FF Sanal Survivor | 3. Sezon | 4. Eleme - Mavi Takım Buraya

Mavi Takımdan Kim Elensin ? (Sadece Mavi Takım Oy Kullanabilir)

• takas

Oy: 5 55.6%
  • AlemTo

Oy: 0 0.0%
  • çocuklarduymasın

Oy: 0 0.0%
  • emre5757

Oy: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@2 zaten tüm olayı özetliyor:)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben Ozana söylemiştim Vadicilerin haksız yere herkesi eleyeceklerini :(

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Oylamada şu şöyle yaparsa gibi bir durum olmuş, ben gidip sormuşsundur diye düşündüm ama megerse kime vericeğine dönmüş olay. Olmayan kişinin yerine oy kullanarak sıkıntılı durumdan çıkma tarzında bir davranış gibi gördüm açıkcası. Takas'ın yerinde başkasıda olsa aynı durumda bulunurdum, sadece enteresan.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Oylamada şu şöyle yaparsa gibi bir durum olmuş, ben gidip sormuşsundur diye düşündüm ama megerse kime vericeğine dönmüş olay. Olmayan kişinin yerine oy kullanarak sıkıntılı durumdan çıkma tarzında bir davranış gibi gördüm açıkcası. Takas'ın yerinde başkasıda olsa aynı durumda bulunurdum, sadece enteresan.
Sorması bile hata olurdu. Hiç oyuna katılmayanların oy vermesi yanlış bence. Buradaki 3 kişi oyunu açıp oynamamış bile. Çünki sona kalınca elenmeyeceklerinden eminler

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bana oy atmayanlardan Allah razı olsun potansiyel var merak etmeyin en kritik zamanda ortaya çıkacam takımıma yardım edecem emre5757 nin benden iyi olduğunu hiç sanmıyorum inanmayanlar geçen survivor a bi baksınlar çalıştığım için pek oynayamamış olabilirim ama bundan sonra elimden geldiği kadar oyunları oynayacacam emre5757 nin elenmesini istemezdim ama başka seçenek yok :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Sorması bile hata olurdu. Hiç oyuna katılmayanların oy vermesi yanlış bence. Buradaki 3 kişi oyunu açıp oynamamış bile. Çünki sona kalınca elenmeyeceklerinden eminler

Sakin ol genç.Sen diyorsun ya dernek var diye burada takasa 4 kişi atmış acaba bunlar bana değilde niye takasa attılar ;) sizin dernek değil bizim dernek .Emre hacımın elenmesini istemezdim eğer orada takas riskli olmasadı kendime oy atardım lakin böyle bir durumda mecburen Emre5757 yönünde oldu

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sakin ol genç.Sen diyorsun ya dernek var diye burada takasa 4 kişi atmış acaba bunlar bana değilde niye takasa attılar ;) sizin dernek değil bizim dernek .Emre hacımın elenmesini istemezdim eğer orada takas riskli olmasadı kendime oy atardım lakin böyle bir durumda mecburen Emre5757 yönünde oldu
Benim derken lafı dediğim tek mesajımı bul Survivordan çekilirim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Diyorsun ya haksızlık oldu diye ;) bu mesajların hangi yöne gidiyor ?.
takas ben oyunu oynamıyorum dedi. 3 kişinin 0 puanı vardı. Bende oynamıyorsan bırak da oynayanlar oynasın dedim. Hala da lafımın üzerindeyim. Ama Emre elendiyine göre bundan sonra lafa gerek yok

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

takas ben oyunu oynamıyorum dedi. 3 kişinin 0 puanı vardı. Bende oynamıyorsan bırak da oynayanlar oynasın dedim. Hala da lafımın üzerindeyim. Ama Emre elendiyine göre bundan sonra lafa gerek yok

Takas oynuyor zamanı olunca .3 kişininde 0 puanı var diyorsunda biri benim onda banlı olduğum için ;) ve son olarak Emre5757 k.bakmasın onunda 1 puanı var demek istediğim arada fark yok gibi birşey