FF Sorgu Odası - Hafta 36- Sorgudaki İsim: denizz19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden chatten konuşurduk şimdi hiç konuşmuyorsun yanlış bi şey mi yaptım. :(

mrt-06 post: 1386511' Alıntı:
Eskiden chatten konuşurduk şimdi hiç konuşmuyorsun yanlış bi şey mi yaptım. :(
Bilmem hiç dikkat etmedim. Forum içerisinde sıkça konuşuyoruz zaten. :)

Sorular yok mu hadi ama ? @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Arslan Bey @Fks14 @hayret bi şey @XanTier

Bu Avatar'i niye sectin? (cok berbat demis olayim da :D )
Aslında belirgin bir sebebi yok. Hoşuma gittiği falan da yok. Öyle gözüme çarpmıştı farklı kılıcak bir şey olsun dedim bunu yaptım. :D

- - - Ekleme - - -

Kusura bakma Deniz tamamen unutmuşum.. :)

Bugüne kadar izlediğin en kaliteli dizi?
Türk dizi sektörünü nasıl değerlendiriyorsun?
Senin için 'ideal evlilik' nasıl olmalı?
Bugüne kadar izlediğim pek çok kaliteli dizi vardı ama Adını Feriha Koydum en iyisi diyebilirim.
Türk dizi sektörü saçma sapan pek çok diziyle dolu ne yazık ki. Sağlam diziler çok çabuk tüketiliyor. İşe yaramaz diziler de devam ediyorlar. Bu yüzden hiç beğenmiyorum. Mesela Kayıp Şehir en çok yazık edilen dizi oldu.
Benim için ideal evlilik iki kişinin gerçekten birbirlerini sevmesi ve saygı duymasıyla olur. Beraber ağlayıp beraber gülebileceğim biri olmalı karşımdaki. :)

Pasif Irkçılığı nasıl değerlendiriyosun?

XanTier post: 1387885' Alıntı:
Pasif Irkçılığı nasıl değerlendiriyosun?
Açıkçası tam olarak bilmiyorum pasif ırkçılığın ne olduğunu. Ama ırkçılığı doğru bulmuyorum. İnsan insan olarak değerlendirilmeli. Pasif ırkçılığın ne demek olduğunu söylersen sevinirim. Öğrenmek istiyorum. :)

- - - Ekleme - - -

Yakamoz-Asi post: 1387888' Alıntı:
Araba ehliyetin var mi?
Hayır yok. :)

Sevgilin var mi? Yoksa daha önce oldu mu? En uzun sevgili durumu ne kadar sürdü?

Arto hakkinda ne düsünüyorsun? :D

Siz sorularınızı sorun dönüşte cevaplayacağım. Şuan işe gidiyorum. 22:30'dan sonra görüşürüz. :)

Sevgilin var mi? Yoksa daha önce oldu mu? En uzun sevgili durumu ne kadar sürdü?

Arto hakkinda ne düsünüyorsun? :D
Sevgilim kısa süre önce vardı ama anlaşamadık ve ayrıldık ne yazık ki. En uzun sevgili dönemim 2,5 - 3 ay oldu ne yazık ki. Aslında ilk sevgilim diyebilirim bu kişinin. Ben çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmeyi seven biri değilim. Bu yüzden çok olmadı hayatımda birileri.

Arto'yu hiç sevmem. Saçma sapan biri.

- - - Ekleme - - -

Teşekkürler. Gelişte sorularınızı alırım. :)

Kusum Aydin ve Arto arasinda bir iliski kurmak Kusum Aydin ile Castin Biber arasinda kurmaktan daha mi zor sence? :D :D :D

denizz19 post: 1387893' Alıntı:
Açıkçası tam olarak bilmiyorum pasif ırkçılığın ne olduğunu. Ama ırkçılığı doğru bulmuyorum. İnsan insan olarak değerlendirilmeli. Pasif ırkçılığın ne demek olduğunu söylersen sevinirim. Öğrenmek istiyorum. :)

Pasif Irkçılık benim tabirim aslında. Demek istediğim şu: bir insan düşünceleriyle aslında ırkçı değil ama eylemleri bunun tam zıttı. Ve bunun farkında da değil.

Yakamoz-Asi post: 1387905' Alıntı:
Kusum Aydin ve Arto arasinda bir iliski kurmak Kusum Aydin ile Castin Biber arasinda kurmaktan daha mi zor sence? :D :D :D
O seçenekleri hazırlarken özellikle düşündüm. İki seçenek birbirine yakın olsun istedim. Aslında Fatih Ürek falan olabilirdi diğer seçenekte. Yani zor değil gayet kolaydı. :D

- - - Ekleme - - -

XanTier post: 1387910' Alıntı:
Pasif Irkçılık benim tabirim aslında. Demek istediğim şu: bir insan düşünceleriyle aslında ırkçı değil ama eylemleri bunun tam zıttı. Ve bunun farkında da değil.
Açıklaman için teşekkür ederim. Bu bence mantık sınırları dışında bir davranış o halde. Bence düşünce tek başına yeterli değildir. Uygulama her zaman daha ön plandadır. Düşüncene uygulamaya geçtiğinde ters düşüyorsan o düşünce zaten gerçekçi değildir zaten.

Sabah kalktiginda ilk yaptigin sey?

Ev temizliginde yardim eder misin?

Aradigin kadin tipini tarif eder misin?

Yakamoz-Asi post: 1388509' Alıntı:
Sabah kalktiginda ilk yaptigin sey?

Ev temizliginde yardim eder misin?

Aradigin kadin tipini tarif eder misin?
Sabah kalktığımda ilk şey direk akvaryumumuma bakmak olur daha yüzümü bile yıkamadan. Sonra gider yüzümü yıkarım. :D

Ev temizliğinde annemden bile daha iyi temizlik yaptığımı söyleyebilirim. :)

Aradığım kadın tipi beni sınırlandırmayacak. Yani benim gündelik hayatımda sürekli yaptığım şeylere engel koymayacak. İç güzelliğe bakarım ibaresi ben de pek işlemez. Dış güzelliğe de önem veren bir insanım. Kadın dediğin biraz bakımlı olacak. Çok konuşsun ama boş konuşmasın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...