FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sokakcığım, Benim hakkımda ne düşünüyon bakayım :bhr:

Bu arada hoş geldin mekana :A

Sokakcığım Ümitciğim :A Kaç kardeşssin anan giller ,baban giller ,akrabangiller nasıl :X Akrabalarından sevmediğin var mı, hangi huylarını sevmezsin :)
Birine çok değer vermek istesen bunu naısl belli ederdin :D edermiydin

Bunları cevapla geliyorum ben :A

Neyse bir daha Ümit şakasını yapmıyım,ben kendime yapılmasını istemediğim birşeyi başkasına yapınca çok zevkli oluyor :T:

Sen değilsin @Maskeli Fedai :A
Tek bir kişi ile sınırlandıramam. Bir çok sevdiğim arkadaşım var.:D

@vadikızı anlamamışsin yine.:F Ben gunesinoglu ile konuşmadım sen gunesinoglunun profiline yazdın. Yine bir sorun vardı 10 tane mesaj atmıştın.:F Ben kimseyle senin hakkında konuşmadım. Son cümlene bayıldım bu arada. İnşallah diyeyim bende.:bhr:

:F:F:F:F:F yinemi anlamadımm beee yaşlandım ben valla yaşlandım he
sorun neydide yazdım acaba unuttum aman boşverelim geride kalsın başka sorunlarımız
olmasın inşallah

@EFE UYSAL @sokak sanati burdayım burdaaa güzel konuşun bakayımm:F:F

Espri falan ablanın kafa kaldırmıyor. :F :F .F

espiri kaldırım ben yanlışın varrrrrrrr:D:D:D

belki sorulmuştur bilmiyorum ama neden sokak sanati? :D

Liseden kalma bir isim. Eskiden yabanci kullanırdım yani bluetooth'um nicklerim falan hep yabanci'ydı.
Bir gün arkadaşlarla otururken oyun nicklerinden konuşuyorduk böyle enteresan bir şey istiyordum ben. Orada ki beyin fırtınamızdan sokak sanati ve piyanist çıktı.:F Öyle beni anlattığı için değil sadece güzel olduğu için seçtim. Tabi seçmeden önce netten görüntülerini falan bakmıştım. Çokta hoştu onların güzelliğide etkili oldu:D

Sokakcığım Ümitciğim :A Kaç kardeşssin anan giller ,baban giller ,akrabangiller nasıl :X Akrabalarından sevmediğin var mı, hangi huylarını sevmezsin :)
Birine çok değer vermek istesen bunu naısl belli ederdin :D edermiydin

Bunları cevapla geliyorum ben :A

Neyse bir daha Ümit şakasını yapmıyım,ben kendime yapılmasını istemediğim birşeyi başkasına yapınca çok zevkli oluyor :T:

Yoo yap benim için fark yapmaz.:F Kurma kendi kendine yine.:F

6 kardeşiz. Ama 4 tanesinin annesi farklı. Beraber büyüdüğüm tek kardeşim var.:D Hepsi iyiler. Selamları var sana.:F
Tabi ki var. Büyük ablamın kızları çok sevimsiz.:( Nedenini bilmiyorum ama ortanca ablamın kızıda çok sevimsiz.:F Hiç doğal değiller. Zaten yakın yaştalar hep beraber takılıyorları bende küçük olduğum için onlardan biraz ezik muamelesi yapıyordular bana.:F

En sevmediğim huyum çok heveslenip çabuk vazgeçmem.:( Net başarı olmazsa biraz yavaşlıyorum işlerde. Çabuk olsun taraftarıyım ve hiç sabır yok bende o anlamda.:F

Kim olduğuna bağlı. Bir arkadaşımsa bilmiyorum valla ama karşılıklı konuşmak bana göre değil reelde. Daha çok karşıdakinin anlaması lazım. Bunu anlatmak için ondan gizli yöntemlere başvururum.:D Konuşarak onu değerli hissettirmek yerine onun için bir şeyler yapmayı düşünürdüm her halde. Her türlü ilişki için geçerli bu.:D

Ne gibi tutarsız davranışlarım var benim :A

Hiç yararın yokken nefes alman mesela.:A

Yani genel olarak değil tabi ama daha öncede belirttiğim gibi etki altında kalıp kendi düşüncenden vazgeçip diğer tarafıda savunabiliyorsun.:D
Mesela geçen yıl Turabi olayında ne çektirmiştin bana.:F Turabi'nin bir hareketin, eleştirmiştin ve deli olmuştum.:F
Yani o günden beri öyle kaldın aklımda.:bhr:

Klasikleşmiş klişe bir soru sorayım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Emekli görevinin en çok ykıştığı isimsin.:F

Espri yaptım.😛 Emekli dedeler gibi takıldığın mağlumundur her halde. Forum öyle görüyor seni. BENDE:A
Genel olarak aklımda anlayışlı ve efendi bir profil var ama onun dışında espri yeteneğin yada güzel türkçe bilginde arslan bey deyince aklıma gelenlerden.
Bugüne kadar ki seninle ilgili tek hayal kırıklığım TV'de ne var bölümüne geri dönmemiş olman.:F Ben o bölümü alırken kıvrandırmıştın beni, şimdi geri dönmemen çelişti doğrusu.:A

Her zaman söylerim Arslan Bey'e laf atmaya gör. Konu her yere gidiyor.:F Sanırım konuştuğumuz konu ile ilgili her şeyi söyemek istiyorsun. Yani bir şeyleri göstermeye mi çalışıyorsun bilmiyorum ama çok derin mesajlar yazıyorsun.:F

@mrt-06 dedim yaa süper kahraman sevmem diye.:(

@gözlemci ne düşünüyorsun soruları çok yorucu. Seninle ilgili düşündüklerime daha sıra gelmedi.:A

@Maskeli Fedai en gıcık olduğum üye sensin.:A Mutlu oldun mu.:A

Benim sorumu cevaplamadığının farkında mısın? Neyse, cevaplama zaten. Dert değil. :)

Aaa bu mesajda nerden çıktı.:F
Ne düşünüyorsun soruları biraz yoruyor. O nedenle yavaş yavaş cevaplıyorum onları.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...