FF Sanal Survivor 3.Sezon | 3.Oyun

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Eğer finalde, yarı finalde de böyle hileler olacaksa ben şimdiden söyleyeyim yokum.

Şimdi normal karşılarım ama ileri ki turlarda anormal karşılarım.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Survivorda Merve gibisin herşeyi sen yapıyorsun biz kimiz ki senin yanında.
Alper kabul etmiyorsun işte. Sen çok iyi oyuncusun. Ama bu oyunu biz senin yüzünden kaybettik. Dahası var mı? Ben takımım için çalışıyorum. Kendim için değil. Elenen yine ben olmayacağım. Ama ben son 4 kişi için çalıştım. Ama yine olmadı. İnsan emek harcayınca sinirleniyor işte

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Alper kabul etmiyorsun işte. Sen çok iyi oyuncusun. Ama bu oyunu biz senin yüzünden kaybettik. Dahası var mı? Ben takımım için çalışıyorum. Kendim için değil. Elenen yine ben olmayacağım. Ama ben son 4 kişi için çalıştım. Ama yine olmadı. İnsan emek harcayınca sinirleniyor işte

yeter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yeter be !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lodrly burada 160 yapsadın bile itiraz ederdi ki zaten 160 normal yolla yapman imkansızında ötesi!.Benim yüzümden olduğu yok oyunun içinde olan şey bu programsız yaptım bunuda söyledim sen gibi 160 yapıp uf parmaklarım acıdı demedik .Son kez söylüyorum anket orada yazarsın ismimi .Survivor Merveden beter çıktın herşeyi sen yaptın en yük şeyi sen yaptın biz zaten kimiz ki RevaN bey varken

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Gitar çalsaydım 260 yapardım gençler, hile yaptınız kesin..

Sen bir kere erkek olsan benim cevap istediğim mesajların yerine böyle mesajlar yazmazdın ;) orada espri amaçlı söyledim sonra ki mesajımda herşey ortada ! Komik sanıyorsan söylede Okan Bayülgen kendine rakip arıyormuş oda her hafta içi çıkıp sen gibi şov yapıyor lakin biz değil kendi kendine gülüyor

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Klavyeden yazarak erkek oluyorsak işimiz var, gitar çalsam yapardım o yüzden ders almaya başlıyorum hemen.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Klavyeden yazarak erkek oluyorsak işimiz var, gitar çalsam yapardım o yüzden ders almaya başlıyorum hemen.

Ne o sen klavyeden yazmıyormusun?yüzüme mi söylüyorsun ?.Bende elveda konusu açacam çok derslerim var ya :F yada sen gibi çok işim derslerim var deyip ikidebirdir mesaj yazacağım sana:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Özelden atıyorum, bir çayımı iç.

- - - Ekleme - - -

Yazdım ve muhtelemen kutun dolu.. Gelemeyeceksen söylede boşuna kendimi yormayayım.