FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Yok mu başka soru ? :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Sorgu Odasına girmekten çekinmedin mi? :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ben çekindiğim için sordum bu soruyu zaten :D

Şu ana kadarki en sevdiğin dizi hangisi?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
XanTier post: 1386115' Alıntı:
Ben çekindiğim için sordum bu soruyu zaten :D

Şu ana kadarki en sevdiğin dizi hangisi?
Aslında pek çok dizi var. Tek bir tane söylemem imkansız ama yeni dönemden Adını Feriha Koydum. Biraz daha eskilere bakarsak Parmaklıklar Ardında. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
hayret bi şey post: 1385534' Alıntı:
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :)
Özür dilerim gözümden kaçmış olmalı. :) Sen burada en değer verdiğim üyelerden birisin. Gerçekten sağlam bir karakterin var. İnsanlığına konuşmalarından karar verdim senin zaten. Site için gerçekten gerekli gördüğüm arkadaşlardan birisin. Onun dışında siteye emeğin çok fazla. Reyting tahmin yarışmanı çok seviyorum ki zaten sürekli de katıldım. Seni gerçekten severim Hayrettin. Umarım bu saygınlığını forum içinde ya da dışında kaybetmezsin. :)

- - - Ekleme - - -

Şuan işe gidiyorum gelince cevaplayacağım sorularınızı. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
denizz19 post: 1386122' Alıntı:
Aslında pek çok dizi var. Tek bir tane söylemem imkansız ama yeni dönemden Adını Feriha Koydum. Biraz daha eskilere bakarsak Parmaklıklar Ardında. :)

İkisi de güzeldi bence. Parmaklıklar Ardında Perşembe olduğu için izleyemiyodum ama çok seviyodum.
Peki hangisi 1.? :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
denizz19 post: 1386131' Alıntı:
Özür dilerim gözümden kaçmış olmalı. :) Sen burada en değer verdiğim üyelerden birisin. Gerçekten sağlam bir karakterin var. İnsanlığına konuşmalarından karar verdim senin zaten. Site için gerçekten gerekli gördüğüm arkadaşlardan birisin. Onun dışında siteye emeğin çok fazla. Reyting tahmin yarışmanı çok seviyorum ki zaten sürekli de katıldım. Seni gerçekten severim Hayrettin. Umarım bu saygınlığını forum içinde ya da dışında kaybetmezsin. :)

Özür dilenecek bir şey yok :)

Düşüncelerin için teşekkürler :)

Çinli bir kızdan hoşlansan yada ona aşık olsan onun için çince öğrenirmiydin?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061

İkisi de güzeldi bence. Parmaklıklar Ardında Perşembe olduğu için izleyemiyodum ama çok seviyodum.
Peki hangisi 1.? :D
Can evimden vurdun. İkisi de farklı kulvardı ama Adını Feriha Koydum benim için hep 1 adım önde. :)

- - - Ekleme - - -

Özür dilenecek bir şey yok :)

Düşüncelerin için teşekkürler :)

Çinli bir kızdan hoşlansan yada ona aşık olsan onun için çince öğrenirmiydin?
Yabancı dile karşı hep bir hoşnutluğum vardır zaten ama öğrenme faslına gelince hep engeller engeller. Ama o kızdan hoşlanıyorsam araştırmayı, öğrenmeyi seven bir yapım olduğu için çince öğrenirdim. Türkçe'yi de ona öğretirdim. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Şefkat Tepe'yi nasıl keşfettin ? :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Neden Sıla. Çünkü Türk pop müziğinin Sıla gibi sanatçılara ihtiyacı var. Sağlam adımlarla ilerleyebilen, kendi şarkı sözlerini ve bestelerini hazırlayabilen ve her şeyden önemlisi de o kaliteli duruşunu bozmadan duran sanatçı olduğu için Sıla. Magazin haberlerine çıkmayan, olduğu gibi olan, sempatik, iyi huylu ve her şeyden önce o güzelim mimikleri. Güzellik onda, ses onda, anlamlı şarkı sözü yazma da üstüne yok ki bilhassa slow şarkıları harikadır. Türkiye çapında zaten tanındı ve sevildi. Bence dünyanın tanıması gereken biri Sıla. 2007'de ilk albümüyle çıktı ama şuan kendine sanatçı diyen kişilerden bile daha fazla hayranı var. Bu işin kalitesini fazlasıyla gösteriyor sanırım. Bunlar sadece kelimelerle ifade edebildiklerim. Dahası içimde saklı. :)

- - - Ekleme - - -

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Şefkat Tepe'yi nasıl keşfettin ? :)
Sen iyi birisin Emre. Görevini gayet başarıyla yapıyorsun. Yorumların kaliteli ve gereksiz tartışmalardan uzak duran birisin. Koyu bir Samanyolu fanatiğisin. Oranın dizilerini de hemen hemen hepsini izliyorsun sanırım. Bu saygın kişiliğinin hep daim kalmasını isterim.

Şefkat Tepe'yi nasıl keşfettim. Şöyle ki ben Samanyolu'dan pek dizi izlemem zaten. Şefkat Tepe'ye öyle o gün bir şey olmadığı için bakmak istemiştim. Konusu sardı. Dizide ki karakterler sarınca da izlemeye takip etmeye devam ettim. O tarz köy filmleri severim ayrıca. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
xemrexxx post: 1386403' Alıntı:
kendi sesini nasıl değerlerndiriyorsun?
Aslında orijinal sesimi hoş buluyorum ben. Banyo yaparken oranın akustiğinden yararlanmayı da ihmal etmem ve sesime farklı bir renk katar. Ancak video olarak sizlere yolladığımda sanki sesim daha farklı çıkıyor gibi geliyor bana. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...