FF Sanal Survivor 3.Sezon | 3.Oyun

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Resmen zirve şansım varken kaybettim. Arada 3 sayı fark vardı. Ve bana inanmasalar da 160ı yapıb geçmiştim şimdi zirveye. Resmen zirveden kendi takımımız indirdi beni

Napacan RevaN :) bu hile işi hiç çıkmasaydı belki sendeydi :) 160 nasıl yaptın ya ben 65 yapıyom :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Napacan RevaN :) bu hile işi hiç çıkmasaydı belki sendeydi :) 160 nasıl yaptın ya ben 65 yapıyom :D
İlk defa 117`yi de ben yaptım. Sadece Mouse`u tutacak biri olmalı. O tuttuktan sonra sen iki elli dalıyorsun :D Böylece Normal Mouse`u Çift haneliymiş gibi kullanabiliyorsun :D

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Lordly red team'i diskoya götür:D

Diskodan başka yerlere götürse olur :D aşsdaslşdk :D

İlk defa 117`yi de ben yaptım. Sadece Mouse`u tutacak biri olmalı. O tuttuktan sonra sen iki elli dalıyorsun :biggrin: Böylece Normal Mouse`u Çift haneliymiş gibi kullanabiliyorsun :biggrin:

Ben basa basa mause kaydı gitti :D

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284

İlk defa 117`yi de ben yaptım. Sadece Mouse`u tutacak biri olmalı. O tuttuktan sonra sen iki elli dalıyorsun :D Böylece Normal Mouse`u Çift haneliymiş gibi kullanabiliyorsun :D

Benim fare sabit ama en fazla 121 yapabildim. :D 160 nasıl yaptın valla aklım almıyor. İnsanın kolları yerinden çıkar mazallah. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Benim fare sabit ama en fazla 121 yapabildim. :D 160 nasıl yaptın valla aklım almıyor. İnsanın kolları yerinden çıkar mazallah. :D
Bak Mouse`un bir tuşunun başına bir parmağını, sonuna bir parmağını koyuyorsun ve ikisini de sık-sık basınca çift haneliymiş gibi kolayca Skor yapabiliyorsun :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aslında en büyük haksızlık Lordly ile bana yapıldı. Oturup 1 saat kollarımız kopa kopa skor yaptık. Resmen bu oyunun adı kim daha fazla düzenbazlık yapabilir oldu :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
alemtodan hala ses yok bıde 10ar arttırıp kandırcanı sandı :D :D rekor kırınca Sözün Bittiqi An mı ne dıyodu onu yazında son ayarlarıda çekmiş olalım

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Öncellikle şunu söylemek istiyorum dün acil bir kararımla kasayı söktüm bendeki net sorunu nedeniyle bu sefer ağ bağlantılarında problem oldu tekrardan yükledik!onun için daha yeni geldim kasayı almaktan yok kaçmış yok şu kadar ayar verdim diyen capsclock artık hayalde görmeye başladı!

Oyun kısmına gelirsek oyunda program filan kullanmadım .İşte püf noktam şu anlatıyorum ! oyuna girin oyundaki fare kısmına bir kez tıklayın sonra tab tuşuna basın ve sürekli tıklayın hızlı hızlı artıyor ;) dediğim gibi program filanda yüklemedim ;)

- - - Ekleme - - -

Son olarak benim yöntemden yapan bir kişi 269'u geçmesi çok ama çok imkansız birşey.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Öncellikle şunu söylemek istiyorum dün acil bir kararımla kasayı söktüm bendeki net sorunu nedeniyle bu sefer ağ bağlantılarında problem oldu tekrardan yükledik!onun için daha yeni geldim kasayı almaktan yok kaçmış yok şu kadar ayar verdim diyen capsclock artık hayalde görmeye başladı!

Oyun kısmına gelirsek oyunda program filan kullanmadım .İşte püf noktam şu anlatıyorum ! oyuna girin oyundaki fare kısmına bir kez tıklayın sonra tab tuşuna basın ve sürekli tıklayın hızlı hızlı artıyor ;) dediğim gibi program filanda yüklemedim ;)

- - - Ekleme - - -

Son olarak benim yöntemden yapan bir kişi 269'u geçmesi çok ama çok imkansız birşey.
Sonuç Olarak Zirve bizimken senin yönteminle malesef zirveden inmiş olduk :(

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Sonuç Olarak Zirve bizimken senin yönteminle malesef zirveden inmiş olduk :(

Ben size ne dedim hile filan yapmadım dedim ve dediğiminde arkasındayım hile yapmadım bunu bulan bulması lazım şimdi ben o programı indirsem geçerim o skoru ama uğraşmıyacağım.
Ayrıca nasıl zirve bizim oluyor? Sustum sustum ama senin 160 yapman imkansızın ötesinde sen kimi kandırıyorsun?saniyede 20 tık nasıl yapıyorsan artık.Bütün bunlar benim yüzümden oldusa oylama kapalı şekilde ismimi yazan yazar ama sen gelip senin yüzünden öyle oldu dersen gülüp geçerim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Saniyede 16 tık 20 değil. İnanmazsan sen bilirsin. Hiç bir hiyle yok. 160`ı boşver 122 yapsam bile zirve bizimdi. Bu oyunu alacağımdan çok emindim

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Saniyede 16 tık 20 değil. İnanmazsan sen bilirsin. Hiç bir hiyle yok. 160`ı boşver 122 yapsam bile zirve bizimdi. Bu oyunu alacağımdan çok emindim

Oyunun saniyesi 8 saniye değil mi? 160/8 diye hesapladım.İnanmıyorum hemde hiç inanmıyorum gözümün önünde yapmadıktan sonrada inanmam .Oylamada yazarsın ismimi!(Bekliyorum)