FF Sanal Survivor 3.Sezon | 3.Oyun

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Gitarcı olsanız sizde öyle yaparsınız kelimesinden sonra ibret aldım.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben iyi oynayanların ismini hiç bir zaman söylemem Alper.
Kimin ismini söylesem de gizli olmayacak. Benim demem o ki, yarışmanın bu hale gelmesinde tek pay senin. Oyunu iyi yürütüyordum. Ama şu an bulduğumdan daha güçlü bir program bulamam

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Gerekli ayarlamalar yapıldı ve konu terk ediliyor.

Hemen ayar yapıldı deyip git zaten konuyu değiştir bunun yerine cevap yazsana !espri amaçlı yazmadığıma dahil tek mesaj göstermezsen adam değilsin diyorum
Gitar çalıyorsan sorun yok:biggrin::biggrin:
şu mesajda espri yaptım Çocuklar Duymasında sordu gitar mı çalıyorsun diye bende alakası yok dedim !çünkü orada espri amaçlı söylediğim sonra ki mesajlarda kanıtlıyor tabi senin gibilerde geliyor lafı çeviriyor!

- - - Ekleme - - -

Ben iyi oynayanların ismini hiç bir zaman söylemem Alper.
Kimin ismini söylesem de gizli olmayacak. Benim demem o ki, yarışmanın bu hale gelmesinde tek pay senin. Oyunu iyi yürütüyordum. Ama şu an bulduğumdan daha güçlü bir program bulamam

160 yapman imkansız sen kimi kandırıyorsun! Hileyle yapmadım benim yöntem en fazla 269 oluyor zaten !oda program değil tek tek anlattım o konuda !.

- - - Ekleme - - -

He eğer benim yüzümden oldu diyorsan yazarsan ismi mi senin anlıyacağın dille hodri meydan

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sözün Bittiqi An :D:D.Cenationun yorumunu bekliyorum beyler:F:F:d:d

Gitar çalıyorsan sorun yok:D:D

Hacım bende 84 zor yapıyordum.Yan komşudan fare değişikliği :D gitarda çalıyorsan sorun olmuyor :F

- - - Ekleme - - -

Cenationdan yorum bekleniyor:D

Gitarcı olsanız sizde öyle yaparsınız kelimesinden sonra ibret aldım.

Gitarcı orada espridi zaten gitar filanda çaldığım yok .

Gerekli ayarlamalar yapıldı ve konu terk ediliyor.

Beyin bedava.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Ondan sonra ki yorumlarıda koysana !orada saka amaçlı gülücük koyduk;) sonra ki mesajları niye koymuyorsun

- - - Ekleme - - -

Senin hikayen bektaşi hikayesine döndü

- - - Ekleme - - -

Aga sürekli mouse basmadım oyunda püf nokta var ama dediğim gibi program filan indirmedim!:smile:

- - - Ekleme - - -

Yok hacı onlara diyorum sana cevaplarmış gibi oldum:biggrin:

- - - Ekleme - - -

Programsız geçmek imkanlı diyorum ! yalan borcum mu var? ben sana dedim mi 27 tane fare nasıl yaptın diye :frown: sen yapma bari hacım
-

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Hemen ayar yapıldı deyip git zaten konuyu değiştir bunun yerine cevap yazsana !espri amaçlı yazmadığıma dahil tek mesaj göstermezsen adam değilsin diyorum

şu mesajda espri yaptım Çocuklar Duymasında sordu gitar mı çalıyorsun diye bende alakası yok dedim !çünkü orada espri amaçlı söylediğim sonra ki mesajlarda kanıtlıyor tabi senin gibilerde geliyor lafı çeviriyor!

- - - Ekleme - - -

160 yapman imkansız sen kimi kandırıyorsun! Hileyle yapmadım benim yöntem en fazla 269 oluyor zaten !oda program değil tek tek anlattım o konuda !.

- - - Ekleme - - -

He eğer benim yüzümden oldu diyorsan yazarsan ismi mi senin anlıyacağın dille hodri meydan
269 nereye 160 nereye? Ben 160 yaptım diyorum. Zaten 118`i de ilk ben yaptım. O zaman geliştir falan diyordun. Arada pek fark yok. Sonuç olarak inanmasan da yapmıştım. Ve şu an senin yöntemin yüzünden kaybettik. Buna itirazın var mı?

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

269 nereye 160 nereye? Ben 160 yaptım diyorum. Zaten 118`i de ilk ben yaptım. O zaman geliştir falan diyordun. Arada pek fark yok. Sonuç olarak inanmasan da yapmıştım. Ve şu an senin yöntemin yüzünden kaybettik. Buna itirazın var mı?
Senin yaptığın filan yok aklınca bizim puanlar kalkacaktı senin puan kalacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı .Benim yöntemim yüzünden kaybetmedik ! ben program filan indirmedim zaten püf noktası var dedim ! ve onuda 1 sayfa öncesi açıkladım nasıl yaptığımı ! He benim yüzümden düşünüyorsan anketlerde yazarsın ismi mi lakin ikide bir 160 yapmış gibi senin yüzünden oldu ben 1.olacaktım deyip durma!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Senin yaptığın filan yok aklınca bizim puanlar kalkacaktı senin puan kalacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı .Benim yöntemim yüzünden kaybetmedik ! ben program filan indirmedim zaten püf noktası var dedim ! ve onuda 1 sayfa öncesi açıkladım nasıl yaptığımı ! He benim yüzümden düşünüyorsan anketlerde yazarsın ismi mi lakin ikide bir 160 yapmış gibi senin yüzünden oldu ben 1.olacaktım deyip durma!
Yahu 160a inanmıyorsan 3 fark vardı aramızda Lordly ile. Ne yapacaktım edecektim geçecektim. 200ü geçince şüphe çektin sen. Orada tıkla diyor. Bunu neden kabul etmiyorsun? Ayrıca 160 için saniyede 16 tık gerekli. 120 için de 12. Arada pek fark yok gördüğün gibi. İkide bir ismimi yazın deme. Zaten son 4te olmazsın

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Ben size ne dedim hile filan yapmadım dedim ve dediğiminde arkasındayım hile yapmadım bunu bulan bulması lazım şimdi ben o programı indirsem geçerim o skoru ama uğraşmıyacağım.
Ayrıca nasıl zirve bizim oluyor? Sustum sustum ama senin 160 yapman imkansızın ötesinde sen kimi kandırıyorsun?saniyede 20 tık nasıl yapıyorsan artık.Bütün bunlar benim yüzümden oldusa oylama kapalı şekilde ismimi yazan yazar ama sen gelip senin yüzünden öyle oldu dersen gülüp geçerim

taba basmakta hile fare oyununda fareleri zehirlememişin allahtan

- - - Ekleme - - -

alemto ayarı yemişsin kabul et

en azından dün gecelik ayarı vermişiz dağılabiliriz

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu kadar çalışmama rağmen takım birincisi oluyorum. Ama takımım yüzünden kaybediyorum :T:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Lordly reis çalışıyor, hileymiş adam gelsin gitar kullanıyorum sonra şaka yaptım vs vs. beyin bedava adamda yapar:D

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Ozan her şeyi serbest bıraktı. :D Sanki 300 yapmak hile değil de 2000 yapmak hile. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Neyse en azından hiyle hurda oyununda da Takım birinciliğini kaybetmedim :D:D