gizliliği, efendiliği ile ama bayrağı teslim etti. Forum için senin hakkında böyle büyük düşünüyorum. Foruma biri üye olsa ve senin forumda ki etkinliğini örnek alır bence ama benim için böyle bir şey değilsin tabi ki de.:F
Senin editör olduğun çömez zamanları bile bildiğim için hiç öyle bir noktaya gelemezsin benim için. :F

Şaka ile ciddi karışık bir ön girişten sonra forumda olmandan bir çok insan gibi zevk aldığımı belirteyim. Muhabbetimizden, atışmamızdan, göndermelerimizden gerçekten mutluluk duyduğum kişisin. Sanırım Hürrem-Mustafa zıtlaşması ile ince inceden gelinen, Turabi-Akın atışmalarımızla biraz daha ileri boyuta taşıdığımız ve Kanal D'ye olan hayranlığınla zirveye ulaşan bir zıtlaşmamız var. Benim en çok sevdiğim nokta hem bir birimize söylenip hemde bu derece sevimli olabilmemiz.:bhr: Yani biri bana Kaan nasıl biri diye sora asla bunca siylenmemize rağmen kötü bir şey demem. Umarım sende demezsin.:bağır:

Kaan deyince birde aklıma iğrenç ötesi ileri derecede noktalama bilgin geliyor. Tabi @Yiğitt ile olan bebüşlüğünüzede hayranım.:F

Hee şimdi bu yazıyı okuyan herkes derki hiç mi ortak noktanız yok der.:F İzediğimiz diziler genelde ortak ama biz ayrıntıda sıkıntı yaşıyoruz bence.:F Yani Survivor'ı Muhteşem Yüzyıl'ı izlemeden nasıl zıtlaşalım ki.:F

Tamamen güzel samimiyetimize güvenerek söyledim her şeyi. Yoksa rol yapmayı beceririm.:A
Fox bu yaz battın cidden yaa.:( İnadına Aşk güzel tek.

@Bully ne yazmışım lan.:F
Seni üzmek istemezdim ama İnadına Aşk konusunu açıyorum :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

Uzun uzun yaz mesajınıda gördüm ama yapmayacağım.:A Çünkü seni düşünmek israf.:A

Şaka tabi ki.:p
Foruma yakın denilecek bir zamanda geldin. Çok çabuk kaynaştın ve adapte oldun bence. Bu ne hız diyordum mesajlarını okurken.:F
Bence doğallığın ve içtenliğin yada yaşın biraz küçük olduğu için art niyetli düşünmemenden dolayı hemen kaynaştın.:D
Yaşın küçük dediğime bakma çünkü inanılmaz derecede esprileri kaldırabiliyorsun ve karşısında eğlenceli cevaplar verebiliyorsun.:F Hayır bırakmıyorsunda insanı.:F Elini veren kolunu kaptırıyor sende. O derece çok konuşuyorsun birde çok hızlı cevap veriyorsun. Bana bildirim 1 dakikadan geç elmiyor seninle konuştuklarımızda.:F

Olumsuz bir şeyler çok söylemek isterim sana ama malesef.:bhr: Bence kalbinin temizliğini bize yansıttın ve forumda çok sevildin.:D

İyi gidiyor dizi ama.:(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Benim sorumu cevaplamadığının farkında mısın? Neyse, cevaplama zaten. Dert değil. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Odanın yeniden açılmış olmasını görmek güzel. :D

Öncelikle hoşgeldin odaya ve tabiki benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Sözde forumda yoksun ama iş sıkıştırmak olunca hemen damlamışsın.:(:F

Bu soruya severek cevap vereceğim. Umarım sende severek okursun.:A Forum için önemlisin tabi ki. Film bölümünü tek başına götürdün kaç zaman. Bu yönünle hep aklımda kalacaksın.:D
Hiç kırılmadığım, hiç kötü mesajını dahi görmediğim birisin ama MusicSurvivor'ın 1. sezon finalinde Rihanna'yı seçmediğini unutamadım hala.:( Turabi konusunda bir ara bana çemkirmiştin tabi ki çemkirmemiştin sadece konuşmuştuk ama Turabi'yi tüm FF'te karşı savunduğum için bu konuda üstüne gitmeyeceğim.:F
Valla ne yazsam olumluya kaçıyor. Ben seni övüpte pohpohlamak istemiyorum daha fazla.:F
İyisin hoşsun ama sadece film bölümünde takılman biraz bence değerini aşağı çekiyor. Halka karış yani.:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...