FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arslan Bey post: 1385309' Alıntı:
Öncelikli olarak sorgu odasına "hoşgeldin" diyerek klasik bir soruyla giriş yapıyorum.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hoşbuldum. :)
Seni severim Abdullah. Kaliteli yorum ve kişiliğinle sitede en dikkat çekici isimlerden birisin. Hiçbir tartışmaya girmemen iyi bir şey. Sağlam bir karakterin var. Noktalama ve yazıma çok önem veriyorsun. Bunu facebook dahilinde bile uyguluyorsun ki gündelik hayatında merak ediyorum. Umarım hep böyle sağlam adımlarla ilerlersin gelecek hayatında. :)

denizz19 post: 1385296' Alıntı:
Kadir seni de severim ama doğruyu söylemek gerekirse yanlış bulduğum hareketlerin var. Bunlardan ilki hep birilerinin arkasına sığınman ve onların düşüncelerini kendi düşüncelerin yapman. Bunu sakın yanlış anlama. Bu senin için önemli. İleriki hayatında kendi kararlarını kendin vermen gerektiğinde o zaman bu söylediklerimi anlayacağını düşünüyorum. Genel olarak kendi kendine yorumlar yaptığında daha sağlam yorumlar yaptığını düşünüyorum. Ama iyi niyetli biri olduğunun farkındayım. :)

Konservatuvar demişsin ama ben konservatuvar da değilim zaten tarih okuyorum. :) Sadece müzik benim vazgeçilmezlerimden olduğu için şarkı söylemeyi seviyorum. :)
düşüncelerin için sağolasın

denizz19 post: 1385040' Alıntı:
Bir şey düşünemiyorum senin hakkında çünkü pek sıkı fıkı değilsin gibi kimseyle. Aslında bu huyunu takdir ediyorum çünkü zamanında bende böyle ilerlemek istemiştim fakat olmadı işte. Gelelim sana. İsmini bilmiyorum ya da hatırlamıyorum. Yaşın küçük diye anımsıyorum. Onun dışında komik resim paylaşımlarında genelde görüyorum seni. Ne bileyim bu kadar. Eğer mümkünse seninde kısa bir otobiyografini almak isterim. :) Ama iyi bir insansın gibi. :D

- - - Ekleme - - -

Müzikaller ilgimi çeker ama çok ilgilendiğimde söylenemez bu konuda. Tiyatroyu da çok seviyorum denk geldikçe de üniversite öğrencileri tarafından düzenlenen tiyatrolara katılıyorum.

- - - Ekleme - - -

Ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme adam king. :D
sıkı fıkı olduğum insanlar var :D İsmim Hamdi yaşım küçük değil 185 :D Elektro Gitar çalıyorum eskiden basketbol oyuyordum yaabancı dizi izlerim çok fazla kitap okurum :)

Dr.Who post: 1385355' Alıntı:
sıkı fıkı olduğum insanlar var :D İsmim Hamdi yaşım küçük değil 185 :D Elektro Gitar çalıyorum eskiden basketbol oyuyordum yaabancı dizi izlerim çok fazla kitap okurum :)
Teşekkür ederim Hamdi. Elektro gitar he iyiymiş. Yaşını yanlış hatırlıyormuşum demek. Memnun oldum Hamdi. :) Sormak istediğin soruların varsa benle ilgili cevaplarım. :)

RüzgarGülü post: 1385359' Alıntı:
Benim hakkimda yorumun nedir 😕
Seni çok severim Mustafa. Site içerisinde ilk samimi olduklarımdan birisin. Sohbet sisteminde ilk arkadaşlarımdansın. O yüzden yerin o yönden ayrıdır bende. Eskisi kadar foruma girmiyorsun. Eski nickinle biraz daha sivri dilliydin ve tartışırdın insanlarla. Ama şimdi yeni nickinle yepyeni bir dönüş yaptın ve kaliteni ortaya koydun. Şarkı söylerken en büyük desteği senden gördüm bu yüzden de teşekkür ederim. :)

denizz19 post: 1385362' Alıntı:
Seni çok severim Mustafa. Site içerisinde ilk samimi olduklarımdan birisin. Sohbet sisteminde ilk arkadaşlarımdansın. O yüzden yerin o yönden ayrıdır bende. Eskisi kadar foruma girmiyorsun. Eski nickinle biraz daha sivri dilliydin ve tartışırdın insanlarla. Ama şimdi yeni nickinle yepyeni bir dönüş yaptın ve kaliteni ortaya koydun. Şarkı söylerken en büyük desteği senden gördüm bu yüzden de teşekkür ederim. :)

forumda pek ilgi çekici konu olduğunu düşünmüyorum etkisi gibi ve bende konu açma isteğim yok bu yüzden forumda pek aktif değilim :) bende sana teşekkür ederim iyi anlaşıyoruz :D

Yeni bir şarkı görecek miyiz okulun başlamadan 😕

RüzgarGülü post: 1385367' Alıntı:

forumda pek ilgi çekici konu olduğunu düşünmüyorum etkisi gibi ve bende konu açma isteğim yok bu yüzden forumda pek aktif değilim :) bende sana teşekkür ederim iyi anlaşıyoruz :D

Yeni bir şarkı görecek miyiz okulun başlamadan 😕
Valla şu aralar çalışıyorum ama belli olmaz. Boş bir günümde olabilir. :)

Okuduğun bölümden memnun musun ? Tavsiye edermisin ?

Okuduğun bölümden memnun musun ? Tavsiye edermisin ?
Okuduğum bölümden memnun değilim ne yazık ki. Ben aslında tercih yaparken açıkta kalmak istemediğimden dolayı sanırım bu bölümü seçtim. Şuan içimde ilerlemek istediğim meslek radyo televizyon sinema. Bu sene sınavlara girmek istiyorum ama iyi karar vermem gerektiğini biliyorum. Onun dışında tavsiye eder miyim etmez miyim bunu ben değil sizin zevkiniz belirler. Eğer tarihe karşı ilginiz varsa zevkle okuyabilirsiniz. Ama Osmanlıca derslerinin olduğunu ve Rik'a yazısının da zor olduğunu belirtmem de yarar var. :)

cevaa post: 1385384' Alıntı:
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
İyi birisin öncelikle. Dizilerle hiçbir alakan yok. Fazla mı sapıksın yoksa görüntün mü öyle anlamış değilim. :D Kalbinin temiz olduğunu düşünüyorum. Tartışmalara hiç girmiyorsun hatta foruma da çok sık takılmıyorsun. Ama seninle de ilgili bildiğim çok bir şey yok. Kendini tanıtırsan fena olmaz hani. :)

Az çok biliyorsundur siyasi düşüncelerimiz benziyor peki forumda ya da dışarıda siyaset konuşur musun düşüncelerinin arkasında durur musun?

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

mrt-06 post: 1385394' Alıntı:
Az çok biliyorsundur siyasi düşüncelerimiz benziyor peki forumda ya da dışarıda siyaset konuşur musun düşüncelerinin arkasında durur musun?
Normalde siyasi konuları konuşmayı pek sevmem. Ama düşüncelerimin arkasındayımdır her zaman. :)

- - - Ekleme - - -

Fks14 post: 1385419' Alıntı:
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
İyi kalpli sevecen mütevazı birisin. Yorumların çok iyi. Fazla mı dizi izliyorsun diye soruyorum bazen kendime. Senaryoların çok başarılı. Editörlük görevini layıkıyla yapıyorsun ve daha ilerleyeceğini de düşünüyorum. İlk tanıştığım kişiler arasındasın o yüzden senin de yerin ayrıdır. :)

Benim hakkımda düşüncelerin için öncelikle teşekkür ederim. :)

Hayata dair ne tür ideallerin var gerçekleştirmek istediğin?

Fks14 post: 1385500' Alıntı:
Benim hakkımda düşüncelerin için öncelikle teşekkür ederim. :)

Hayata dair ne tür ideallerin var gerçekleştirmek istediğin?
Valla gerçekleştirmek istediğim çok idealim var ama ilkini söyleyeyim. Sırf hobi amaçlı bir petshop kurmak istiyorum açıkçası. Ama amaç ticaret değil sadece orada benim bulunacağım bir dükkan olacak ve hayvanlarla ilgileneceğim. Eğitim hayatımda ilerlemek elbette istiyorum. İyi bir iş ve evimin olmasını da isterim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...