FF Sanal Survivor | 3. Sezon | 4. Eleme - Mavi Takım Buraya

Mavi Takımdan Kim Elensin ? (Sadece Mavi Takım Oy Kullanabilir)

• takas

Oy: 5 55.6%
  • AlemTo

Oy: 0 0.0%
  • çocuklarduymasın

Oy: 0 0.0%
  • emre5757

Oy: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Mavi Takımda En Az Puan 4 Kişi

takas (0 Puan)
AlemTo (0 Puan)
çocuklarduymasın (0 Puan)
emre5757 (1 Puan)

En fazla oyu alan kişi elenecektir.

Kırmızı takımın oy kullanması yasaktır.

Oylama süresi 1 gündür.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sakın emre5757`i eleyeyim demeyin. Takımın güçlü oyuncusu. Çok güçlü takım olduğundan güçlüleri elemeye çalışıyorsunuz. Galiba sonunda bir tek Vadiciler ile ben kalacağım. O da iyi oynadığımdan. Yoksa çoktan beni elemişdiler :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sakın emre5757`i eleyeyim demeyin. Takımın güçlü oyuncusu. Çok güçlü takım olduğundan güçlüleri elemeye çalışıyorsunuz. Galiba sonunda bir tek Vadiciler ile ben kalacağım. O da iyi oynadığımdan. Yoksa çoktan beni elemişdiler :D

ya sen ne kadar kendini büyütüyon şu oyunu adam akıllı oynasak ismin geçmez sakin ol :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ya sen ne kadar kendini büyütüyon şu oyunu adam akıllı oynasak ismin geçmez sakin ol :D
Adam akıllı oynamıyorsanız kendinize oy verin. Adam akıllı oynayanları elemeyin. Evet kendimi büyütüyorum. 3 oyunda da yalnız ben çaba sarf ettim. Herkes elenmekten kurtulayım da yeter deyip oyunu yarı bıraktı. Ben oynuyorsam son 4 kişiyi kurtarmak için oynuyorum. İşte sizin anlamadığınız bu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Adam akıllı oynamıyorsanız kendinize oy verin. Adam akıllı oynayanları elemeyin. Evet kendimi büyütüyorum. 3 oyunda da yalnız ben çaba sarf ettim. Herkes elenmekten kurtulayım da yeter deyip oyunu yarı bıraktı. Ben oynuyorsam son 4 kişiyi kurtarmak için oynuyorum. İşte sizin anlamadığınız bu

ya bırak bu işleri kendin için oynamıyosan namerdim adam değilim seni bilmezmiyim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ya bırak bu işleri kendin için oynamıyosan namerdim adam değilim seni bilmezmiyim
Kendim için oynasam ne olacak? Takım birincisi olmak bana neyi kazandırıyor. OzaN`a mesaj atmıştım zaten mavi takımın birincisi karar versin gidene. Belki o zaman herkes birinci olmak için çalışır. Böyle olunca hiç kimse elenmeyecem diye oynamıyor. Ya da skor yapamayıp kendim oynamadım diyor. Örnekte ortada

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Kendim için oynasam ne olacak? Takım birincisi olmak bana neyi kazandırıyor. OzaN`a mesaj atmıştım zaten mavi takımın birincisi karar versin gidene. Belki o zaman herkes birinci olmak için çalışır. Böyle olunca hiç kimse elenmeyecem diye oynamıyor. Ya da skor yapamayıp kendim oynamadım diyor. Örnekte ortada
kendin için oynasan ne mi olcak 2 oyun dokunulmaz olcan orda burda hava basarsın 1.oldum takımı kurtardım falan filan diye seni bilirim ben

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Yalnız başta herkes Admin mavi takımda diye mavi takıma girmiş. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
kendin için oynasan ne mi olcak 2 oyun dokunulmaz olcan orda burda hava basarsın 1.oldum takımı kurtardım falan filan diye seni bilirim ben
Bravo sana. Keşke sen de oynasan da ikincilik için hava atsan. Ben son 4 kişi için endişeleniyorum ama galiba senin umurunda değil :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yalnız başta herkes Admin mavi takımda diye mavi takıma girmiş. :D

alakası yok aga yanlış anlamışsın admini napalım :D

- - - Ekleme - - -

Bravo sana. Keşke sen de oynasan da ikincilik için hava atsan. Ben son 4 kişi için endişeleniyorum ama galiba senin umurunda değil :)

gözünü sevim endişelenme :D ben 1.olsam da hava atmam senin gibi rahat ol

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
alakası yok aga yanlış anlamışsın admini napalım :D

- - - Ekleme - - -

gözünü sevim endişelenme :D ben 1.olsam da hava atmam senin gibi rahat ol
Güzel o zaman. Bende birincilik için çalışmam. Mavi takım listeye 13cü sıradan girer o zaman. Kırmızı takımdan sonra