FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sen bnm videodaki sesimi duysan
komedyen olarak kimleri seversin?

xemrexxx post: 1386414' Alıntı:
Yeni nesilden beni güldürebilen pek yok ama tek isim söylersem Komedi Dükkanı Tolga Çevik iyiydi. Kemal Sunal ve Nejat Uygur favorimdir.

denizz19 post: 1386418' Alıntı:
Yeni nesilden beni güldürebilen pek yok ama tek isim söylersem Komedi Dükkanı Tolga Çevik iyiydi. Kemal Sunal ve Nejat Uygur favorimdir.

kemal sunal diyince aklıma geldi hababm sınıfında oynasan kimi oynamak isterdin

xemrexxx post: 1386422' Alıntı:
kemal sunal diyince aklıma geldi hababm sınıfında oynasan kimi oynamak isterdin
Öğrenciler tek ayak üzerinde beklerken karşılarına bir velet çıkıyor ve sırıtıyor ya o olabilirdim.

denizz19 post: 1386423' Alıntı:
Öğrenciler tek ayak üzerinde beklerken karşılarına bir velet çıkıyor ve sırıtıyor ya o olabilirdim.

tam senlik
kıvanç/çağatay gibi yakışıklılığınla mı konuşulmak istersin ilker aksum/haluk bilginer gibi oyunculuğnla mı ünlü biri olsN?

xemrexxx post: 1386428' Alıntı:
tam senlik
kıvanç/çağatay gibi yakışıklılığınla mı konuşulmak istersin ilker aksum/haluk bilginer gibi oyunculuğnla mı ünlü biri olsN?
Eğer oyuncuysam elbette ki oyunculuğumun daha ön planda olmasını isterim. Ama yakışıklılık da bu dönemde para ediyor ve bu yüzden % 50 diyorum. Yakışıklılığın varsa 1 adım önde başlarsın zaten.

xemrexxx post: 1386414' Alıntı:
Ne videosu. 😱

Yoksa sende mi foruma şarkı seslendirdin?
😱

- - - Ekleme - - -

Mesajı görmene gerek yok yanlış anlama.

mrt-06 post: 1386433' Alıntı:
Ne videosu. 😱

Yoksa sende mi foruma şarkı seslendirdin?
😱

- - - Ekleme - - -

Mesajı görmene gerek yok yanlış anlama.
yok üni.de ingilizce sunum yaptık 4-5 tane hocada videoalrı var ileride bize karşı kullanıvcak galiba

- - - Ekleme - - -

ingilizce şarkı söylü
yor musun ya da başka yabancı dilde?

xemrexxx post: 1386434' Alıntı:
yok üni.de ingilizce sunum yaptık 4-5 tane hocada videoalrı var ileride bize karşı kullanıvcak galiba

- - - Ekleme - - -

ingilizce şarkı söylü
yor musun ya da başka yabancı dilde?
Yabancı şarkı dinlemeyi sevmediğim gibi yabancı şarkı da söylemiyorum.

denizz19 post: 1386448' Alıntı:
Anlamadım ama yok diyeyim.

forumda olduğun sürede ayrılan üyelerden en çok geri dönmesini istediğin kişi kim ya da dönemsini istediğin biri var mı?

forumda olduğun sürede ayrılan üyelerden en çok geri dönmesini istediğin kişi kim ya da dönemsini istediğin biri var mı?
Valla ayrılmadı ama Prncss daha sık olsa bence daha iyi olur forumda. Onun dışında pek kimse yok. Hakeden layığını buluyor bence. Ama destere de gelse fena olmaz.

- - - Ekleme - - -

Şefkat Tepe'yi neden izliyorsun?
Konusunu sevdiğim için.

Bildiğin üzere foruma yeni katıldım. Benimle ilgili ilk izlenimlerin nedir?

Bully post: 1386504' Alıntı:
Bildiğin üzere foruma yeni katıldım. Benimle ilgili ilk izlenimlerin nedir?
İlk izlenimlerim olumlu yönde ilerliyor şuan için. Güzel yorumlarda bulunuyorsun ve sitede kalıcılığı yakalayabileceğine inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...