FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Valla seni pek tanıdığım söylenemez. Hatta neredeyse hiç tanımıyorum bile diyebilirim. Burası beni sorgulayacağınız oda ama kendini biraz tanıtır mısın rica etsem ? :) Ama yorumların falan güzel bir eksini görmedim şuana kadar.

Adım Emre, 18,5 yaşındayım,Konya'da yaşıyorum. :D Boyum: 1.80 Kilo:68 :D Yeşil gözlü biriyim. :D

Oyun oynamayı,film izlemeyi severim.Kurtlar Vadisi hayranıyım. :D Seneye insallah 2.kez ÖSS sınavına giricem.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
denizz19 post: 1384997' Alıntı:
Esra sevdiğim üyelerin başında geliyorsun. Ortak noktamız seninde bildiğin gibi Adını Feriha Koydum. Yorumlarını beğeniyorum ve severek de takip ediyorum. Senaryoların çok iyi ama eleştirdiğim noktalarda yok değildi biliyorsun. Onun dışında kaslı erkek gördüğümde nerede olursam olayım aklıma ilk gelen isimlerden birisin. :D
Benimde açıkçası forumda anlaşabildiğim en iyi üyelerden birisin. Herkesle iyiyim gerçi ama seninle ortak daha fazla noktamız olduğu için daha da iyi anlaşıyoruz. :)

Keza editör olarak çok başarılısın. Yorumların vs. her zaman üyelere karşı saygı çerçevesi dışına fazla çıkmadan tartışabiliyorsun. Bu yönünü seviyorum. Anlayışlısın duygusalsın sesin güzel ve bu konuda kendini geliştirebildiğin kadar geliştirmeni çok isterim.

Senaryo konusunda bende kendimi geliştireceğim. En azından bunun üzerine dersler alacağım. Bir arkadaşım senaryo grubu kuracağını söyledi ve onunla birlikte ortak senaryolar hazırlayıp sunacağız yapımlara. Hatta forumdaki dizilerimde o yönlü değişir büyük bir ihtimalle. Forumdaki dizilerime de ben boyut kazandırmayı planlıyorum. Dönünce İnş. beğenebileceğiniz diziler olur. :):)

Eleştiri yapmakta serbestsiniz. Eleştirilerin hepsi güzel iyi olursa ben olduğum yerde sayarım. Bunu da istemem açıkçası. Eleştirilerin beni geliştireceğine inanırım her zaman. O yüzden yapabildiğiniz kadar eleştirin beni. :GDG:

Kaslı erkek konusunda cidden çok sivrildim. Akla gelmek istemiyorum artık o kelime anıldığında. Ama olaya şu yandan da bakabiliriz. Spor yapmak faydalıdır. :):)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Adım Emre, 18,5 yaşındayım,Konya'da yaşıyorum. :D Boyum: 1.80 Kilo:68 :D Yeşil gözlü biriyim. :D

Oyun oynamayı,film izlemeyi severim.Kurtlar Vadisi hayranıyım. :D Seneye insallah 2.kez ÖSS sınavına giricem.
Teşekkür ederim Emre. :)

- - - Ekleme - - -

Benimde açıkçası forumda anlaşabildiğim en iyi üyelerden birisin. Herkesle iyiyim gerçi ama seninle ortak daha fazla noktamız olduğu için daha da iyi anlaşıyoruz. :)

Keza editör olarak çok başarılısın. Yorumların vs. her zaman üyelere karşı saygı çerçevesi dışına fazla çıkmadan tartışabiliyorsun. Bu yönünü seviyorum. Anlayışlısın, duygusalsın, sesin güzel ve bu konuda kendini geliştirebildiğin kadar geliştirmeni çok isterim.

Senaryo konusunda bende kendimi geliştireceğim. En azından bunun üzerine dersler alacağım. Bir arkadaşım senaryo grubu kuracağını söyledi ve onunla birlikte ortak senaryolar hazırlayıp sunacağız yapımlara. Hatta forumdaki dizilerimde o yönlü değişir büyük bir ihtimalle. Forumdaki dizilerime de ben boyut kazandırmayı planlıyorum. Dönünce İnş. beğenebileceğiniz diziler olur. :):)

Eleştiri yapmakta serbestsiniz. Eleştirilerin hepsi güzel, iyi olursa ben olduğum yerde sayarım. Bunu da istemem açıkçası. Eleştirilerin beni geliştireceğine inanırım her zaman. O yüzden yapabildiğiniz kadar eleştirin beni. :GDG:

Kaslı erkek konusunda cidden çok sivrildim. Akla gelmek istemiyorum artık o kelime anıldığında. Ama olaya şu yandan da bakabiliriz. Spor yapmak faydalıdır. :):)
Bu güzel düşüncelerin için bende teşekkür ederim. Kaslı erkek konusu işi gırgırı aslında ama Çağatay'ı seviyorsun ya ee haliyle adamda kas yığını. Başka birini görünce isim olarak canlanıyorsun :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu güzel düşüncelerin için bende teşekkür ederim. Kaslı erkek konusu işi gırgırı aslında ama Çağatay'ı seviyorsun ya ee haliyle adamda kas yığını. Başka birini görünce isim olarak canlanıyorsun :)
Çağatay ayrı. Hangi kaslı erkek gelirse gelsin yerini tutamaz onun. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Müzikalleri sever misin? Tiyatroya gitme alışkanlığın var mı?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dr.Who post: 1385025' Alıntı:
Bir şey düşünemiyorum senin hakkında çünkü pek sıkı fıkı değilsin gibi kimseyle. Aslında bu huyunu takdir ediyorum çünkü zamanında bende böyle ilerlemek istemiştim fakat olmadı işte. Gelelim sana. İsmini bilmiyorum ya da hatırlamıyorum. Yaşın küçük diye anımsıyorum. Onun dışında komik resim paylaşımlarında genelde görüyorum seni. Ne bileyim bu kadar. Eğer mümkünse seninde kısa bir otobiyografini almak isterim. :) Ama iyi bir insansın gibi. :D

- - - Ekleme - - -

mrt-06 post: 1385034' Alıntı:
Müzikalleri sever misin? Tiyatroya gitme alışkanlığın var mı?
Müzikaller ilgimi çeker ama çok ilgilendiğimde söylenemez bu konuda. Tiyatroyu da çok seviyorum denk geldikçe de üniversite öğrencileri tarafından düzenlenen tiyatrolara katılıyorum.

- - - Ekleme - - -

dizi kolik post: 1385032' Alıntı:
Çağatay ayrı. Hangi kaslı erkek gelirse gelsin yerini tutamaz onun. :X
Ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme adam king. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
007At post: 1385054' Alıntı:
Bhnd ? deyip klişe yapmıycam. Çay verem mi? Yeni demledim :D
Zaten seni de tam anlamıyla bilmiyorum sormasan bence de iyi. Çay almayayım sağol yeni içtim. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
EveN post: 1385063' Alıntı:
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun? :D:D
Valla Revan sevdiğim arkadaşlardan birisin sende. Seninle dizi zevklerimiz üç aşağı beş yukarı benzer oluyor genelde. Sıkı bir Yalan Dünya izleyicisisin. Yorumlarını beğenerek okuyorum. Onun haricinde gereksiz tartışmalara girdiğini görüyorum çoğu zaman diziler için bence değmiyor söyleyeyim sana. Tartışmayı bilen birisin ısrarcı değilsin kanıtlı belgeler sunuyorsun bu da hoş elbette. Seninle aynı kanalın çalışanlarıyız bir ortak nokta daha. Aklıma bir şey gelmiyor beyin durdu gibi sanki. Şimdilik bunlar. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
denizz19 post: 1385040' Alıntı:
Ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme adam king. :D
Zaten bende öyle diyorum ya. Çağatay çok ayrı benim için. Hiçbir kaslı erkek onun yerini tutamaz. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
çocuklarduymasın post: 1385107' Alıntı:
bhnd ?
Neden konservatuar bölümünü seçtin.Bu bölümü seçmende en büyük etken nem?
Kadir seni de severim ama doğruyu söylemek gerekirse yanlış bulduğum hareketlerin var. Bunlardan ilki hep birilerinin arkasına sığınman ve onların düşüncelerini kendi düşüncelerin yapman. Bunu sakın yanlış anlama. Bu senin için önemli. İleriki hayatında kendi kararlarını kendin vermen gerektiğinde o zaman bu söylediklerimi anlayacağını düşünüyorum. Genel olarak kendi kendine yorumlar yaptığında daha sağlam yorumlar yaptığını düşünüyorum. Ama iyi niyetli biri olduğunun farkındayım. :)

Konservatuvar demişsin ama ben konservatuvar da değilim zaten tarih okuyorum. :) Sadece müzik benim vazgeçilmezlerimden olduğu için şarkı söylemeyi seviyorum. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
xemrexxx post: 1385297' Alıntı:
Forum içerisinde doğruyu söylemek gerekirse en çok sohbet ettiğim kişisin diyebilirim. Yorumlarını seviyorum ve severek de okuyorum zaten. Onun dışında seni bir farklı seviyorum ama bunun nedenini hala çözebilmiş değilim. :D Sürekli darksaal ile işbirliği içinde olduğunu düşünmüyor değilim. Yoksa arkamdan tuzak mı kuruyorsun bana. :D Bazı sevmediğim ama söylemek istemediğim huyların var. Mesela hiç alakam olmayan konularda beni etiketliyorsun ben sadece sayfaya girip çıkıyorum. Bunlara biraz daha dikkat edebilirsin mesela. Yanlış anlamayacağını düşünüyorum ki o kadar samimiyetimiz var zaten. :) Forumda sen hep farkını koyuyorsun zaten. Sivri dilini seviyorum altta kalmama huyun çok iyi. Ama bazen sen de Revan gibi tartışmaları uzatıyorsunuz gerek yok yani. Aklıma gelen bunlar. Gelirse yine yazarım. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,177
Puanı
1,061
Sorgu'ya hosgeldin. Sanirim seninle bu oda'da daha önce karsilastik mi yoksa bana mi öyle geliyor? Ne suc isledin de bu oda'ya düstün, ilk sorum bu olsun :)

Benim hakkimda ne düsünüyorsun?

Forum'a yeni bölümler eklense hangi bölümleri eklerdin?

Moderatör olmak istiyor musun?

En sevmedigin hayvan hangileri?

En sevdigin yemek?

Forum'da kendine yakin buldugum 5 isim söyleyebilir misin?

Gökhan Özen'e olan benzerligin (benim düsünceme göre) seni rahatsiz ettigi zamanlar oldu mu?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,785
Puanı
1,061
forumdan istenmedik şekilde ayrılsan pompy gibi bir üyelik açar mısın?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sorgu'ya hosgeldin. Sanirim seninle bu oda'da daha önce karsilastik mi yoksa bana mi öyle geliyor? Ne suc isledin de bu oda'ya düstün, ilk sorum bu olsun :)

Benim hakkimda ne düsünüyorsun?

Forum'a yeni bölümler eklense hangi bölümleri eklerdin?

Moderatör olmak istiyor musun?

En sevmedigin hayvan hangileri?

En sevdigin yemek?

Forum'da kendine yakin buldugum 5 isim söyleyebilir misin?

Gökhan Özen'e olan benzerligin (benim düsünceme göre) seni rahatsiz ettigi zamanlar oldu mu?

1)Hayır bu sorgu odasında ilk kez sorgulanıyorum. Onu da Aykut'tan özel isteyerek ben sorgu odasına katılmak istiyorum dedim. :)
2)Forumda sevdiğim ve saygı duyduğum arkadaşlardansın. Kaliteli yorumlarınla senin örnek alınmanı isterim çoğu üyeden. Forum oyunlarında tanışmıştık seninle ve o gün bugündür de gayet iyi bir arkadaşlık kurduğumuzu düşünüyorum. Benim gibi Sıla seven birisin. Şarkı zevklerimiz aynı hemen hemen.

3)Foruma yeni bölümlere gerek yok bence ama bazı bölümlere daha çok değer verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bilhassa ben bir hayvansever olarak hayvanlar bölümüne ilgi olmasını beklerim. Ama sitede hayvanlarla ilgilenen kişi sayısı çok az.

4)Moderatör olmayı düşünmüyorum ya da şöyle diyeyim şuan ki pozisyonum iyi zaten. Bu zaten üyelerin isteğiyle olabilecek bir şey. :)

5)Evcil hayvanların hepsini severim. Hatta bütün hayvanları severim ama böcek türlerine biraz alerjim var gibi. Hoş yine de elime almama engel değil bu. :D

6)Klasik türk yemeği kurufasulye + pilav iyidir. Mantı severim. Onun dışında şehriye çorbası da iyidir. :)

7)xemrexxx - Yakamoz-Asi - dizi kolik - mrt-06 - yatutarsa (daha var ama ilk 5) :)

8)Gökhan Özen'e ses benzerliğim var evet bu sadece senin söylediğin değil pek çok kişinin de yorumu zaten gündelik hayatımda. Bu beni rahatsız etmez bilakis seviyorum aslında bu özelliğimi. :)

- - - Ekleme - - -

forumdan istenmedik şekilde ayrılsan pompy gibi bir üyelik açar mısın?
Forumdan ayrılsam pompy gibi bir üyelik açmazdım. Zaten ayrılmışsam bunun bir nedeni vardır ve bir daha asla gelmem.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öncelikli olarak sorgu odasına "hoşgeldin" diyerek klasik bir soruyla giriş yapıyorum.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...