FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sokakcığım, Benim hakkımda ne düşünüyon bakayım :bhr:

Bu arada hoş geldin mekana :A

Hoş geldin konuma Eniz pardon Enis'ciğim.:A

Sahici, güzel sohbetli, cana yakın birisin. Hiç kötü bir şeyini görmediğim, hatta eleştirebileceğim bile bir pot kırmamışsın.:F Ben herkesi eleştiririm ama sana bir şey çıkmadı. O derece doğru birisin yani.:D
İlk başlardan beri bir sohbetimiz vardı seninle ve hep belli düzeyde gitti. İyi ki gitmiş. Sanırım bir ara bir ihmalimden dolayı bana atar yapmıştın ve o sıra editör olmuştum bana laf falan gömmüşsün.:F Ne dediğini hala bilmiyorum ama tamamen yanlış anlamaya dayalı olduğunu konuşmuştuk. O dediğini sonra söylerim demiştin ve hala söylememiştin.:F Bunu hatırladığım iyi oldu.:A

Hoş geldin konuma Eniz pardon Enis'ciğim.:A

Sahici, güzel sohbetli, cana yakın birisin. Hiç kötü bir şeyini görmediğim, hatta eleştirebileceğim bile bir pot kırmamışsın.:F Ben herkesi eleştiririm ama sana bir şey çıkmadı. O derece doğru birisin yani.:D
İlk başlardan beri bir sohbetimiz vardı seninle ve hep belli düzeyde gitti. İyi ki gitmiş. Sanırım bir ara bir ihmalimden dolayı bana atar yapmıştın ve o sıra editör olmuştum bana laf falan gömmüşsün.:F Ne dediğini hala bilmiyorum ama tamamen yanlış anlamaya dayalı olduğunu konuşmuştuk. O dediğini sonra söylerim demiştin ve hala söylememiştin.:F Bunu hatırladığım iyi oldu.:A
Cuma namazlarına gider misin? :A

Seni ölçmek için sorduk beraber kesin hiç gitmiyorsundur. :F :A

Hiç gitmiyorsun değil. Lise'de gidemiyordum zaten. Ünide gidiyorum. Yani bizim okul zaten biraz muhafazakar her taraftada cami var unutmak elde değil.:D Cuma gübü ders olmuyor zaten o saatte gidiyorum yani.:D

Hiç gitmiyorsun değil. Lise'de gidemiyordum zaten. Ünide gidiyorum. Yani bizim okul zaten biraz muhafazakar her taraftada cami var unutmak elde değil.:D Cuma gübü ders olmuyor zaten o saatte gidiyorum yani.:D
Yabancı biriyle evlenmek zorunda kalsan hangi ırktan biriyle evlenirsin? (rus ukraynalı Amerikalı finli) :A

Benim sorgu odam lan burası.:F Bana ne.:A

Soru sorun bana hadi.:A @ozgur2113 senin soruyu daha cevaplamadım. Melunluğun tadını çıkaracağım.:bhr:

@Çiğdem- nerdesin. Devam gelecek diye konuşmuşsun soru yok ortada.:(
Oh hiç kimse bir daha soru sormayacak iyi Çikonunda ayağı sakar vadikızı yüzünden. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...