FF Sanal Survivor 3.Sezon | 3.Oyun

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
yahu sazan.avi bariz snde 24 tıklıcak adamın böyle olması lazım
images

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
10 sn de 241 imkansız bence neyse nazar değmesin :D aga helal
Aga sürekli mouse basmadım oyunda püf nokta var ama dediğim gibi program filan indirmedim!:)

- - - Ekleme - - -

Aga ben sana program indirdin dedim mi ?
Yok hacı onlara diyorum sana cevaplarmış gibi oldum:D

- - - Ekleme - - -

Revan ben sana söylemedim. :) Ben de 121 yaptım sonuçta. 120 falan yapılıyor ama 200ü geçmek imkansız. Ben seni kastetmedim. :)
Programsız geçmek imkanlı diyorum ! yalan borcum mu var? ben sana dedim mi 27 tane fare nasıl yaptın diye :( sen yapma bari hacım

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Neyse sen de söylemişsin aynı şeyi. :D
Bak sana ne diyorum programsız yapmadım program uğraşmam oyun için.Eğer öyle program varsa indirde geç nasıl geçiyorsan ben sana ne diyorum sürekli basacağına oyuna bak!:) sen bari yapma

- - - Ekleme - - -

Neyse sen de söylemişsin aynı şeyi. :D

- - - Ekleme - - -

@AlemTo Siz de taktınız fareye. :D Fareyle bu oyun aynı mı yahu. Neyse bir yolu var diyorsan vardır. İnandım. :D

Çirkeflik yaptığımı hissettim. :D
Ben sana hile yapmadan 27 yaptığını biliyorum ama sen hile yaptı diyorsun .sürekli mouse bakacağına diyorum biraz nasıl yüklem yapacağım diye kafa yor diyorum demek istediğim program filan indirmedim eğer varsa öyle program hadi kır bekliyorum

- - - Ekleme - - -

Yeni rekor 242 oldu :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
alemto vazgeç bu işten ozan %90 saymaz zaten senin sonucu
Sana ne diyorum ben! OzaN admin git sayfasını oku sırrını merak ettim diyor! program filan yok işin işinde eğer öyle program varsa sizde yapın bekliyorum !Yemin ediyorum ki sadece ama sadece çok basit birşeysi var program filan yok ;)

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Sana ne diyorum ben! OzaN admin git sayfasını oku sırrını merak ettim diyor! program filan yok işin işinde eğer öyle program varsa sizde yapın bekliyorum !Yemin ediyorum ki sadece ama sadece çok basit birşeysi var program filan yok ;)

,oyunun amacı tıklama yapmak sen tıklamadığını açıkça yazmışsın başka sırda buga girer sayılmaz rekorun

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Pc'nin mouse ile ilgili bütün kısımlarının altını üstüne getirdim, ben de bulacam o püf noktasını. :D
Bekliyorum:D.
@Capsclock beyin bedava senin demenle iptal olacağı filan yok:D:D ben bunu git eski survivorlara bak çok görürsün benim oyun kazandığımı ;)

- - - Ekleme - - -

261 oldu